Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

58 minutes ago, James Marshall said:

žao mi je što ti igrači lutaju, što ih naši drkaju, zovu ih da dođu, pa onda ne igraju i onda to spadne na neku hajku protiv stranaca, pa ljudi izgube pola sezone ili sezonu, ali jebiga, neko se uklopi, neko se ne uklopi, i prije je toga bilo i biće. Di Marija je u Mančesteru izgledao kao izgubljen slučaj, mislio sam da poslije onoga više neće igrati ozbiljniji fudbal od neke druge argentinske, kad ono

 

U Ohijevom slučaju mislim da je presudno bila mala minutaža, tj. nije mu baš ukazana prava prilika da bude prvi špic. Plus čekali smo ga na free u januaru umesto da ga pazarimo u avgustu za 600k € i sad ga zavaljujemo na kilograme, kao u mesari. Došao je iz "kontra ritma" jer se u Norveškoj sezona igra od maja do decembra.

 

Btw u post Fergijevom Mančesteru su se mnogi pogubili i izgledali kao da imaju 2 leve noge.

Link to comment

Sada kada je otisao Pavkov, a dovode ove 's konopca i konca', zalim sto Ohi odlazi jer dolazeci imaju statistiku koja je porazavajuca.  S druge strane, da je ostao Pavkov, on, Pesic i Ben bi bili dovoljni za ovu sezonu a Ohijeva cena bi opravdala njegov odlazak.  Ohi je u Zvezdi mnogo hteo i mnogo zapoceo, ali osim odlicnog pocetka nije mnogo pokazao.  Naprotiv, u mnogim utakmicama je razocarao.  Cak je i u poslednjoj utakmici, gde je postigao gol, imao jos najmanje dve sanse gde je trebalo bar u okvir gola da sutne.

Link to comment
46 minutes ago, Bright Billy said:

Aj sad bez zajebavanja, sta po vama ohi moze da doprinese sto 10 godina stariji i 25 cm nizi ben ne moze? 

 

Ali sta tek onda reci za Adolfa i Kulibalija?

Link to comment

Proslog leta ga oni nisu pustili da dodje iako smo mi nudili lovu, na zimu je dosao za dz a sad ga ne prodajemo na kilograme kao u mesari nego za 1,3kk. 300 postova o ohiju a niko konkretno da napise o njegovoj igri nego samo patos i kuknjava...

  • +1 1
Link to comment

U derbiju je pitanje ko ce da cuva Natha, najboljeg igraca Partizana koji je do sada u vecini utakmica bio najproblematicniji za Zvezdu.  Srecom, Natho ne moze da igra 90 min u istom tempu i neki nas trkac koji ce da ga prati na svakom delu terena moze da ga izmori.  To nije Kangva, nije ni Sanogo i bojim se da je glavni kandidat onaj koji je jurcao Serija protiv Makabija u Beogradu (i istini za volju, bio prilicno uspesan u toj jurnjavi).  Samo da ne bude Velja, kako neki mediji najavljuju.

Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

 

Ali sta tek onda reci za Adolfa i Kulibalija?

 

Od adoflfa izgleda nema nista a o kulibaliju znam kolko i o kangvi pre nego sto je kod nas dosao, dakle videcemo...

Link to comment
1 minute ago, Bright Billy said:

Proslog leta ga oni nisu pustili da dodje iako smo mi nudili lovu, na zimu je dosao za dz a sad ga ne prodajemo na kilograme kao u mesari nego za 1,3kk. 300 postova o ohiju a niko konkretno da napise o njegovoj igri nego samo patos i kuknjava...

Vecina nema pojma zasto misli da je Ohi najbolji spic u Zvezdi u odnosu na postojece.  Jednostavno, Ohi je darling ne zato sto je dobar fudbaler nego zato sto je "gotivan lik".  Ima onih koji ga cene, kao Harper onaj analiticar iz Bosne, i obrazlazu zasto. 

  • +1 1
Link to comment

Ono sto je Pesic odigrao protiv Makabija ovde je fenomenalno, jos sad citam i da je povredjen igrao, da mu je Ohi konkurent ne bih imao nista protiv da bude na klupi

Ali Ohiju je u periodu januar-jul 2022. konkurent za mesto u timu bio Pavkov 2022. U tom kontekstu, mislim da je Ohi najbolji spic, Zivkovic i Ben nisu spicevi, nije im to prirodna pozicija iako su stavljani u nekim utakmicama da igraju i to

Da pravimo presek sad, igrao bi mi Siljo, a ne Ohi, Pavkova bi' prod'o svejedno 

Voleo sam najvise Boacija i Falcinelija jer su igrali presing i izvlacili se van kaznenog da pomognu i odigraju, a ni njih dvojica nisu bog zna kakvi realizatori. Setite se one downward spirale o interesentima za Boacija: posle Sparte, Krasnodara i Kelna ga je hteo™ Celzi, posle kad je poceo da promasuje stopostotne sanse (London, Borisov, revans protiv Kelna) Everton i Kristal Palas, i na kraju ode u Kinu, sad nakon drugog mandata ne znam vise ni gde igra

Falcineli je igrao u timu gde je 5 igraca u svakom momentu moglo da zuva na gol, igrao je poziciju Zirua :D Ali je isto bio jako vredan

Pavkov je bio jako lenj, sad ne znam da li je to do volje ili do fizicke limitiranosti, ali me je mnogo nerviralo, delovalo je kao da svi u timu trce 3x vise nego on

 

Edited by Plajvi
  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, Dimitrije said:

Sada kada je otisao Pavkov, a dovode ove 's konopca i konca', zalim sto Ohi odlazi jer dolazeci imaju statistiku koja je porazavajuca.

 

Kulibali je prosle sezone odigrao 840 minuta u prvoj ligi Francuske i dao 5 golova. Nije to uopste los ucinak.

 

Nije se ni Haifin Pjero statisticki proslavio u francuskoj drugoj ligi, pa smo videli da se radi o odlicnom centarforu koji bi nam i te kako valjao. Kulibali je slican tip igraca i mislim da bi mogao prijatno da iznenadi...

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, MiddleClass said:

Poenta je da je dovodjeje Ohija imalo rezona. Prvi strijelac solidne lige sa 20+ golova. Ovo sad je Dioni / Zivkovic dovodjenje... 

 

Cekali smo ga 6 meseci ko ozeblo sunce, ja sam mislio ko zna kakva zver dolazi. A onda se ispostavilo da njegov stil igre veze nema sa onim sto mi igramo. Mozda su zato i doveli novog skauta, ko zna. Kulibalija je nasao taj novi skaut, doduse nije mu sigurno bio prva vec najjeftinija opcija, pa da vidimo. Ohi se vratio u skandinaviju, mi uzeli lovu, niko tu nije na gubitku. Zato ne vidim cemu ovolka kuknjava, prica kako ga prodajemo ko u mesari i slicno...

Edited by Bright Billy
Link to comment
9 minutes ago, Bright Billy said:

Proslog leta ga oni nisu pustili da dodje iako smo mi nudili lovu, na zimu je dosao za dz a sad ga ne prodajemo na kilograme kao u mesari nego za 1,3kk. 300 postova o ohiju a niko konkretno da napise o njegovoj igri nego samo patos i kuknjava...

 

Koju smo mi lovu nudili, zvanično ? Da smo imali pare kupili bi nekog boljeg od Ohija.

Da je Terza bio spreman da plati 600k za Ohija, pa tom logikom je mogao da ponudi i više para, mislim šta je 600k za dobrog špica.

Ne nego je hteo da ga uzme da dž i proda što pre.

 

Moja kuknjava i moj patos se zasnivaju samo na jednoj činjenici-gledao sam ga redovno u NOR ligi koju pratim zadnjih godina, verovao ili ne. I mislio sam da bi bio perfektan špic za ovu postavku i ovakve saigrače. Dakle nisam pisao napamet o igraču o kome ništa ne znam.

 

 

Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...