Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kapiram da je Borjan sveta krava na ovoj temi, ali ja kad se god uključim da gledam Zvezdu, primi nekakav gol koji ni Kengur ne bi primio. Na stranu greške kod ispucavanja, nerezonska boksovanja i ostale sitne greške kojih ima dosta. IMO, LŠ Zvezdi treba neki stabilniji golman, koji će primiti onaj penal danas, ali odbraniti ono što se mora odbraniti.

 

al zato ne primi neke koje bi morao da primi, ovako mu dođe neka ravnoteža, zato je i u CZ a ne u nekoj jačoj ligi

 

  • +1 2
Link to comment

Daj realno je dobro što je Pavkov skratio muke . Ko je uopšte mislio da možemo nešto u produžetku.
Neverovatno je kako se Stankoviću raspadne sve i to je to ,kad ekipa padne nema podizanja .
Valjda će šansu malo dobiti onaj bek što smo ga doveli. Bar da probamo sa jednim da igramo za promenu.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment
Slabo pratim nas fudbal, gledao sam ove dve Zvezdine utakmice posle sto godina, ne mislim da je Makabi kvalitetniji tim, ali je ocito da se sa igracima bolje radi. Zvezda deluje histericno na terenu, cak i u momentima kad ima povoljan rezultat.
Jednostavno su u obje utakmice više grizli, jeli travu, fizički ipak bili superiorniji i djeluje da su bolje vodjeni.
Uz to, igraju ipak takmičarsku ligu, dok Zvezda igra sprdnju od trening šetalica koje uglavnom rješava po 5:0 sa pola gasa.

  • +1 1
Link to comment

Navodno forma je bila tempirana za ovu utakmicu.  Dve utakmice u domacoj ligi su odlagali zbog tempiranja forme.  Ispalo je da u obe utakmice u drugom poluvremenu delujemo kao porazena vojska bez ideje i energije.  Sto je najgore, klupa nam je dugacka a izbor slabasan. 

Link to comment
Just now, armor said:

Realno su bili bolji od nas, drugo poluvreme nikakva ideja u igri, kondiciono daleko od protivnika, razvalio nas onaj po levom boku, Korni kako vec, a ovo sto smo primili ovakve golove je samo tresnja, valjda je ta neka karma za Stankovica sto mu je Pavkov resio utakmicu, izdrkava se onom nesretniku Ohiju koga su cekali celu proslu polusezonu.

 

Nije to karma za Stankovića, to je karma što su nam i uprava i navijači tj kop™ najveći šljam koji postoji, obični lopovi, kriminalci, ološi najgore vrste... Pa naš predsednik je stigao u fotelju ravno sa interpol poternice :rolleyes:

 

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

Sami smo sebi dali dva gola. Borjan užasan kod prvog i glavni krivac za faul iz kog smo primili drugi gol. Ne pamtim utakmicu na kojoj Srnić nije nešto epski zajebao. Bukvalno svaki jebeni put. Opet smo ispucavali tonu lopti na Pešića jer Srnić i Kanga nisu prilazili da pomognu u organizaciji napada i zato su Katai, Bukari i Ivanić bili odsečeni.

 

Jeba ga Pavkov da ga jeba Pavkov, poslati ga na kaljenje u Stepojevac, za bolje nije. Ja bi bolje odigrao sa ovom mojom stomačinom. 

 

Pešić je čovek umro na terenu. Bukvalno se raspao od napora i borbe.

 

Stanković je svašta uradio loše.

 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

Možda pomogne da se manje nervirate...

 

thumb3.jpg?thumbId=1611184

 

Kao u najboljim danima... Odbranimo penal u 48om, gol ispod ruke sa 30m u 49om minutu PRVOG poluvremena, a onda auto gol u 90om... Za football manager - mnogo je...

Jesmo užasno ušli u drugo, ali u prvom smo igrali mnogo dobro, trčali non stop, pritiskali visoko i borili se za svaku loptu, tome smo platili danak u drugom...

 

 

 

 

 

Nece biti da igraci u 45 minutu nemaju snage a tek izasli sa odmora od 15 minuta.

Ne znam sta se desilo ali su izasli u drugo kao popisani.

Oni kao da su supermeni izasli u drugom. Verovatno ih je ohrabrio taj pogodak na kraju, kao sto sam napisao.

Ali opet da ovako CZ bude losa od prvog minuta drugog poluvremena, stvarno cudno.

Link to comment

,

1 minute ago, kralj said:

Dodavanje Pavkova ostaje za istoriju. Onakvi potezi se pamte.


Imao je Vukan Savicevic jedno bolje dodavanje protiv Kairata tamo, sam na svetu negde oko centra, ima cist pas prema saigracu i on sutne u aut

Drugo poluvreme veceras bilo kao onda kad smo ispali od Ludogoreca s Grofom 

Link to comment

Nazalost zajebah se i nakon bt sport prebacih na arenu. Ovo jw grozota slusati.

 

Sto se tice Borjana, velike zasluge u prethodnom periodu, velike utakmice, ali u laganom padu jedan određeni period, vrijeme je za novog gošu, Pop ili Vasiljevic. 

Link to comment

Srenic je bio dobar i trudio se max.

Jeste napravio taj penal ali je to Borjna skinuo.

Nije u redu da se uvek kritikuje neko ko nije kriv. Srnic je vecaras bio medju boljim igracima CZ.

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...