Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

Just now, Ros said:

 

eto ti odgovora :D

 


To sto ja ne znam kako se taj zove, ne znaci ama bas nista u smislu njegove relevantnosti :lolol:

A Dekija Savica poznajem licno, i slucajno jos ponekog od tih nasih svetski renomiranih sportista i to bi bilo to od mog sportskog “sveznanja” 

Link to comment
33 minutes ago, Zli Gli said:

Ne bi' da vam rusim sneska ali izadjite malo iz ovog vaseg babla ili kako ga vec zovete i videcete da masa ljudi ide posle 20h po kaficima i kojekuda sa tudjim digitalnim sertifikatima, niko ne kontrolise, opsti haos. On covek nije hteo da se vakcinise niti da uzme laznu potvrdu o vakcini (sto bi bilo manje lose po njegovo igranje ali necemo sad o razlozima zasto nije) nego je otprilike izabrao taj fazon laznog prelezanog virusa, samo i iskljucivo iz sportskih razloga, da bi se umuvao na turnir. Jeste malo na kvarnjaka ali ono, nije planirao da zarazi ceo kontinent ili atentat na nekoga ili nesto slicno... Ovo za koriscenje tudjih sertifikata sam video licno vise puta, ja imam nakon prelezanog virusa ali neki drugovi su koristili a cuo sam i u pricama ljudi. Razlika je samo sto je Djokovic selebriti i sto australijski ministar necega nije srpski vlasnik kafica/restorana ali sustina je ista, iz sportskih razloga je pokusao i jbg, nije proslo.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

:rolf:

 

Znam da ispada da te stolkujem ali ovo bi trebalo direktno na minijature. Ti si jedan jebeni car, a mi u bablu. :kecman:

Link to comment
2 minutes ago, Ros said:

Jokic je fenomen manjeg obima.


Zar taj ne igra u NBA? Joj boze sad se setih price pa da vam ispricam kad sam vec tu, upoznala ja na nekom partiju davno nekog bitnog NBA kosarkasa kom sam naravno zaboravila ime u roku od odmah, elem lik me pita odakle sam, kazem iz Srbije Eastern Europe, i ladno mi covek postavi pitanje zasto u nasem timu nema crnaca, da li smo mi rasisti?

Ja onako… huh? John Travolta gif, gledam oko sebe, sta je ovo gde sam ko sam zasto mi se ovo desava :lolol:

A ruku na srce nisam ni ja sportistima bas neki jackpot za konverzaciju, umem da pitam za koji klub igra i tu mi otprilike ponestane ideja..

  • Haha 1
Link to comment

Korektan clanak.

 

Skrecem paznju na kraj:

 

Quote

We've put all our findings in this report to the Institute of Public Health of Serbia, as well as the government's Office of Information Technology.

 

We've tried on multiple occasions and through various channels, but have not yet had a response.

 

We also contacted Mr Djokovic's team and invited them to explain the discrepancies, but haven't heard back from them.

 

  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, Leia said:

Izgleda da se bas nikako ne moze ljudski razgovarati o ovom nasem kontroverznom momku…

Ja ne mislim da ga samo mrze jer je vr’ a iz Srbije, ipak se moras malo zapitati i zasto nemamo topik Ana Ivanovic - cetnikusa s reketom,
Ili, ne znam, Dejan Savic cetnik iz bazena, ili onaj kako se vec zove trenutno bitni kosarkas

 

Na stranu sav taj cirkus koji i jeste za Deponiju, tu su i ozbiljne stvari kao sto je ovo muljanje oko PCR testa, i sadrzaj onog BIRN-ovog istrazivanja, al sta vredi biti neutralan (iliti zapanjeni posmatrac, kako je to @Moonwalker sjajno definisala) kad se “diskusija” odmah okrene na hejt vs. hard core fandom.

Bas se nesto mislim, i ne pada mi na pamet ama bas niko i nista sto bih branila bas po svaku cenu, cak i kad ocigledno nije u pravu.
Nikad od mene navijac :fantom:

 

 

Moze da se prica itekako normalno, dovoljno je samo da si u stanju da filtriras sadrzaj i sagovornike. Gde god postoji ekstrem, bez uvazavanja stavova i sagovornika, mene nece biti u toj diskusiji. Djokovic je po svemu istinski svetski fenomen i ako neko nije u stanju da razdvoji mnoge stvari vezane za njega, vec da sve podvede pod jednu rec, bitanga ili heroj, ne zasluzuje ni sekund paznje.

Btw, Anu Ivanovic itekako zna da oplete bezgresna net populacija, istina ovde nemamo topik o njoj, bljuvotine na njen racun su u rangu onih koje se mogu naci i za Novaka, naravno u srazmeri sa popularnoscu.

Edited by Lancia
Link to comment
2 hours ago, Leia said:

Ako je neke vajde od ovoga, bar da vise ne slusamo kako nam ovaj popravlja imidz u svetu


Fakat je da nas je (pre antivakserstva) dobro predstavljao u svetu. Bio je generalno pristojan i znao jezike, šta ćeš više. Prva asocijacija na "Srbija" odjednom nije bila rat i klanje, nego tamo neki sportista.

Nego, ako je on onoliko patio i bio sjeban mesecima u 4 zida kada je konačno operisao lakat i time pogazio svoje principe - nije mi jasno kako to istom liku prevara i laganje nisu visoko na listi grehova.

 

 

  • +1 6
Link to comment

Jedan od tih likova koje si pomenuo je jedina osoba koju sam reportovao za 15 godina na forumu. Tako da se tu slazem, samo sto je potpuno nebitan.Dodje s vremena na vreme, iskenja uvek jedan isti post i opet ode. Poenta je da ima dosta ljudi koji kritikuju Novaka na nekoj bazi koja nije zavist ili mrznja, vec velike simpatije i razocaranost jer je skrenuo krivudavim putevima homeopatskih noci. pa mi se cini cak da su ga oni polivali i vise tokom ove avanture.

 

Moje misljenje je da ima mesta za ozbiljnu diskusiju koja nece biti na kraju oba spektra preterivanja. Recimo, onaj tvoj post od danas je doslovno kako mene brani keva kad me pljuju. :D ma nije on, nema sanse, nema vremena nikako. pa se onda svali krivica na zenu, gde drugo :lolol: Ako se ne varam, ti si pisao pre par godina da svakoga ko ima veze sa SNSom ili ih podrzava ili im pomaze da uspeju smatras licnim neprijateljem i da se to nece promeniti dok bagra ne ode. Rekao bih da je Novak od skoro nikad blize tom krugu u kome je do sada bila samo porodica. po mom misljenju to je legitimna tema, a tek ce biti u godinama kada zavrsi sa tenisom.

 

Ako je do napusavanja tih 6-7 forumasa i tebe sa njihove strane, jebiga, nije ni to za ovu temu nego za fajt club.

 

 

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Frile said:

Nego, ako je on onoliko patio i bio sjeban mesecima u 4 zida kada je konačno operisao lakat i time pogazio svoje principe - nije mi jasno kako to istom liku prevara i laganje nisu visoko na listi grehova.

 

Zasto bi bili, to nisu povezane stvari. 

 

Cak i ako mislis na njegovu religioznost, on nije "svedocio lazno na bliznjeg svog".

Link to comment
4 minutes ago, Mos said:

Jedan od tih likova koje si pomenuo je jedina osoba koju sam reportovao za 15 godina na forumu. Tako da se tu slazem, samo sto je potpuno nebitan.Dodje s vremena na vreme, iskenja uvek jedan isti post i opet ode. Poenta je da ima dosta ljudi koji kritikuju Novaka na nekoj bazi koja nije zavist ili mrznja, vec velike simpatije i razocaranost jer je skrenuo krivudavim putevima homeopatskih noci. pa mi se cini cak da su ga oni polivali i vise tokom ove avanture.

 

Moje misljenje je da ima mesta za ozbiljnu diskusiju koja nece biti na kraju oba spektra preterivanja. Recimo, onaj tvoj post od danas je doslovno kako mene brani keva kad me pljuju. :D ma nije on, nema sanse, nema vremena nikako. pa se onda svali krivica na zenu, gde drugo :lolol: Ako se ne varam, ti si pisao pre par godina da svakoga ko ima veze sa SNSom ili ih podrzava ili im pomaze da uspeju smatras licnim neprijateljem i da se to nece promeniti dok bagra ne ode. Rekao bih da je Novak od skoro nikad blize tom krugu u kome je do sada bila samo porodica. po mom misljenju to je legitimna tema, a tek ce biti u godinama kada zavrsi sa tenisom.

 

Ako je do napusavanja tih 6-7 forumasa i tebe sa njihove strane, jebiga, nije ni to za ovu temu nego za fajt club.

 

 

 

Nikad nisam ni napisao da su svi koji kritikuju Djokovica iz te ekipe, bar deset puta sam za podrobnije informacije o liku i delu slao na onu temu dole na deponiji. To traje duze od deset godina i nema veze sa ovom trenutnom situacijom oko odlaska u Australiju, PCR testova i slicnih sranja. Pre 11 godina nije bilo ni toga, kao sto nije bilo ni teniskih terena na Dorcolu, ni biznis kombinacija starijeg dela porodice Djokovic i slicno, ali se kod tih ljudi u odnosu prema Novaku nista nije promenilo.

 

Sto se odbrane izvesnog Novaka Djokovica tice, za to se on sam pobrinuo. Ne trebaju mu nikakvi harperi da ga brane od raznoraznih mucenika iz blata srbijanske provincije, covek je svoju reputaciju izgradio sam samcat, na nacin koji nije ni dostupan ni razumljiv maminim i tatinim sinovima kojima nista nije dovoljno dobro osim njih samih. Teniski roditelji, narocito ocevi, su kategorija za sebe u svetskom tenisu, nisam video da je neko previse zamerao Sarapovoj zbog Jurija, sestrama Vilijams zbog njihovog caleta, Grafovoj zbog njenog oca,... OK, zameralo se malo onom monstrumu od Damira Dokica posto je "nasa" igracica bila u pitanju i to je sve, a i tada se nije zameralo Jeleni jer nije ni imalo zbog cega. Srdjan Djokovic spada u tu kategoriju, seljober koji se dokopao uticaja preko svog slavnog sina i to pokusava da naplati, ne samo parama vec i statusom u drustvu koji mu ni po cemu ne pripada. Covek busi Novakovu porodicu, porodicu rodjenog sina, jer je smatrao i smatra da njegov sin zasluzuje glamurozniju zenu, ne treba ti nista drugo da bi razumeo o kakvom se dripcu radi. Boli njega djokovic za to koliko ce da naskodi Novaku i njegovom ugledu, on ima svoju agendu i svoje interese. Jedino sto se od Novaka moze ocekivati, ali i to je verovatno previse i nesto sto se tesko moze ocekivati od bilo koga, je da se te budale javno odrekne i javno distancira od njega.

  • +1 1
Link to comment
 
:rolf:
 
Znam da ispada da te stolkujem ali ovo bi trebalo direktno na minijature. Ti si jedan jebeni car, a mi u bablu. :kecman:
Stalkuj slobodno, ne dozivljavam ja ovo ozbiljno. Ovo za babl sam video 500 puta na raznim temama od strane raznih forumasa, zato sam tako napisao.

Sto se tice qr kodova, ja sam neko vece pitao na vocapu da li imamo dva zenska koda za udeliti, trebalo mi za neke sa bazen, medjutim obrisana je poruka valjda. Jbg, mene kad bi neko pitao dao bi' mu verovatno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

To što si ti pitao je navođenje na krivično djelo, za takve stvari možeš mnogo ozbiljnije da najebeš od toga da te mi ovdje brišemo ili banujemo, ali izgleda ti džaba crtati. Radi šta hoćeš mimo foruma, nemoj nas uvaljivati u problem.

  • +1 3
Link to comment
  • Redoran locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...