Jump to content
IGNORED

Kvanti, savanti i prevaranti u doba korone


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Institut Mihajlo Pupin-Piezotehnologija doo od 1983. godine proizvodi magnetne materijale.

Medicinski magneti su klinički ispitani i imaju trajno dejstvo. Magnete proizvodimo u veličinama od 3, 6 i 12 mm.

Industrijski magneti plod su domaćeg rada i nauke, Uređaje projektujemo u odnosu na konkretnu situaciju, a klijentima omogućavamo neograničenu garanciju na funkcionalnost.

 

Imamo i pobednika - magnetni butt plug!

 

https://www.magnetipupin.com/shop/magnetoplag-against-hemorrhoids-piles/

 

Pa jebote koji smo mi Monti Pajton od drzave i drustva?!

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
14 minutes ago, chandra said:

Institut Mihajlo Pupin-Piezotehnologija doo od 1983. godine proizvodi magnetne materijale.

Medicinski magneti su klinički ispitani i imaju trajno dejstvo. Magnete proizvodimo u veličinama od 3, 6 i 12 mm.

Industrijski magneti plod su domaćeg rada i nauke, Uređaje projektujemo u odnosu na konkretnu situaciju, a klijentima omogućavamo neograničenu garanciju na funkcionalnost.

 

Imamo i pobednika - magnetni butt plug!

 

https://www.magnetipupin.com/shop/magnetoplag-against-hemorrhoids-piles/

 

Pa jebote koji smo mi Monti Pajton od drzave i drustva?!

 

 

Quote

Ozonoterapija se primenjuje na nekoliko osnovnih načina: lokalno, rektalno i autohemoterapijom.

 

Baš me zanima da li postoji konkurencija u toj grani ili su homeopatske ordinacije one-stop shop, pa možeš u jednoj poseti da uzmeš i ozon u maslinovom ulju, magnet, i one Nestorovićeve orgonske biopiramide Vilhelma Rajha. Ozon - orgon - magnet, dobitna kombinacija.

 

Tek sam sad provalio anticelulit trenerku, genijalno!

Edited by boldrock
Link to comment
1 minute ago, boldrock said:

 

 

Baš me zanima da li postoji konkurencija u toj grani ili su homeopatske ordinacije one-stop shop, pa možeš u jednoj poseti da uzmeš i ozon u maslinovom ulju, magnet, i one Nestorovićeve orgonske biopiramide Vilhelma Rajha. Ozon - orgon - magnet, dobitna kombinacija.

 

Hm, moje malo istrazivanje pokazuje da tu postoji ogromna varijacija u ponudi i kombinaciji usluga. U Beogradu postoji najmanje stotinak ordinacija raznih alternativnih medicina i vrsta usluga se jako razlikuje izmedju njih.

 

 

Evo jos jednog bisera (premda je moguce fejk ili delo pojedinacnog zilot-medicinara).

https://www.medicinari.com/pravoslavljeimedicina.html

 

 

Link to comment
08. jul  2016. 13.37  | Izvor: Tanjug

Teslina kvantna medicina sve aktuelnija

BEOGRAD -

Naučnici širom sveta tek razrađuju u novim teorijama mnoge pronalaske Nikole Tesle koji su manje poznati javnosti, kao što su njegove ideje u oblasti kvantne medicine, tzv. mehaničke terapije, prenosa energije i mnogim drugim, rečeno je danas u Privrednoj komori Beograda, povodom 160. godišnjice rođenja slavnog naučnika.

 

Generalni sekretar Udruženja za upravljanje znanjem Dragan Marinković je rekao Tanjugu da su Tesline metode u medicini - dijagnosticiranja i lečenja veoma aktuelna za savremenu medicinu, a koje su najviše razvijene u Rusiji.

 

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=4&

"Na primer, rendgenski zraci u Teslina ideja. Rendgen je za te zrake dobio Nobelovu nagradu, ali u stvari je prvi sa njima radio Tesla i on čestitao Rendgenu na uobličavanju tog izuma", istakao je Marinković.

Kako kaže, veoma je zanimljivo danas i Teslino korišćenje mehaničke terapije u isceljenju i održavanju vitalnosti organizma.

Marinković je objasnio da 'mehaničku' terapiju za koju je Tesla napravio odgovarajući uređaj na kome kada stojite vibrirate određeno vreme i organizam se vitalizuje, što odgovara šetnji od desetak kilometara.

On kaže da su na osnovu te ideje u SAD napravili uređaje, koji koštaju po nekoliko hiljada dolara, kao i da je u Pančevu jedan zaljubljenik u Tesline pronalaske napravio takav uređaj po originalnom nacrtu, koji je pronašao u Muzeju Nikole Tesle.

Profesor Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu Dejan Raković je kazao da je Teslina ideja da je univerzum jedan džinovsi kompjuter i da su materija i energija na nivou informacije.

"Tesla je demonstrirao transpersonalnu komunikaciju sa dubljim nivoom kolektivne svesti, gde se nalaze sve pohranjene informacije univerzuma, koji je džinovski komplujter i vodeći naučnici kvantne informatike to promovišu kao ideju", kazao je Raković.

  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, gospa buba said:

napusticu ovaj topik majkemi a nije ni 15 strana :cry:

 

Da znas. I meni se nesto steze u stomaku/grlu od svega ovoga. Juce smo brojali alternativne ordinacije po Beogradu. Vise od 70 smo nasli za sat neobaveznog guglanja, pola od toga kvantna medicina. A biljare i energeticare i druge vracare nismo ni takli. Zapravo tu negde shvatis kakav srednji vek zivimo i kako se Djokovic savrseno uklapa u srednjovekovno ikonografiju. Pa u tom kontekstu treba shvatiti i svo ovo pravdanje Djokovica oko kojeg se gradi kult licnosti. Marko Kraljevic drugi put medju Srbima, ore puteve po dalekoj Australiji, pobedjuje dusmane, a ima sad i svog cara.

 

I zato je onaj tekst o naucnoj pismenosti i demokratiji bitan - ljudi koji se lece po tim ordinacijama i koje svaki priuceni opsenar moze da obrlati glasaju na izborima i stvaraju privid demokratije. S tim da su opsenari ovde zvanicna religija. Tema za guglanje u neko kisno popodne: pravoslavlje i alternativna medicina. Kakav se sukob tu odvija!

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nisam odavno pogledala ovu stranicu i sad tražeći gde da okačim ovo što sam sad pročitala vidim ove zle zle ljude. Pa mi se čini pravo mesto.

Ko ima stomak neka pročita do kraja  kako verovanje budalama mnoge košta života. Pre neki dan je preminuo od kovida i brat moje ujne , do kovida zdrav i prav. No 10 dana se lečio sam kod kuće  jer , to nije ništa i ne postoji . Kada su ga primili u bolnicu već je bilo kasno, svejedno, više od 3 nedelje borbe i smrt u muci, da je moglo drugačije , ne treba ni pričati. Ovu je priču istražio bosanski BIRN

https://detektor.ba/2022/03/10/od-izljecive-dijagnoze-do-smrti-uz-savjete-gurua/?fbclid=IwAR3l0LJ162xE3VfF4dm2fb6Y_Yx2ZIA0bsVShXpGwtMTZyNOTqxUEIJD4MI

Edited by ljuttko
  • Tužno 5
Link to comment
On 10.3.2022. at 23:56, ljuttko said:

Nisam odavno pogledala ovu stranicu i sad tražeći gde da okačim ovo što sam sad pročitala vidim ove zle zle ljude. Pa mi se čini pravo mesto.

Ko ima stomak neka pročita do kraja  kako verovanje budalama mnoge košta života. Pre neki dan je preminuo od kovida i brat moje ujne , do kovida zdrav i prav. No 10 dana se lečio sam kod kuće  jer , to nije ništa i ne postoji . Kada su ga primili u bolnicu već je bilo kasno, svejedno, više od 3 nedelje borbe i smrt u muci, da je moglo drugačije , ne treba ni pričati. Ovu je priču istražio bosanski BIRN

https://detektor.ba/2022/03/10/od-izljecive-dijagnoze-do-smrti-uz-savjete-gurua/?fbclid=IwAR3l0LJ162xE3VfF4dm2fb6Y_Yx2ZIA0bsVShXpGwtMTZyNOTqxUEIJD4MI

 

Procitala sam samo deo, i ne mogu a da se ne zapitam, sta je to ljudima u glavama da dakle pre veruju nekim nepoznatim ljudima nego cak i svojoj porodici? I to jos u slucajevima kada nije terminalna bolest kojoj nema spasa.  :cry:

Link to comment
On 10.3.2022. at 23:56, ljuttko said:

Nisam odavno pogledala ovu stranicu i sad tražeći gde da okačim ovo što sam sad pročitala vidim ove zle zle ljude. Pa mi se čini pravo mesto.

Ko ima stomak neka pročita do kraja  kako verovanje budalama mnoge košta života. Pre neki dan je preminuo od kovida i brat moje ujne , do kovida zdrav i prav. No 10 dana se lečio sam kod kuće  jer , to nije ništa i ne postoji . Kada su ga primili u bolnicu već je bilo kasno, svejedno, više od 3 nedelje borbe i smrt u muci, da je moglo drugačije , ne treba ni pričati. Ovu je priču istražio bosanski BIRN

https://detektor.ba/2022/03/10/od-izljecive-dijagnoze-do-smrti-uz-savjete-gurua/?fbclid=IwAR3l0LJ162xE3VfF4dm2fb6Y_Yx2ZIA0bsVShXpGwtMTZyNOTqxUEIJD4MI

 

prochitala. kao da te neko neprekidno udara u glavu. i udara i udara, sve do kraja :ph34r:

 

za tu prichu postoji odlichan kontraprimer, na koji sam nedavno nabasala potpuno sluchajno, a moram da ispricham, kako nije sve ludo i nerazumno. zena je, isto mislim iz bosne, za neku bolest iz te klase bolesti odradila chekanje, lechenje, transplantaciju i oporavak u zagrebu, s tim shto je chekala donora i dochekala - komanchi indijanca  ili tako nekog neochekivanog, iz usa, preko fondacije ana rukavina, koja je u cro i inicirala celu tu stvar sa nacionalnim i svetskim registrom (hrvatska ima najvishe registrovanih donora po glavi stanovnika u celom svetu). uspelo joj je sve, izlechila se i kasnije se upoznala sa chovekom i njegovom porodicom i napisala knjigu o celom putu, neshto kao dnevnik, ali periodichno presecan objashnjenjima pravog lekara/struchnjaka za tu oblast, kako i zashto se shta radi. i sama knjiga je vrlo chudna za chitaoca sklonog finoj knjizevnosti, dosta shtur i jezichki siromashan opis dugachkog niza dana, ustala, molila krunice, doruchkovala, bilo joj dobro, bilo joj  loshe, doshla sestra, doshao ovaj onaj, rekla muzu ovo, skuvala ruchak, rekla muzu ono... sve 100% iz domena vrlo privatnog i svakodnevnog. ali chitav taj sled, struktura, deluje kao neka mantra koja se ponavlja iz dana u dan, izvodi i nju i mene chitateljku, kroz lechenje iz mraka na svetlo i zapravo nudi jednu vrlo ozbljnu utehu. ne samo taj srecan kraj, nego sam tok, taj put je ono shto je vazno. nisam sigurna ni da je imala takvu nameru, verovatno samo da opishe shta joj se deshavalo, aktivistichki svakako pomogne josh nekom, ali taj tekst je meni nekako prevazishai sve. lako je moguce da taj uzas negativnih i pozitivnih emocija nije ni moguce napisati drugachije, a mozda ni ne bi bilo dobro ni za koga. zena celo lechenje gleda seriju, ne mogu da se setim da li i preprichava sadrzaj, ali to preplitanje svakodnevnog zivota i medicinskog bukvalno pravi neku magiju, hipnotichko iskustvo.

 

htela samo to i ranije da podelim sa vama, pa zaboravila. ovaj uzas me podsetio.

 

 

edip. Ankica Begic "Indijanac Komanč – moj brat po krvi", ne mogu sad da nadjem, ima fri za chitanje.

 

edip2. knjiga slichne tematike, a nekako ispada i slichne tezine, isto iz biografskog domena, ali praktichno i knjizevnost, jeste 'brdo iznad oblaka' vesne krmpotic, mislim iz 1980 i neke. ko nije chitao, a odvazio bi se, neka rachuna da nece biti lako, to je apsolutno strashna knjiga, zato shto je u pitanju dete. i zato shto je to vesna krmpotic, ona stalno trazi druga reshenja, ali ne odustaje ni od ovog sveta.

 

ovo sve naravno mashi idejuo ovog topika, prashtajte.

Edited by gospa buba
  • Hvala 2
Link to comment
18 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Procitala sam samo deo, i ne mogu a da se ne zapitam, sta je to ljudima u glavama da dakle pre veruju nekim nepoznatim ljudima nego cak i svojoj porodici? I to jos u slucajevima kada nije terminalna bolest kojoj nema spasa.  :cry:

Pojma nemam, u slučaju ove žene iz Bosne više je nego očigledna manipulacija četvoro ljudi  sa nekim ko  iako medicinski obrazovan   reši da veruje budalam, valjda u tim situacijama svako različito reaguje. To je kao članstvo u raznoraznim sektama gde upadaju i odrasli ljudi. Pitaš se kakvim ispiranjem mozga je to moguće , al izgleda da je moguće i to posebno u situacijama kad su ljudi ranjivi i labilni. Moja vrlo bliska rodjaka se već godinu dana bori sa kancerom na plućima, prati sve što joj lekari predlažu, trenutno na hemo i opet puna optimizma a onda  vidim neke preparate koje im je neko preporučio i  za koje su pukli pare i ne smem da joj išta kažem iako znam da je to golo govno ali hajd, ne odustaje ni od klasičnog lečenja

Link to comment
17 hours ago, gospa buba said:

 

prochitala. kao da te neko neprekidno udara u glavu. i udara i udara, sve do kraja :ph34r:

 

 

edip. Ankica Begic "Indijanac Komanč – moj brat po krvi", ne mogu sad da nadjem, ima fri za chitanje.

 

edip2. knjiga slichne tematike, a nekako ispada i slichne tezine, isto iz biografskog domena, ali praktichno i knjizevnost, jeste 'brdo iznad oblaka' vesne krmpotic, mislim iz 1980 i neke. ko nije chitao, a odvazio bi se, neka rachuna da nece biti lako, to je apsolutno strashna knjiga, zato shto je u pitanju dete. i zato shto je to vesna krmpotic, ona stalno trazi druga reshenja, ali ne odustaje ni od ovog sveta.

 

ovo sve naravno mashi idejuo ovog topika, prashtajte.

ovaj deo je najgori, to kako bolesnom čoveku cela ta ekipa nabija krivicu da je sam kriv što ne ozdravljuje:ph34r: Bubo ako nadješ link za čitanje koji si pomenula , pošalji.  A i Vesnu Krmoptić ću naći, mogu  sve da pročitam :)

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Odgledaj ovo:

 

Seduced: Inside the NXIVM Cult

https://www.imdb.com/title/tt13269706/

 

Jako zanimljivo...

 

 

Ovo sam malo upratila kada se pričalo i pisalo da je u tom kultu i unuka Jelisavete Karadjordjević. Budem pogledala. Bila sam svedok ulaska bratovljevog cimera u jehovine svedoke, bukvalno preko noći , čovek je promenio način hoda i govora. Hajd da kažem da su ga obradjivali možda i malo ranije ali  je ovo bilo danas za sutra, da nam je iko pričao i da sami nismo videli rekli bi ono čuveno  ala lažeeeš  :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...