Jump to content
IGNORED

1 izuzetan AO 20(21)22


Ros

Recommended Posts

medvedev je skroz simpatican lik, od ovih mladjih za njega je najlakse navijati. nadal van svih standarda, mislim da posle drugog seta ni u njegovom boksu nisu pomisljali da moze da osvoji. za razliku od preovladjujuceg misljenja na topiku, meni se cini da je turnir bio kvalitativno iznad proslogodisnjeg proseka za slemove. izuzimajuci polufinale  garosa, ne mogu da se setim puno boljih meceva nego sto ih je bilo ovde (finale garosa nisam mogao da gledam). 

  • +1 1
Link to comment

Odslušao Medvedeva.
Popišao se po publici i svima koji to dozvoljavaju.
Od ovoga bi jedino jače bilo da je ustao i pokazao im buljsona...







... Shiit has hit the fan

  • +1 3
Link to comment

Ima jedan baš interesantan deo, kada govori o periodu kada je tek počinjao da igra protiv Big 3, parafraziram, pa svi pričaju o next gen i kada ćemo najzad početi da pobeđujemo ovu trojicu, onda izađem na teren da igram protiv njih i svi mi zvižde.

 

 

  • +1 4
Link to comment

Medo na presici ne prica iz afekta. Sve sto je rekao, zapravo i misli. Bez foliranja, bez uvijanja. Prema Nadalu masivni rispekt, prema govnarakoj publici srednji prst.

 

Sigurno ce se decko naosvajati titula u buducnosti, to je jasno kao dan.

  • +1 4
Link to comment

Ma treba da se navija ali ovo back to Russia mi nije nista drugacije od majmunskih krika crnim fudbalerima, recimo. Kad je Buducnost gostovala Megi u Mitrovici par puta, Tadija Dragicevic se uvek lozio najvise a ko uz kurac, skoro svaki put utakmica na krv i noz i svaki put drama. Moram priznati da me je ponelo par puta pa smo ga i nas par neutralnih vredjali i provocirali cak i da se popne na tribinu da se tucemo (prvi je poceo i pretio gestikulacijama) ali nekako je cak i sa tim licnim uvredama bilo sportskije i vise u zaru borbe od majmunskih krika i vrati se u Rusiju.

Mrze ga zato sto je Rus, jbg.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Ngarigo devojka :heart:

 

03552b46367bd31ad00e3aae458a9bc8bef11b54

 

cb759fd0069cb5e8810ace8e72ffb7dd52fba8ec

 

Bila bi fora da preselimo turnir sa modernog melburnškog betona na prastaru crvenu prašinu ispod Ulurua. Ništa ogromni stadioni sa pijanom stokom, ovaj iznad je dovoljno dobar. Može da gleda uživo ko god odwalkaboutiše 500km iz Elis Springsa, skupilo bi se taman dovoljno mirne i ćutljive publike. Nadal bi bio oduševljen sve dok mu, onako oznojenom, snove o 13 uzastopnih titula ne bi srušilo 13 hiljada muva :hihi:

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...