Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

za thomasa franka može da se kaže da konstantno overachivuje i da zbog toga zaslužuje da se nadje u konverzaciji, ali je za more pare impresivniji coaching preuzeti u toku sezonu tim toliko mrtav i otpisan da liga to skoro ne pamti, pa dobaciti na 2 boda od gornjeg doma kolo pred kraj. nego overachivovati u četvrtoj ili kojoj već sezoni u klubu.

 

jesu oni potrošili 100 miliona na zimu, ali arsenal su juče dobili sa kraftom na beku, žoeilingtonom u vezi i almironom na krilu recimo. sumnjam da postoji trener kod kojeg su igrači više napredovali ove sezone, a to nema veze sa potrošnjom u januaru. to je jbg coaching.

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment

Joelington im je u vezi odavno, igrač sezone, nije to nekakva taktička inovacija posebno za Arsenal. Almiron što uopšte dobija minute Ediju može samo minus da bude.

 

Zar im nije gol juče upravo dao rekordni signing Bruno, kako može to da nema veze sa potrošnjom u januaru? :unsure:

 

Što se tiče bega sa začelja, ako se dobro sećam oni su zimus imali dve-tri games in hand u odnosu na konkurenciju, zar ne? Slično kao što se gusla o Liverpulovom herojskom stizanju -14 od vrha, a one dve utakmice manje koje su taj zaostatak smanjile na -8, to nikom ništa.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Joelington im je u vezi odavno, igrač sezone

 

evo vini sumirao...zamislite da vam je ovo neko rekao pre dolaska haua? 

Link to comment

izvolte

 

e: a inače on igra zato sto je ryan fraser povređen. a fraserova forma pre i posle haua ne da je neuporediva, nego...

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
17 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

Svaka čast, lep gol, fino ga je u kontri izbacio ovaj od četrdeset miliona čija cena nije bitna.

 

Jel to Almironu taj jedan gol što je uspeo da zabije u 40+ ligaških utakmica? Vredelo je čekati.

 

Aj neka je sa srećom u novom klubu, Ruksi, pa se vidimo dogodine u elitnom evropskom takmičenju!

Link to comment
Just now, Pokojni Ruxin said:

koliko je ovo 1 smarački forum, nisam se vala ni morao vraćati :dry:

 

Što tako negativno, sve lepo i normalno pričamo kad ono... 

 

Ja se u svakom slučaju okrećem obavezama u prvenstvu, treba nekako savladati Sotone bez VVD, Salaha, Fabinja, i ko zna koga još.

 

Tvoj izbor novog kluba iskreno pozdravljam, Njuka je 1 institucija čiji se povratak u vrh se dugo čekao. Howey™ the lads!

Link to comment

tbh ne znam ni ja iz kog sam razloga pokušao smisleno da pričam o izboru za trenera godine na ovom forumu...

 

nisam nikad bio za klubaške teme, ali pulđanima definitivno treba jedna da se svaki dan dive klopu u svoja 4 zida

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
26 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

nisam nikad bio za klubaške teme, ali pulđanima definitivno treba jedna da se svaki dan dive klopu u svoja 4 zida

 

ovo je odlicna ideja, samo je problem sto ce opet skociti na svaki post koji spominje liverpool a da usput ne hvali trenera ili igrace.

Link to comment

Jedini koji treba da bude menadžer godine je Moyesara. Taj čovek pravi čuda sa dva cela i još četiri polovine igrača na rosteru. Lako je klopu sa all star rosterom koji ima na raspolaganju. 

  • +1 2
Link to comment
tbh ne znam ni ja iz kog sam razloga pokušao smisleno da pričam o izboru za trenera godine na ovom forumu...
 
nisam nikad bio za klubaške teme, ali pulđanima definitivno treba jedna da se svaki dan dive klopu u svoja 4 zida
Jbg Ruski ja nisam pomenuo ni Klopa ni Pepa u skroz se slažem sa onim što si rekao za Pep vs. Klop. Slažem se i sa ovim da je Mojes napravio cudo ove godine. I iskreno bilo bi mi skroz ok i da Pep i Klopp ne dobiju a da nagradu dobije Frank. Dobre su mi te football manager ekipe, plus ovih par pomenutih trenera: Frank, Vijera, Howe sa svojim ekipama igraju prilično zanimljiv fudbal u odnosu na rostere koje imaju.

Što se Liverpoola večeras tiče vidim da mladjani Rhys ima šansu da ponovo zaigra za prvi tim u PL posle godinu dana i/ili da je Klop odustao od trke. U svakom slučaju nadam se su lepo oladili pivo u obližnjem baru
Link to comment

Alisson, Gomez, Matip, Konate, Tsimikas, Jones, Milner, Elliott, Minamino, Firmino, Jota.

 

Kakvo nepametno potcenjivanje štraftastih Sotona, jbt :sad:

Link to comment
44 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Jedini koji treba da bude menadžer godine je Moyesara. Taj čovek pravi čuda sa dva cela i još četiri polovine igrača na rosteru. Lako je klopu sa all star rosterom koji ima na raspolaganju. 

 

Kingmaker Moyes ima i moj glas.

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...