Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Barrister said:

 

, pomoćnici partizana su trčali da skupe sve što je bačeno na teren.

 

 

 

Najveca su mi goveda ti pomocnici, skupljaju predmete da nastete zvezdi... lukavi mali satnici

  • +1 5
Link to comment

  

1 minute ago, pantelia said:

Mreza iza gostujuce klupe je resenje, pa nek goveda bacaju sta hoce

 

 

Kavez za debile je još bolje.

Edited by Dankan Ajdaho
  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, pantelia said:

Mreza iza gostujuce klupe je resenje, pa nek goveda bacaju sta hoce

 

 

Ovo je doletelo sa suprotne strane, flašica alkoholnog pića, i to drugi put tokom meča.

Link to comment
1 minute ago, Barrister said:

Koja je svrha pokazivanja srednjih prstiju pola sata pre početka meča?

Svrha je da Panter igra 4D šah i da razmišlja o petoj utakmici, a da pre toga treba da dobije još minimum dve. 

 

Daj bre ne đubri temu uz kurac sa tom relativizacijom. Budale su budale i takvima nije mesto na košarkaškoj utakmici bilo ko da je domaćin/gost.

  • +1 9
Link to comment
3 minutes ago, Barrister said:

Panter je prilkom izlaska na zagrevanje pokazivao srednje prste navijačima (poluprazna dvorana)

 

zato i  nije dobio uramljen dres pre početka utakmice

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Laki, druze, zasto mislis da je taj debil bacio to sto je bacio nego da bi povredio nekog. Rekao bih da je bila neka staklena flasica ali nema ni veze sta je tacno bilo. Onaj ko gadja tvrdim predmetom nekoga gadja ga da bi ga povredio, sigurno nije bacio rolnu papira ili vec opisanog plisanog medu.

 

Zato što je jedno baciti npr plastični upaljač u besu (jer to ono što se nalazi u džepu u tom trenutku), a drugo čelični anker koji može da istera oko ili slomi lobanju. Jedno je afekt, drugo je smišljena i unapred planirana namera.

 

Dakle, ovaj prvi je nekontrolisana budaletina i stoka, a drugi je ubica u pokušaju.

Link to comment
3 minutes ago, Barrister said:

Bez namere da pravdam ove idiote, ali utisak je da je partizan svesno išao na to da isprovocira incidente i da eventualna peta bude bez publike. Sa idiotima to i nije težak zadatak.

 

Panter je prilkom izlaska na zagrevanje pokazivao srednje prste navijačima (poluprazna dvorana), Savić je prilikom izlaska na drugo poluvreme ušao u razmenu psovki sa navijačima, pomoćnici partizana su trčali da skupe sve što je bačeno na teren.

 

Druga je stvar što je za gledljvost utakmica i bolje da nema publike.

 

zašto bi neko trošio vreme da provocira reakciju za koju zna da će je biti? i zar zaista neko misli da se Obradović bavi takvim stvarima?

 

ali posle ovakvih snimaka i događaja, ima sigurno gomila likova koji jedva čekaju treću tekmu da malo opšte sa nekim igračima czv, da gađaju sa tribine isl. mislim nije snimak ni potreban, ali ako ga ima dovoljno je da ih još više nadraži i da im da ideje i samopouzdanje.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, ducca said:


Pa jbg ovde ne piše da izvodjač bacanja nakon što lopta dodirne obruč ne sme da ide na skok :unsure:

pa sme da ide :D

koliko puta se samo trener na tekmi drao
"zagradi sutera!!!"
:D

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

zašto bi neko trošio vreme da provocira reakciju za koju zna da će je biti?

 

Pa ni ja ne znam zašto bi neko pokazivao srednje prste pola sata pre početka meča. Možda misli da je to poruka prijateljstva među budalama.

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Ne znam kako da ti kazem ali pravdas debile. Dakle, radis tacno ono sto pises da nemas nameru.

 

Pokazao navijacima srednji prst. Wow. Neka pokazu i oni njemu da mu vrate i cao.

Ja sam čini mi se i napisao da nemam ništa protiv da se igra bez publike.

 

A za ovo drugo znamo da stvari tako ne funkcionišu.

Link to comment
2 minutes ago, Barrister said:

 

Pa ni ja ne znam zašto bi neko pokazivao srednje prste pola sata pre početka meča. Možda misli da je to poruka prijateljstva među budalama.

 

vidi, to svakako nije hvale vredan gest. moguće da je bio provociran kao bivši vaš igrač, možda i nije. na kraju krajeva nije ni bitno. posledice bi trebalo da budu da dobije porciju zvižduka sa tribine i istih takvih prstiju uprenih njemu. gde bi se sve to zaboravilo za par minuta kad počne tekma. jer tekmu smo došli da gledamo. ili možda nismo?

 

suština je da bio kakav gest nije ni potreban. nije to nikakav odgovor na provokaciju. to je autentično ispoljavanje nenormalnosti, koje nenormalni ljudi imaju običaj da čine, bez posebnog poziva. problem je što se ti ljudi, umesto da se okupljaju u Palmotićevoj sa uputom, okupljaju na tribinama. 

  • +1 1
Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...