Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Sto se tice jucerasnje utakmice i teme oko ucinka Radanova, on je odigrao dosta dobro rekao bih pre svega u poslednjoj cetvrtini i bio najzasluzniji za "odbijanje" Zvezdinog povratka u utakmicu uz (po meni) presudnu trojku Starksa preko ruke za +9 (taj napad i nisu odradili kako treba ali je Starks pogodio).

 

Sama utakmica je (opet po meni) odlucena jos u prvom poluvremenu sa nedostiznih -22 na kraju istog, a tu su kod domacih glavnu "rec" vodili Starks i Waller uz dobre "role" Ilica i Djordjevica.

  • +1 1
Link to comment

Nastavlja se proseravanje sa predlozima dovodjenja svakog igraca koji nas pobedi. Eno, Nando nam je presudio u Stambolu...

 

Glede Radanova, nikada on nije bio ekstra talenat da bi se sada naricalo. Juce je odigrao prilicno dobro, napunio sve kolone, ali to ne menja nista. Rang Vuka Radivojevica, ako i tolikp

Link to comment

Naš napad je u 4/4 odbio  Holins sa izgubljenom loptom i ne mogu se setiti da li je on (manje bitno) nakon nesportske promašio šut nakon iskorišćenog jednog slobodnog bacanja od strane Džonija. To je bio taj poslednji klin u pobedi. Kakav adanv i kakvi bakrai, samo su sebe pobedili. 

Sa druge strane, Radanov je talentovaniji od Lazarevića ali glava Lazarevića nosi prevagu, glava i radna etika. Radanovu će vrh biti neki EC tim a Lazarević će napraviti daleko bolju karijeru (moj lični utisak)

Link to comment
48 minutes ago, nahbar said:

Nastavlja se proseravanje sa predlozima dovodjenja svakog igraca koji nas pobedi. Eno, Nando nam je presudio u Stambolu...

 

Glede Radanova, nikada on nije bio ekstra talenat da bi se sada naricalo. Juce je odigrao prilicno dobro, napunio sve kolone, ali to ne menja nista. Rang Vuka Radivojevica, ako i tolikp

 

Ne zajebavaj, kakav crni Vuk Radivojevic. 

Link to comment

Govori se o talentu. Ja sam malo pristrasan jer volim takve igrače, al meni je Radanov najveći talenat u Zvezdi od Bjelice ako se on računa, a ako ne od Radmanovića.

 

Moguće da sam nekog prevideo.

Link to comment
13 minutes ago, kralj said:

 

Ne zajebavaj, kakav crni Vuk Radivojevic. 

 

Ne samo Radanov nego i mnogo veći talenti mogu samo da sanjaju da ostave trag u klubu kao Radivojević, i to u vreme kada smo bili skurcani za sve pare. 

To na konto igre, ne na konto talenta. 

  • +1 2
Link to comment

Pa Borisa je vazio za veceg talenta    od Radanova, mislim da je od Radanova veci talenat i mali Topic koji tek dolazi ali se slazem da su mogli da ga u klubu istrpe jos koju godinu, trebali su da se uce na primeru Dobrica, koji u CZ nije smatran za velikog prospekta, bio je u senci Ristica,Rebica,Gudurica ,Tejica,Kaplanovica   u mladjim kategorijama    a eto uspeo je da se nametne  i postane vazan clan senirskog tima Crvene Zvezde. Radanov ima dobar fizcki profil,dobre fizikalije fizcki je jak,  ima smisla za kosarku, mogla je se naci nega uloga u ekipi  za njega.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unlocked this topic
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...