Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

 
Nije mi jasno zasto ne igra na svom mestu. Gori ne bi bio od Pankova a ovako nam je ubio desnu stranu. Mislim da nema naseg igraca iz veznog reda, ako ne racunamo Sanogoa, koji nije prelazio na desnu stranu da bismo odatle nesto iskreirali.
Sanogo je prvih 7-8 minuta igrao levog stopera, kad ode Pankov napred, a cak I treceg kad Rodic zaboravi da je bek.
Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

Preslikano poluvreme kao sa Vošom, sreća za lucidnost Ivanoća i Kataia inače nam se zubi ne bi beleli. Dekijevo tumbanje prvih 11 nikako ne pomaže.

Pa nije bas.  Tada smo stvarali zicer sanse a Ben ih spektakularno promasivao.  Ovde nismo kreirali ni jednu sansu osim ovog gola.  Sve ostalo sto je islo u gol bilo je produkt individualnih ucinaka a ne ucinak tima.  Da nisu dali gol, moglo bi se reci da je prvo poluvreme bilo trening za golmana Mladosti.

Edited by Dimitrije
Link to comment
4 minutes ago, Dimitrije said:

Kada se Katai vraca na nasu polovinu i odlazi na desnu stranu je indikator da nemamo igru.  Nasi prekidi su losi.  Dzaba korneri kada nam nedostaje skocnost i ubojitost posle centar suteva.  Problem nije toliko sastav tima, nego zato sto nosioci i kreatori igre igraju ispod svojih standarda.

 

Ovo je najveca razlika u odnosu na proslu sezonu. Ranije kad god nismo mogli kroz igru do gola otvarali smo prekidom i posle se lakse igralo, sad iz prekida ne mozemo nista da uradimo. Dioni nije taj tip igraca, mislim da covek u zivotu nije odigrao utakmicu u ovolikoj guzvi.

Link to comment

Dioni deluje kao nastavak tuzne price zvane napadac fkcz...
Nadam se da ce Ivanicev gol razbiti blokadu i dici samopouzdanje ekipe, u sredu nas ceka slican bunker samo protiv mnogo jace ekipe a mi jedva i ovo probijamo.

Link to comment
17 minutes ago, Dimitrije said:

Pa nije bas.  Tada smo stvarali zicer sanse a Ben ih spektakularno promasivao.  Ovde nismo kreirali ni jednu sansu osim ovog gola.  Sve ostalo sto je islo u gol bilo je produkt individualnih ucinaka a ne ucinak tima.  Da nisu dali gol, moglo bi se reci da je prvo poluvreme bilo trening za golmana Mladosti.


Unatoč Benovim promašajima ili golu Ivanića ostaje utisak da se previše mučimo. Po tome su mi bila slična ova 2 poluvremena.

Link to comment

Eraković je igrač manje, kad se konačno pridoda, centaršut očajan. Ne znam šta je ovaj uigrava ali ovo je očaj živi. Dragović donese skoro do 16, svi bleje. 

 

Ovacije za Degeneka. 

Link to comment
53 minutes ago, samo_opusteno said:

Dioni deluje kao nastavak tuzne price zvane napadac fkcz...
Nadam se da ce Ivanicev gol razbiti blokadu i dici samopouzdanje ekipe, u sredu nas ceka slican bunker samo protiv mnogo jace ekipe a mi jedva i ovo probijamo.

 

Mozda bi i uradio vise da je Katai veceras hteo bilo kome da doda loptu. Jednom je dodao bez komplikovanja Ivanicu i dali smo gol.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...