Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Koliko mi je drago što Pavkov ovo rešava, previše se kenjalo po njemu oduvek, i oduvek sam ga branio.

Svako ko krene sa "ali on ovo ono" može da odleprša u troskocima, mnogo je čovek korisnih i važnih golova dao. On nije čovek u čijoj igri se uživa, zna da bude gde treba, i da uradi šta treba, ogradi se, prosledi, proigra, zadrži loptu. Nije ne znam kakav igrač, ali 5 puta bolji nego što ga neki ovde predstavljaju.


Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment

Kluz igrao, Zvezda davala golove. Faktor Pavkov proradio.

 

Steta za Degeneka, sad treba preziveti Pankova 45 minuta. Ne mogu da verujem da ovaj stoperski par koji je poceo utakmicu nije igrao od pocetka sezone.

 

Mi smo bez Kange ekipa bez igre, sta urade Ivanic i Katai na individualni kvalitet. Kanga je jedini koji ume da poveze igru a da nije povezivanje stopera s loptom.

  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, renne said:

Jel realno koliko se ovi valjaju

 

Neverovatno prljava ekipa. Dok sam brojao inicirali su 7-8 kontakta a onda padali kao strine, na kraju je iz jednog takvog foliranja Rodic dobio zuti. Zato ovaj njihov stoper na kraju ne dobi zuti za pokusaj ubistva Pavkova laktom.

Link to comment

Ni za Degeneka ni 9ka za udaranje Sanoga.

Ne bih se slozio da oni igraju nesto. Imali su par kornera I to je to. Ni mi nismo imali vise sansi, ali nismo bili bezopasni.

Sanogo sve pohapsio na sredini, Ivanic iz drugog plana odlican, Katai nije definitivno povredjen. Ben igrao drugog napadaca u prvom, posle se vratio na krilo.

Dobri smo. Sad jos jedan za miran revans.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...