Jump to content
IGNORED

Buongiorno Italia


vememah

Recommended Posts

 
Quote

 

Alexa(ndra) @AMC__AMC
29 Dec, 10 tweets, 2 min read
 
E da vam prepričam seks skandal koji trese Italiju. Glavni akter je izvesni Alberto Genovese koji je unovčio jednu od svojih internet kompanija za 100 miliona eura. Kad je Alberto zgrnuo lovu počinje njegovo propadanje kao čoveka i muškarca i kreće žurka 
Iznajmljuju se luksuzne vile, avioni kamioni i ostalo i to sve traje već par godina. Do oktobra ove godine kad policija nalazi na ulici devojku bez jedne cipele, raščupanu i premlaćenu i za koju osnovano sumnja da je silovao dotični Alberto 
Kasnije se ispostavlja da je šablon sledeći; on ima u svojoj orbiti celu ekipu kojekakvih pr za diskoteke ( čitaj ološa) koji organizuju žurke u njegovom stanu, koji naziva “terasa osećanja” . Stan ima terasu sa bazenom s pogledom na Milano, raj za wannabe influenserke 
Tu se deli droga svake vrste i šakom i kapom, izmedju ostalog i neka koju nazivaju droga za silovanje. Uglavnom Alberto ima fetiš da odabere jednu od gošći ( zna se unapred koja je namenjena za to), odvodi je u spavaću sobu, ispred koje stoji bodigard i tu kreće ... 
U konkretnom slučaju nadjene devojke ( jer se kasnije javlja još drugih), dao joj je neku supstancu od koje je ona izgubila svest a on je maltretirao punih 20 sati, od bičevanja do davljenja. Mi znamo šta joj je radio jer pored iživljavanja on ima još jedan fetis a to je da snima 
Policija se dočepala dvadeset sati video materijala sa svim detaljima zločina i ko zna koliko još raznog materijala drugih datuma. Ispostavilo se da je fotografije obamrlih devojaka još slao okolo drugarima. 
On je sada u zatvoru, pod istragom je i njegova devojka jer se sumnja da je imala ulogu poput Maksvel za Epstaina. PR koji je sve organizovao je takodje pod istragom ali pobegao je na Bali i još uzima i novac da bi gostovao na televizijama i pljuvao po devojkama 
Devojke koje su silovane nisu manekenke, niti poznate influenserke čak ni prostitutke. Pažljivo su birane tek punoletne, kojima je odlazak na takvu žurku ispunjenje snova tipa ulazak u reality i sl. i koje nemaju nikoga ko će se naročito založiti za njih 
Highlight mi je telohranitelj koji je stajao ispred vrata spavaće sobe, policiji je dao izjavu da on nije ništa čuo jer je bila glasna muzika u sobi. Polemika koja se razvila u društvu tipa “same su krive” je za poseban thread, drugi put... 
Ima još I ovo: oštećenoj devojci je bukvalno taj Alberto angažovao advokata koji joj je predložio nagodbu za 5.000.000 medjutim javni tužilac provali da postoji sukob interesa i uspe da dobije zamenu advokata.

 

  • +1 1
Link to comment
Drogirao ih i silovao, ali su one krive jel su se predomislile? Jel sam te dobro razumeo?
Znaš, ima ona tanka bela linija po kojoj s(v)e (devojke) hoda(ju) sa verom u (bez)obzirno i soliradno čovečanstvo. Ne kažem da nema među tim devojkama i onih koje nisu tu belu liniju nikad probale (a takve su najviše na ceni) niti da svima njima ne treba pomoć ali sa druge strane takav podvođački ološ koji se nesmetano razmnožava u "slobodnom" društvu je proizvod gubitka pravih vrednosti. Berluskoni je (samo) dao primer.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Nije problem u devojkama, niti se ovde treba baviti njihovim, ili bilo čijim, sistemom vrednosti.

 

Mislim, ovo će tek ići pred sud, pa ćemo videti, ali radi se o kriminalnom aktu (tj. optužbi za isti.) 

Link to comment

Clipboard-0036-knMI-U322012925127623YF-6

Tip verovatno ne bi ženske video nikad da se nije dokopao nekih para i krenuo da pravi te žurke. Silovao je tu devojku(verovatno i druge), sada se time bavi policija, tužilaštvo i sud i to je to.

Kao što rekoh, topic je dušu dao za deponiju, jer je bez ikakvog političkog sadržaja, samo crna hronika i trač.

 

Link to comment
Nije problem u devojkama, niti se ovde treba baviti njihovim, ili bilo čijim, sistemom vrednosti.
 
Mislim, ovo će tek ići pred sud, pa ćemo videti, ali radi se o kriminalnom aktu (tj. optužbi za isti.) 
To je ono čemu se nadamo ali bojim se da smo zaglibili preduboko da bi se vratili na čvrsto tlo. Možda i zato mrzim "La grande bellezza" jer mi je pokazao prazno i slomljeno lice moćnog i depresivnog čoveka.


Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
5 hours ago, mlatko said:

To je ono čemu se nadamo ali bojim se da smo zaglibili preduboko da bi se vratili na čvrsto tlo. Možda i zato mrzim "La grande bellezza" jer mi je pokazao prazno i slomljeno lice moćnog i depresivnog čoveka.


 

Uh, ja obožavam LGB. (Možda sam i ja moćan & depresivan slomljenik lol.)

Edited by Indy
  • +1 1
Link to comment
Uh, ja obožavam LGB. (Možda sam i ja moćan & depresivan slomljenik lol.)
Nije isto obožavanje i življenje tog babilonizma... imamo primer odgore (bukvalno i geografijski). LDV moderna i besmislena

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...