Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

3 hours ago, Čutura said:

svakako, ali odavno ga niko ovako nije zakljucao ko DA veceras

 

DakleM stvarno je statistika "bikini": ovaj uvalio 29 poena sa 22 skoka (i, zaštotonereći, pobedio), a neko ga, kao, zaključ'o.

 

In other news: drago mi je zbog Kampaca i Hartensajna, masivan doprinos daju igri Denvera. Jos se prilagodjavaju ali kad bude trebalo bice pravi.

  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, Djuro said:

 

DakleM stvarno je statistika "bikini": ovaj uvalio 29 poena sa 22 skoka (i, zaštotonereći, pobedio), a neko ga, kao, zaključ'o.

 

bukvalno. mislim da je bilo jedno 6 ili 7 uzastopnih napada gde je jokara isao 1 na 1 protiv aytona i gde nista nije mogao da uradi. zato je kaminskom nabio 20/15.

 

 

Edited by Sundance Kid
  • +1 1
Link to comment

Ayton je stvarno jako, jako dobar. Nama se percepcija malo izokrenula oko Jokare, da je igrao protiv Kaminskog celu utakmicu imao bi 40+ poena, 30 skokova i 15 asistencija. Zato nam izgleda ovo kao da je razvalio Aytona, a daleko je od toga bilo. 

 

Ne znam koliko ce on i Marej moci ovako, sad Dalas i Majami, pa back to back Spursi Jazz. Mogao bi da ih odmori u San Antoniu. 

Link to comment
2 hours ago, Sundance Kid said:

 

bukvalno. mislim da je bilo jedno 6 ili 7 uzastopnih napada gde je jokara isao 1 na 1 protiv aytona i gde nista nije mogao da uradi. zato je kaminskom nabio 20/15.

 

 

Verujem ti na rec, nisam gledao.

Inace dobar je Ayton, stavise odlican. Tesko ga je ne voleti.

 

Edit: a istina je i ovo sto Mos kaze. Naviknuti na Jokica, sad nam je svaki centar sranje: A nije.

Edited by Djuro
Link to comment

Izjavio je Malone da odmara Mareja u narednoj. Jokic je bas zeleo da dokaze sa moze da postuje Ejtona, ali ga je ovaj odlicno cuvao u tim 1vs1 situacijama. Cak mu je isforsirao i jedan airball u crunch time. 

Link to comment

3 od 13 je imao Jokić kad ga je direktno čuvao Ejton. Marejevi čisti koraci na šutu za izjednačenje ali jaaako loše suđenje, Skot Foster koji ne voli Denver iz nekog razloga i ona žena koja valjda potrefi svaku petu odluku koju donese. Jebena inkluzija, obratite pažnju na sve te žene sudije, stvarno pojma nemaju. Za početak obe odluke koje su pregledali su promašili, Jokićev faul u napadu u prvom poluvremenu i pred kraj ona beznačajna mrtva lopta gde je Krauder imao mrtvu loptu pre nego što je izašao na aut liniju, na Jokiću nisu svirali bar 4,5 faulova. Pa je svirala onaj faul na MPJ gde je on nogu ispružio mada je i to bilo sumnjivo. Jokićeva najlošija utakmica u sezoni a opet je rešio. Jbg i faulovi su sastavni deo igre, mora Ejton da radi na tome. Kako je Milsap upropastio onaj pas preko celog terena evo i dalje ne verujem, kakva užasna njegova partija. Ni Barton nije mnogo bolji. Valjda će Meloun sad kad Marej pauzira da se umoli da pusti Kampaca malo da igra sa loptom u rukama, kako je provukao sinoć pas za Grina... 

  • +1 1
Link to comment

I čestitke PJ-u poznatom defanzivcu koji isto ko i Plamli poslednji posed udvaja Kaminskog koji je već izgubio dribling sa Kraudera koji im je sasuo već x trojki u utakmici gde vode 3 razlike. Rekao bih da u modernoj košarci igrač sa solidnim iq-om vredi u startu 10 miliona po sezoni. 

  • +1 2
Link to comment
49 minutes ago, 1n54jd3r said:

Izjavio je Malone da odmara Mareja u narednoj.

Ja koliko sam video na pitanje kada ce da odmori Mereja, našalio se i rekao da neće da igra i da će da odmara sutra ( Dalas je za 2 dana od konferencije). možda sam pogrešno skapirao al mislim da za sada Marej nije isključen

 

 

Edited by Далибор
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...