Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

3 minutes ago, theanswer said:

 

Fašizam je termin koji se vezuje za ubistvo miliona ljudi, možda su ovi ljudi retardi ili svejedno ali to je ipak malo kraće od tog pojma. Nacionalizam je više reč koju bih upotrebljavao. 

milioni ubijenih ljudi nisu bili programska stavka, vec posledica, endgame. nije potrebno da se naguraju milioni ljudi u peci da bi se stvari nazvale kakve jesu. 

 

svakako nisu svi, ali dobar deo trumpovih pristalica su nacisti, najcistiji. a i on pokazuje solidne simpatije prema njima. o procentima medju rajom mozemo da razgovaamo, ali da je trump veliki boost za te grupe, tesko.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Budja said:

image.png.db12759b8ab5a971776b2456b877f500.png

 

 

zakljucak je da medju GOP stokom jos uvek i posle svega ima oko 50 procenata onih koji podrzavaju fasisticki pokusaj prevrata izabranog predsednika.

 

 

Link to comment
Just now, 3opge said:

 

zakljucak je da medju GOP stokom jos uvek i posle svega ima oko 50 procenata onih koji podrzavaju fasisticki pokusaj prevrata izabranog predsednika.

 

 

 

Onih 30 miliona  glasaca o kojima je govorio Dimitrije.

Link to comment
1 minute ago, Budja said:

 

Onih 30 miliona  glasaca o kojima je govorio Dimitrije.

 

verovatno ih ima i vise ali pitanje je sta si ti iz ovoga zakljucio?

 

 

Edited by 3opge
Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

ne znam za vas al ja od prekjuce pojacano slusam Jamiroquai opet, strashan bend

+ konačno sam shvatila zašto mi Nemanja Šarović (SRS) oduvek deluje poznato... :lolol:

 

"I must've died and gone to heaven
'Cos it was a quarter past eleven
On a Saturday in 1999
Right across from where I'm standing
On the dance floor she was landing
It was clear that she was from another time..." 

 

Imam 2 pitanja:

1. koliko je tačno ljudi bilo na protestima ispred Kapitol Hila?

2. da li je rađeno neko ispitivanje u pogledu toga koliko ljudi u SAD misli da su izbori pokradeni?

 

 

Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

+ konačno sam shvatila zašto mi Nemanja Šarović (SRS) oduvek deluje poznato... :lolol:

 

"I must've died and gone to heaven
'Cos it was a quarter past eleven
On a Saturday in 1999
Right across from where I'm standing
On the dance floor she was landing
It was clear that she was from another time..." 

 

Imam 2 pitanja:

1. koliko je tačno ljudi bilo na protestima ispred Kapitol Hila?

2. da li je rađeno neko ispitivanje u pogledu toga koliko ljudi u SAD misli da su izbori pokradeni?

 

 

 

1. ja sam video cifru od oko 40000 negde ako se ne varam

2. imas gore, verovatno oko 50% do 70% republikanaca

Link to comment
3 minutes ago, 3opge said:

 

1. ja sam video cifru od oko 40000 negde ako se ne varam

2. imas gore, verovatno oko 50% do 70% republikanaca

Hvala ti.

1. Sretala sam razne cifre, koje dosta odstupaju.

2. Promaklo mi, a kao sam sve čitala sad malopre... jbt ako je toliki procenat to je baš sranje.

Link to comment

palo prvo optuzenje, provala u drzavnu zgradu, i to clan donjeg doma zapadnovirdzinijske skupstine

 

Quote

West Virginia state representative Derrick Evans charged with illegally entering U.S. Capitol during riot

...

Police hold off Trump supporters who tried to break through a police barrier, Wednesday, Jan. 6, 2021, at the Capitol in Washington.

A Republican member of the West Virginia House of Delegates has been charged in connection with being part of a mob of President Donald Trump’s supporters who invaded the U.S. Capitol earlier this week, the Justice Department said Friday.

Del. Derrick Evans had filmed himself and others going into the Capitol on Wednesday. “We’re in! Keep it moving, baby!,” Evans has said on a video posted on social media.

Evans was charged with illegally entering the Capitol.

Evans’ lawyer said Thursday that Evans “committed no criminal act that day,” and that he will not resign from office.

The riot broke out shortly after a crowd of Trump supporters arrived at the Capitol following a rally where the president had encouraged attendees to fight with him in his effort to block Joe Biden from being confirmed as the next president of the United States.

Congress suspended its confirmation of the Electoral College vote tally Wednesday afternoon after the mob of people invaded the Capitol. But in a joint session of Congress early Thursday morning, Biden’s election was confirmed.

 

Link to comment
45 minutes ago, 3opge said:

 

1. ja sam video cifru od oko 40000 negde ako se ne varam

2. imas gore, verovatno oko 50% do 70% republikanaca

 

Ne zaboraviti 140 i kusur GOP kongresmena (od 206 ukupno) koji su glasali NAKON picvajza da se formira komisija za Pensilvaniju.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...