Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

2 hours ago, Fins fleet said:

Jebes ga, to da ce sada on da pravi svoj tnjiter mi se nimalo ne svidja. Onda ce njegoi idioti visiti samo tamo i nista od realnosti nece ni greskom da vide.

Misliš da sada greškom neki put vide realnost? 

 

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Budja said:

Bernara razbija.

 

 

 

Kakav matori klipan. Kakav populizam i demagogija. Odvratno. Jako mracna ekipa.

 

Moze li neko od progresivaca da objasni po cemu se ovo razlikuje od Vucicevih 100 evra?

Edited by bejzbolka
  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, gospa buba said:

zashto sada?

jel juche rekoshe i da su ga izbacili iz fejsbuka sa sve familijom?

mislim :rolf:

sent from bubamoto
 

 

zamisli vucica banuju sportski zurnal i politikim zabavnik, ne bi prezivio :cry:

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, bejzbolka said:

Kakav matori klipan. Kakav populizam i demagogija. Odvratno. Jako mracna ekipa.

 

Moze li neko od progresivaca da objasni po cemu se ovo razlikuje od Vucicevih 100 evra?

koliki je kurs dolara danas?

 

mislim, ti razumeš da svaka država u ovoj situaciji daje pomoć gradjanima? I da su Tramp i demokrate htele da daju 2K a Republikanci rekli ne, dosta je 600?

Link to comment
4 minutes ago, Ayatollah said:

Jbt, na kraju će Google, Twitter i Facebook napraviti od Trampa Prometeja slobode govora, potpuno je neverovatno da apsolutno sve rade pogrešno. Umesto da ga puste da serenda po Twitteru i da se izduva, oni ga cenzurišu i zabranjuju, i time samo uveravaju i Trampa i njegove da su sve vreme bili u pravu, te da se ovaj zaista bori protiv "močvare". Oni koji su podržavali Trampa pre ovoga će ga samo podržavati još više, a biće verovatno i dosta neutralnih kojima se ovakav lov na veštice i  cenzura baš i neće mnogo dopasti. Ja sam prvi za to da ga uhapse i osude ako za to ima elemenata, ali mi se nikako ne sviđa da ga ućutkavaju i cenzurišu - ako mogu njega da tako ućutkavaju i cenzurišu, šta tek mi ostali da očekujemo...

Ovo je privremeno. Pustiće ga da priča kad izadje iz Bele Kuće, to jest kad ne bude imao moć da pozove demonstrante da krenu na Skupštinu, a onda da odbije da odobri pojačanje policiji koja brani Skupštinu. Razumeš o čemu se ovde radi? On nije opozicionar, on je predsednik koji se ponasa kao opozicija a pri tome ima moć da legalno autorizuje (ili odbije) upotrebu sile. Kada si tako nešto poslednji put video?

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Ayatollah said:

Jbt, na kraju će Google, Twitter i Facebook napraviti od Trampa Prometeja slobode govora, potpuno je neverovatno da apsolutno sve rade pogrešno. Umesto da ga puste da serenda po Twitteru i da se izduva, oni ga cenzurišu i zabranjuju, i time samo uveravaju i Trampa i njegove da su sve vreme bili u pravu, te da se ovaj zaista bori protiv "močvare". Oni koji su podržavali Trampa pre ovoga će ga samo podržavati još više, a biće verovatno i dosta neutralnih kojima se ovakav lov na veštice i  cenzura baš i neće mnogo dopasti. Ja sam prvi za to da ga uhapse i osude ako za to ima elemenata, ali mi se nikako ne sviđa da ga ućutkavaju i cenzurišu - ako mogu njega da tako ućutkavaju i cenzurišu, šta tek mi ostali da očekujemo...

Sto je jos ponajgore, bice da se radi o obrascu, nacinu razmisljanja i funkcionisanja americkih takozvanih elita koji metastazira poslednjih decenija: izmedju ovakve vrste neprimerenih reakcija i uterivanja bombama u red nepodobnih i nepodobnosti svake vrste, razlika je samo kvantitativna...

Radi se, bojim se, o sindromu nepodnosljive lakoce potezanja motke u odbranu takozvanih pravih vrednosti i jos nepodnosljivijoj lakoci anuliranja vrednosti na kojima je pocivala americka demokratija kao sto je, na primer, olako prihvatanje zaobilazenja sopstvenih temeljnih principa koje je, samo primera radi, dovelo do 1 Gvantanama, odobravanja primene torture, itd, itd...

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, dragance said:

@Ayatollah Ti kao da nisi primetio da ovi pripremaju drugi upad u “skupštinu”?

A to ima tačno kakve veze sa ukidanjem Trampovog naloga na Twitteru? Ako neko sprema upad u Kongres, onda se zna kako to treba da se spreči/sankcioniše (uključujući ovde i samog Trampa, pod uslovom da bilo ko bilo šta sprema, i da Tramp u tako nečemu uopšte učestvuje), to nema nikakve veze sa cenzurom onoga što Tramp govori.

 

  • +1 2
Link to comment
Just now, Ayatollah said:

A to ima tačno kakve veze sa ukidanjem Trampovog naloga na Twitteru? Ako neko sprema upad u Kongres, onda se zna kako to treba da se spreči/sankcioniše (uključujući ovde i samog Trampa, pod uslovom da bilo ko bilo šta sprema, i da Tramp u tako nečemu uopšte učestvuje), to nema nikakve veze sa cenzurom onoga što Tramp govori.

 

Kako nema kada ih poziva da to urade, a ne može biti indicted, a i boli ga kurac. Vidi šta je @ObiW napisao.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...