Jump to content
IGNORED

Stigli i frilenseri na red.


Kundera

Recommended Posts

1 hour ago, dobar1 said:

I sta sad, sta su frilenseri, samo ovi sto prihoduju iz inostranstva postenim radom, kladjenjem, izdavanjem stanova i slicno, ste je sa  ostalom koruptivnom boranijom, politicarima, bespravnim graditeljima, rijaliti i estradnim zvezdama, kupcima stanova u eksluzivnim blokovim i risortima, NGO govnima, i gomilom deviznih punisa u domacim bankama.

Bunga-bunga oprorezivanje.

Da li želiš da budeš u društvu tih koje si nabrojao ili onih koji plaćaju porez? Btw devizna štednja je prihod kod kojeg je naplativost poreza 100%.

1 hour ago, Kundera said:

 

Sta ocekujes u bunga bunga drzavi?

Baš pogađa postati poreski obveznik. Ako hoćete da menjate bunga-bunga državu počnite od sebe. 

  • +1 2
Link to comment
47 minutes ago, čekmeže said:

Da li želiš da budeš u društvu tih koje si nabrojao ili onih koji plaćaju porez? Btw devizna štednja je prihod kod kojeg je naplativost poreza 100%.

Baš pogađa postati poreski obveznik. Ako hoćete da menjate bunga-bunga državu počnite od sebe. 

 

Nemam vise zivaca za vas wannabe botove, perolake kategorije! 
Prijatan bunga bunga metaforicni sendvic vam zelim u Vucicevoj utopiji. 

Edited by Kundera
Link to comment

aj kad ste vec u materiji. danas se raspravljamo oko drzavnog zdravstvenog osiguranja i ubedjuju me da je i ono stepenovano na neko osnovno i neko kao jache, a ja em nikad chula, em i ne verujem u to. tim pre shto bi, da je tako, svakako morali da nam nude da biramo, zaposlenima, a ne nude nam nikad i nishta.

Link to comment
20 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ma gde stepenovano, to jedva do prvog stepena može da dobaci :sad: 

 

Možda ti nude neki privatni premium paket, neku nadogradnju?

ne, ne nude mi nishta, nego jedan frilenserski sapatnik, student sirotinja, napunio godine i odjavljuje se sa roditeljskog osiguranja i prelazi u svetlu buducnost. pa se oko tog njegovog doplacivanja se povela diskusija kako to shto on treba da plati pokriva 'samo' neko kao osnovno osiguranje, a ostalo kao mora da ne znam shta, doplacuje. shto sam odbacila kao budalashtinu, drzava nema stepenovano zdravstveno osiguranje.  al rachunam da se uverim ipak.

Link to comment
7 hours ago, čekmeže said:

Da li želiš da budeš u društvu tih koje si nabrojao ili onih koji plaćaju porez? Btw devizna štednja je prihod kod kojeg je naplativost poreza 100%.

 

Tako je, gotovinsko plaćanje nekretnina u Beogradu koje dominira je "apsolutno" obuhvaćeno poreskim tretmanom, a i kupci luksuznih automobila i džipova 100% imaju dokaz o legalno stečenim devizama u majci Srbiji!!!!!   Ljubi te tetka.

Edited by dobar1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...