Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Just now, Jean-Luc Picard said:

Manje loš od Gojka i VIška u svakom slučaju.

Ali nepodnošljivo navija za Liverpool...

 

Ja bih očekivao neutralnost, mene je baš nerviralo koliko je danas navijao...

Link to comment
12 minutes ago, radisa said:

Ali nepodnošljivo navija za Liverpool...

 

Ja bih očekivao neutralnost, mene je baš nerviralo koliko je danas navijao...

 

Mislim da si se maaaaalo istripovao

 

9 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Ja sam bio uveren da je on navijač Arsenala. 

 

15 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Manje loš od Gojka i VIška u svakom slučaju.

 

Jeste navijač Arsenala. A ovo drugo, mislim da ne obraćaš pažnju šta u stvari priča :lol:

 

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, copkillah said:

A ovo drugo, mislim da ne obraćaš pažnju šta u stvari priča :lol:

 

Ma da, Lončarević im je the best of the bunch, čak i kad nešto lupi meni obično bude zabavno a ne iritantno. 

 

Ima i on standardnu boljku svih komentatora sveta, kreira narativ u zavisnosti od kretanja rezultata. Sinoć je sve do prvog gola kenjao po Šefildu - ne mogu da se sastave, ne zna se da li više problema imaju napred ili pozadi, bla bla... onda padne gol iz penala, a Lonč krene da se prestrojava i konstatuje kako sada, vidite, Šefild potpuno dominira a Liverpul je taj koji ne igra ni za kurac. 

 

U stvari je prosto bila loše suđenje loše utakmica dva tima u lošoj formi. Ali to je dosadno pričati, bolje da izmislimo nešto dinamičnije :yawn2: 

Link to comment

Mene taj njegov glas strašno iritira, pogotovo kad krene da izgovara reči kao da peva, sa nekim otezanjem. Plus često sebi dozvoljava da previše ulazi u stručne fudbalske stvari, i tu mu ništa ne verujem i cenim da lupeta gluposti. Pored toga, često se osmeli da pre usporenog snimka tvrdi da je on siguran 100% da nešto jeste/nije, sa sve onim svojim teglama umesto naočara, i to mi dođe nekako komično. Cela ta garnitura sa B92, Šaranović, on, Bošković mi ide na nerve. Ako moram da biram od ta 3zla koja ste nabrojali, onda Gojko, jer bar ima taj neki dubok prijatan glas, i ne iritira kad slušaš tekmu u pozadini. 

 

Vrlo sam zadovoljan kako Vlada Živković radi prenose, slušam ga evo već 20 godina, uopšte se ne sećam da me bilo kada iznervirao nekom izjavom. Odmereno, neutralno, sa dozom humora, nepretenciozno - prava formula. Sviđaju mi se i ovi nadolazeći iz Čempionšipa, Tubić i ovaj drugi kome nisam ukačio ime, trebalo bi više da ih guraju da prenose bolje tekme. Otprilike lista po iritantnosti:

 

1. Novaković

2. Čiča

3. Lončarević

4. Višković

5. Andrijašević

 

 

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

 Plus često sebi dozvoljava da previše ulazi u stručne fudbalske stvari, i tu mu ništa ne verujem i cenim da lupeta gluposti. 

 

bukvalno najbolje razume fudbal od svih

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...