Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Sovao sam ga u prvih 5-6 meceva, a onda je krenuo da puni pa sam se pokajao, zajeban je onako krakat i lud. Ostace u secanju namestanje kicme degeneku

  • +1 2
Link to comment

Ode Asano...
Srećno bilo Jaguaru. Kako bi tek igrao da je dobijao platu na vreme...8898a07460ee8e27e375df2c3d90b38e.jpg

Sent from my GM1913 using Tapatalk

  • Tužno 2
Link to comment

Super je sto dripci mogu da se vade na koronu i nestasicu para zbog iste.

 

Hvala za sve i nadam se da ce tuziti do Boga i nazad za svaki dinar.

  • +1 2
Link to comment

Ode samurajac, jedan od dražih mi stranaca koji je nastupao za Fk Ružno pače. :(

Mnogo sreće i zdravlja mu želim u daljoj karijeri

  • +1 1
Link to comment

Definitivno jedan od najdražih i najboljih stranaca. Izgleda da je bio viđen za prodaju pa su u poslednjih nekoliko meseci krenuli da ga upoznaju sa starom i dugom tradicijom gomilanja dugovanja da bi se ista oprostila pred odlazak. Drago mi je da su se u ovom slučaju malo preračunali. Nadam se da će sad ovako neopterećen obeštećenjem da zabode klub u jakoj ligi.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

  • +1 4
Link to comment

ubedljivo i upadljivo najinteresantniji stranac u pfc od vremena žuke i moreire. s jedne strane mi užasno žao što je otišao, ali s druge: naplati se i tuži ih do poslednjeg dinara

Link to comment
1 hour ago, April said:

Traži platu...
 

Da jbt, stvarno je japanac

 

Ko sad svrlja ova saopstenja kad je debeli otisao? 

Link to comment
Quote

Izgubiće Partizan i finansijski, jer ukoliko se dokaže da je Asano u pravu, moraće da mu isplati sve bogate zarade koje je trebalo da dobije do kraja ugovora 2022. godine.

Dakle, još 600.000 evra, uz dosadašnje neisplaćene plate i bonuse.

Na kraju, ostaće Partizan i bez planiranih miliona od prodaje, a spominjalo se da ga iz Humske ne bi pustili bez 5.000.000 evra.

 

 

Bilo ko ko je ikad bio odgovoran za kucu i domacinstvo..ili makar vozio automobil koji nije sluzbeni, ne bi dozvolio sebi da mu se desi ova "Skuplja dara nego mera" situacija.

 

Samo ovde bilmezi koji nisu sposobni dve nacrtane ovce da cuvaju mogu da dobiju na staranje nesto sto je opste dobro i sto samo po sebi mora da pravi profit. Slikovito je to opisao @Ted u postu koji sam prebacio na "bitne postove". 

 

Ne mogu da se opasuljim jos uvek. Jebo pas mater svima u klubu koji se vode politikom "Ma bas cu da mu da platu, ko ga jebe - Bas nece da igra zbog para, da ga vidim - Bas ce da napusti klub zbog para, da ga vidim, ko ga jebe - Au, ode, pisi saopstenje !". 

 

Jebo vam mater onaj koji vas je tome ucio.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

kakve jebene jajare i pilićare su instalirali u klub, mrtvi kokeza je oličenje poštenja i fer biznisa za v&v

 

jebao vas onaj ko vas je doveo

  • Hvala 1
Link to comment

Slaviću dan kao najveći praznik kad tompusar iz Crvenke odleti iz kluba ili gekne, što bi bilo najbolje.

Smradina ona crvenoburžoaska

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...