Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Sad merio, 37 okruglo. Nema euforije :D

Nosim masku, zena se "iselila" u dnevnu sobu, nadam se da ona nije zakacila jer je ruzicna grupa.


Koliko treba vremena da prodje od zarazavanja do prvih simptoma?

Koliko dugo sam zarazan za okolinu?

Link to comment

Samo ne znam odakle nekom logika da zaravnjavamo krivu.U Hrv vec koliko dugo mrtvih preko 30,poztivnih vise od 3.000 kriva nikako ne spada,a ovde pricamo o nekom vrhuncu i stisavanju? Nema ovde stisavanja do proleca..

Link to comment

pa mi stalno kenjamo o zaravnjavanju krive, slabljenju virusa i imunitetu krda, na osnovu laznih brojeva i lichne percrpcije. i to sad vec kvartalno, bukvalno sa promenom godishnjeg doba :isuse:

ako nije vishe svakom jasno da ovo ne moze da bude drzava, i da drzava ne moze ovako da funkcionishe, ne znam vishe kako da se objashnjava.

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

pa mi stalno kenjamo o zaravnjavanju krive, slabljenju virusa i imunitetu krda, na osnovu laznih brojeva i lichne percrpcije. i to sad vec kvartalno, bukvalno sa promenom godishnjeg doba :isuse:

ako nije vishe svakom jasno da ovo ne moze da bude drzava, i da drzava ne moze ovako da funkcionishe, ne znam vishe kako da se objashnjava.

sent from bubamoto
 

 

Link to comment
30 minutes ago, Milosh76 said:

Sad merio, 37 okruglo. Nema euforije :D

Nosim masku, zena se "iselila" u dnevnu sobu, nadam se da ona nije zakacila jer je ruzicna grupa.


Koliko treba vremena da prodje od zarazavanja do prvih simptoma?

Koliko dugo sam zarazan za okolinu?

između 5 i 10 dana. ja sam onomad bila izložena u subotu, porast temperature mi se desio prvog narednog petka.

zarazan si 14 dana od negativnog testa tj možeš biti, zato izdaju meru izolacije. moraćeš ponovo da se testiraš svakako.

samo hrabro i, kao što rekoše, osluškuj pluća. piši nam i pitaj svašta, sad ćeš imati vremena ihaj.

Edited by Valkyrie
Link to comment
36 minutes ago, gospa buba said:

pa mi stalno kenjamo o zaravnjavanju krive, slabljenju virusa i imunitetu krda, na osnovu laznih brojeva i lichne percrpcije. i to sad vec kvartalno, bukvalno sa promenom godishnjeg doba :isuse:

ako nije vishe svakom jasno da ovo ne moze da bude drzava, i da drzava ne moze ovako da funkcionishe, ne znam vishe kako da se objashnjava.

sent from bubamoto
 

ma ko se ovde na drzavu oslanja, mi o prirodi virusa govorimo, kako se do sada ponasao, pa na osnovu toga i nagadjamo, bas zato sto nam je drzava golo govno, prosto, nemammo neki izbor..dotle smo dovedeni, da se eventualno ponadamo padu krive..eto..

Link to comment
9 hours ago, Milosh76 said:

Terapija 2 puta dnevno po
D vitamin
1gr C vitamina
imunoglukan
Cink
Cajevi, supa iz kesice, dosta vode, limunade, mandarine...

To sve po savetu kumove sestre koja je radiolog

samo da znaš, D vitamina u vidu Vigantol kapi nema nigde (nestašica, a to je najbolje na temu), ali zato imaš zamenu (300 din skuplju)

u vidu SolD3evit uljanih kapi kod nas u kraju. konsultuj se oko doziranja, budući da D vitamin ne treba uzimati napamet.

 

8 hours ago, Milosh76 said:

Dosao rezultat, pozitivan sam.

čestitamo :fantom:

(s tobom smem ovako da se šalim, nisi neki katastrofičar po prirodi, čini mi se)

 

Javi kakav ti je snimak pluća i drži se :)

Link to comment
8 minutes ago, pt 2.0 said:

samo da znaš, D vitamina u vidu Vigantol kapi nema nigde (nestašica, a to je najbolje na temu)

 

Stigao je Vigantol u veleprodaje čini mi se u četvrtak. Probaj ponovo u apotekama ;)

Link to comment
3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Stigao je Vigantol u veleprodaje čini mi se u četvrtak. Probaj ponovo u apotekama ;)

 :ohmy: kasno pt na apotekarsko kosovo stiže.

kad ispijem ovo što sam kupila, kupiću i vigantol. ionako po nalogu lekara moram da pijem konjsku dozu narednih 6 meseci.

hvala za tip u svakom slučaju :)

 

  • +1 1
Link to comment
Kako greskom? Odgovori im na mail, posto ih telefonom neces dobiti.

Inace sve im je puno, jako mnogo imaju pregleda
Pa ljudi ostave pogresan mail. Popunjavaju formular i pogrese slovo ili broj na gmail adresi i to stigne nekom drugom.
Tako ja dobijam bukvalno 1x nedeljno mail koji je namenjen nekoj dijaboli iz Kragujevca koji izgleda svuda ostavlja moj mail umesto njegovog. Nalaze iz laba za sve i svasta, izvestaji iz banke, notifikacije da je mala.slatka.97 objavila nove fotke na instagramu, da je popust na steamu, verifikacije za registracije za 1 mali milion sajtova
Jednom sam sa bankarkom razmenio bar po 5 mailova da joj objasnim sta se desilo i da treba telefonom da objasni glupanu da stalno pravi istu gresku.
Drugi put isto tako sa labaratorijom kad su mi poslali krvnu sliku.
Vise se ne petljam u njegove mailove pa makar mu slali notifikaciju da je zapatio kugu ili ebolu. Neka bude sretan sto sam ovako dobar covek i nisam mu maznuo identitet i otvorio neki asomakum na njegovo ime
  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...