Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

33 minutes ago, Frank Pembleton said:
@Milosh76 koji rezultat? Iz Medigroup?
Šta su ti radili?
Ajde drži se.


.... Shiit has hit the fan!

 

Uzeli bris iz nosa, isto kao za PCR samo je ovo anrigenski test malo manje pouzdan i brzi rezultat.

Da, iz Medigrupa su mi javili rezultat da sam pozitivan.

Zakazao pregked kod Medigrupa, skener pluca i srca, laboratorija i opsta praksa.

 

  

33 minutes ago, dùda said:

@Milosh76 bićeš ti ok, deluješ dobro i optimistično :), drž se

 

 

I pozitivno... gledam na svet :D 

 

  

30 minutes ago, Ayatollah said:

Samo hrabro Miloše.

 

Kako ti je zena? Jel sve ok?

Edited by Milosh76
  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

Kako ti je zena? Jel sve ok?

 

Sve OK za sada. Kašlje, ali to tako godinama kad je zima, zbog astme, nema drugih simptoma. Javiću ako bude nekih promena.

  • +1 7
Link to comment

Mislim da su iskustva bitna, posto mogu da upute nekog na potencijalnu zarazu.

 

Kao i to da ima i laksih i tezih oblika, a i da moze i privatno da se resi sve i brze i lakse i sa mnogo manje rizika.

 

Dobijacete ekstremne izvestaje i kad prodje taj pregled, necu previse daviti :D 

Link to comment
42 minutes ago, Milosh76 said:

Mislim da su iskustva bitna, posto mogu da upute nekog na potencijalnu zarazu.

 

Kao i to da ima i laksih i tezih oblika, a i da moze i privatno da se resi sve i brze i lakse i sa mnogo manje rizika.

 

Dobijacete ekstremne izvestaje i kad prodje taj pregled, necu previse daviti :D 

drži se i javljaj se ko što smo uspostavili pravilo na forumu ;) a svako iskustvo je dragoceno kao i ovo da privatno može da se uradi ipak ponešto, meni za trun laše da znam ako mi strefio nekoga u porodici

  • +1 2
Link to comment

Drzi se Milose... 

 

Ja pre 10 dana pozitivan na pcr testu (Torlak, na licni zahtev, platio 6000). Gubitak cula mirisa mi je bio i ostao apsolutno jedini simptom, a i to se vratilo posle 3-4 dana...

Cekam da prodje jos koji dan pa idem na novo testiranje. Sve vreme izolovan u sobi, ostali ukucani su za sad dobro, svi nosimo maske... Ako ne bude promena, odlicno sam prosao. 

 

Inace, poznanica po treci put pozitivna, prvo u aprilu, pa julu i sad opet... Svaki put identicni simptomi - kasalj, gubitak mirisa i delimicno ukusa, malaksalost i blaga temperatura.

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...