Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

On 13.9.2022. at 13:48, Aleksija said:

kakav nam je stav u vezi sa proveravanjem d-dimera nakon omikrona? koliko vidim postoje dve skole misljenja - jedna kaze obavezno, druga samo kod tezih slucajeva/hospitalizacije. moja doktorka smatra da je nepotrebno, ostali me ubedjuju da proverim d-dimer (a ja ni ne znam sta bih posle s tim).

Nemoj da radiš d-dimer na svoju ruku kao ja.

 

https://parapsihopatologija.com/forums/topic/21149-ppp-vs-coronavirus-tema-za-praktične-savete-i-korisne-informacije/page/134/#comment-5198147

  • Hvala 1
Link to comment

ako sam bas jako malaksala ali nemam druge simptome dva dana poslije rizicnog dogadjaja da li da se testiram na koronu ili da prestanem da serem i sjednem da radim?

Edited by morgana
Link to comment
ako sam bas jako malaksala ali nemam druge simptome dva dana poslije rizicnog dogadjaja da li da se testiram na koronu ili da prestanem da serem i sjednem da radim?
sedi da radish i testiraj se za 3 dana. u medjuvremenu drzi mere ka sebi i drugima :D

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

sedi da radish i testiraj se za 3 dana. u medjuvremenu drzi mere ka sebi i drugima :D

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

 

1 minute ago, Lena said:

To drugo :happy:

Meni se to dešava, ali uzrok malaksalosti bude premor i pad gvožđa.

Sačekaj malo sa testiranjem.

 

 


(znaci da sjednem i radim ali ne test nego posao. hvala nizasta :sleep:)

 

tenks, tako cu uraditi.

  • +1 1
Link to comment

testiraj se petak veche subotu jutro. ako su te solidno upljuvali, mozesh biti i solidno malaksala. bukvalno je svima sve drugachije. a moz bude i nishta, na ovu ladnocu.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto





  • +1 1
Link to comment

Ja sam isto bila par dana preumorna. Sve me bolelo. Ispostavilo se samo da je premor, kad sam se naspavala i poslove koje ne moram otkazala. I ja isto mislim, odmori, radi ležeći, i....odmori :)

  • Hvala 1
Link to comment
31 minutes ago, morgana said:

Ma premorena nisam nista posebno, ovo je fizioloski, kovid, prehlada, nesto trece, mozda naglo zahladjenje. Ali odmoricu, taj savjet uvijek prihvatam!

 

Ako si malaksala nece da odmogne terapija elektrolitima, izdopinguj se magnezijumom i cinkom, ako mrzis elektrolite iz kesice proveren recept su i slane kokice sa koka kolom. Sem naravno ako je grlo krenulo da boli... Meni isto prija i caj caj caj...

 

  • Hvala 1
Link to comment
9 hours ago, eumeswil said:

odlican niz, hvala!

dosta u skladu sa ovim tekstom koji sam izabrala kao trenutno mi najkorisniji 

Šta pokazuju vrednosti D-dimera i da li je ovaj test neophodan u slučaju kovida?

 

morgana, promene vremena kod mene ponekad izazivaju takvu malaksalost. a nekad je samo nako. u svakom slucaju, racunam da je sve ok :)

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...