Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Brate, lezi i dok sve ne prodje ne ustaj. Opasno je veoma, ali sa totalnim mirovanjem ce sigurno proci ok. Znaci, noge ne spustaj na pod, bez pretjerivanja. Srecno i javljaj sta ima.

  

30 minutes ago, Friend said:

Kako se to manifestuje?

 

Obim noge postepeno raste, javlja se bol kao posle nocnog grca, temperatura u tom podrucju se poveca. Prvih 3 dana je najveca opsanost da se otkine tromb, a posle 7 dana knjiga kaze da ne bi trebalo da se otkine. 7 dana strogog lezanja, ako se rano otkrije, terapija i bude ok.

Edited by kipo
  • +1 9
Link to comment
8 minutes ago, kipo said:

Brate, lezi i dok sve ne prodje ne ustaj. Opasno je veoma, ali sa totalnim mirovanjem ce sigurno proci ok. Znaci, noge ne spustaj na pod, bez pretjerivanja. Srecno i javljaj sta ima.

  

 

Obim noge postepeno raste, javlja se bol kao posle nocnog grca, temperatura u tom podrucju se poveca. Prvih 3 dana je najveca opsanost da se otkine tromb, a posle 7 dana knjiga kaze da ne bi trebalo da se otkine. 7 dana strogog lezanja, ako se rano otkrije, terapija i bude ok.

Sve je Kipo napisao. Moja rodjaka , inače sa problemima sa venama, posle operacije i neadekvatnog tretmana ( iako je naglasila svoj problem ) je u roku od 7 dana imala tromb u nozi koji je ispao opasniji nego operacija karcinoma. 7 dana bukvalno nemrdanja u bolnici i terapije da se tromb razgradi  je dalo rezultat. Kako je videla, noga počela da otiče brzom brzinom plus da  biva modra na tom mestu na podkolenici. Tako Sammaele, samo miruj i slušaj dr a :)

Link to comment
5 hours ago, Milosh76 said:

Pozitivan mi je PCR, sutra idem na kontrolu da vidim sta i kako dalje. Generalno se dobro osecam, malo grebucka grlo, nemam temperaturu. Pijem hemomicin pa cu videti sta ce mi doktor reci.

 

Tebi je ovo drugi krug?

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...