Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Uopste nema levofloksacina nigde u Srbiji (Forteca, Levoxa i sve ostale paralele) . Dozvoljen je interventni uvoz od strane ALIMS-a tako da se ocekuje da ga bude u nekom narednom periodu,

Link to comment

Nije bas tako katastrofalna situacija sa Fortecom i/ili Levoxom. Moze po Beograd da se nadje (relativno lako). Najbolje je traziti po malo "zabacenim" apotekama. Ako pitate u onim fenserajskim Benu apotekama, reci ce vam da toga nema vec mesecima (takve bih ozbiljno kaznjavao zbog dezinformisanja), a onda 200m dalje nadjete. Ja sam Fortecu kupio pre par dana u apoteci (oko 710 din.) u Branka Krsmanovica, malo iznad raskrsnice sa Bulevarom. Istog dana je i cale nasao preko puta DZ u Kenz Danilovoj (oko 840 din.). Par dana pre toga je cale na Dorcolu (negde oko Bajlonija) nasao u dve apoteke i Levox. Uglavnom, meni je ostalo od druge kutije Fortece 7 tableta (terapija mi je bila prva tri dana po dve, a posle sedan dana po jednu), pa ako nekome treba neka javi. Inace, zivim blizu pomenute apoteke u Branka Krsanovica, pa mogu da se prosetam i raspitam/kupim ako treba (i tako mi je sutra cetrnaesti dan izolacije :)).

  • +1 4
Link to comment
25 minutes ago, angelada said:

Dobili smo lek od @Valkyrie i znam da se ne kaze hvala, ali hvala do neba:heart:

 

@Lloyd Wyman mi smo i do Bijeljine stigli (gde ga ima jer ga tamo valjda ne prepisuju), a koju god apoteku u Beogradu da smo pozvali ili otisli, kazu nestalo je pre par dana. I u Lazarevcu smo trazili, a i malo smo se usplahirili jer je lose a nisu ga primili u bolnicu. Mnogo vam hvala na ponudi da odete, i da sutra lepo izadjete izolacije.
 

Uglavnom sve je dobro sto se dobro zavrsi, sad jos da on prezdravi i hvatam ga za siju i vodim na vakcinisanje (on je tim “evo sutra se prijavljujem sta ti je stos dosadna”).

 

Hvala PPP:heart:

imam ja i direktnu zamenu, ako bude trebalo još toga dođi da preuzmeš

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

za to sluzi ppp, da ti reshi problem kad niko ne moze :wub:

 

Prijateljska Prva Pomoc. Steta sto nismo 4P, bilo bi Pandemija Popila Po Picki.

  • +1 1
Link to comment

Pošto su žene iz kuće prebolele, ja otišo da se testiram reda radi štono kažu, a da bi mogao konačno da nastavim kasapljenje vilice koje stoji u mestu već tri jebene nedelje & guess what: pozitivan sam :isuse:

 

Simptomi niks, miris, ukus, sve na broju, al' rezultat kaže sedi ne mrdaj.

  • +1 1
  • Tužno 4
Link to comment



Pošto su žene iz kuće prebolele, ja otišo da se testiram reda radi štono kažu, a da bi mogao konačno da nastavim kasapljenje vilice koje stoji u mestu već tri jebene nedelje & guess what: pozitivan sam :isuse:
 
Simptomi niks, miris, ukus, sve na broju, al' rezultat kaže sedi ne mrdaj.


pa koji si ti nama kralj :D

sedi kad ti kazu. shta cesh.

sent from bubamoto

Link to comment
6 minutes ago, Skyhighatrist said:

Pošto su žene iz kuće prebolele, ja otišo da se testiram reda radi štono kažu, a da bi mogao konačno da nastavim kasapljenje vilice koje stoji u mestu već tri jebene nedelje & guess what: pozitivan sam :isuse:

 

Simptomi niks, miris, ukus, sve na broju, al' rezultat kaže sedi ne mrdaj.

E jbte. Kolko je dana proslo od prvog pozitivnog testa?

 

Link to comment

Ah mislio sam da si se i ti testirao na početku. Pribojavam se istog scenarija u utorak - da će svi završiti sa kurantinom a meni pozitivan test i jos 5 dana izolacije. Smor.

Edited by maheem
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...