Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Pevač Predrag Živković Tozovac preminuo je u 85. godini.

 

Predrag Živković Tozovac poslednjih nedelja lečio se od korona virusa, a vest da je preminuo za "Blic" je potvrdio njegov kum.

- Nažalost nije izdržao, ovaj kovid ga je skroz razorio - rekao nam je on.

 

 

 

 

  • Tužno 4
Link to comment

sad sam skušala Šeklera na radio aparatu

 

kaže još od pre par godina da je Tozovac bio loše i da vakcina ne štiti od godina i drugih pratećih bolesti 

ne znam da li je time hteo da kaže da i nije umro baš od korone, ali možda jeste od nečega što je korona isprovocirala, dakle ipak jeste od korone

 

pričao je kako je tada (dakle pre par godina), na neko događanje Tozovac trebalo da dođe, ali da je on već tada bio narušenog zdravlja i nije mogao da dođe na taj skup

 

kakogod da , tužno je  :sad:

Link to comment

Bio sam na onom koncertu pre X godina u Sava centru (prvi i jedini koncert narodnjaka u zivotu), bio je jako bolestan, jedva je pevao, jedva se kretao.

 

 

Link to comment

Pa realno ko u tim godinama završi na bolničkom lečenju, verovatno toliko ošteti organizam da verovatno imaju vrlo male šanse za oporavak.

Moja bivša koleginica je puštena sa bolničkog lečenja, posle 3-4 dana umrla od srčke. Doktori su sigurni da je to posledica korone zapravo.

.... Shiit has hit the fan!

  • Tužno 3
Link to comment

Tozovac.:cry:

 

Jedan od nasa dva pevaca, drugi je Cune Gojkovic, ciji glas je nepogresivo mogao da se prepozna. Dovoljno je bilo jednu rec da kaze i da znas da je rec izgovorio Tozovac.

  • +1 2
Link to comment

Vesna Pešič piše da prima infuziju, jel zbog korone ili nešto drugo?

 

u stvari kaže da je na VMA, znači nije korona

Edited by levi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...