Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 minute ago, iDemo said:

Na kraju ce sve da se umoljcavi pa da bacaju. Istina, jedno je bacati po kilo-dva a sasvim drugo po 20-50 kila dzakove - k'o u najbolja™ vremena...

 

nadam se da ce biti pameti da se nesto od te silne nagomilane hrane podeli gde treba, kada sve ovo prodje. ali strepnja mi je dublja od nade, masa toga ce da se baca.

Link to comment
U Maxiju na Cvetnom trgu ima svega, sad sam bila, i samo dopunjuju. Prodavačice rade bez maski. ljudi nakrcani unutra. Videla sam da je ograničenje za ulje, ali nisam pročitala koliko flaša sme da se kupi.
U Pet centru na NBG, veliki red napolju. Nismo se ni zaustavili. Naša mačka će dobiti najprostiji posip koji nađem u obližnjoj radnji. Dosta je sa finoćom.
E i mi smo bili u pet centru, doom's day
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

nadam se da ce biti pameti da se nesto od te silne nagomilane hrane podeli gde treba, kada sve ovo prodje. ali strepnja mi je dublja od nade, masa toga ce da se baca.

"bolje da bacim nego da dam nekome kome treba" - klasik™.

Link to comment
Pre dvaestinu godina imali smo sankcije, bombe, porušene mostove itd pa je bilo leba, ulja i šećera, nekako. 
Radi se o istim ljudima [emoji19] 
Nije samo kod nas, ceo svet je u full retard modu... dobar deo te hrane će baciti al koga briga, važno da imaju ratne zalihe.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, iDemo said:

Na kraju ce sve da se umoljcavi pa da bacaju. Istina, jedno je bacati po kilo-dva a sasvim drugo po 20-50 kila dzakove - k'o u najbolja™ vremena...

 

 

 

moze fino da se koristi i ucrvalo brasno..proseju se crvici i nista mu ne fali..

Link to comment

i tako ste razmazili macke. secam  se da moj macak nije hteo da jede nista normalno nakon sto se navukao na ta sranja iz kesica. tamo valjda stavljaju neku maciju drogu

Link to comment
Just now, arheolog1981 said:

Nije samo kod nas, ceo svet je u full retard modu... dobar deo te hrane će baciti al koga briga, važno da imaju ratne zalihe.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Srecom pa se to uredno vidi na tv, jucubu i ostalim internetima - da ne bude opet posle "mi ovakvi, mi onakvi"...

Link to comment
17 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jbte ja ne mogu da se ubacim u taj mod da stvaram kući zalihe, zaista možda jesam budala ali stvarno ne mogu...
Šta je rezon? Neće se proizvoditi hrana više?
Zalihe u magacinima ćao?
Bar ću da smršam...

... Shiit has hit the fan...
 

Verovatno je pre rezon to da ne moraš u prodavnicu i medju ljude.

I ja pomislih na mršavljenje, ali ne bih se ipak kladio u to, kući po ceo dan...

 

Ja ću ipak da prošetam sad i uzmem nešto voća i povrća ako ima. :ph34r:

Edited by mraki
Link to comment
Just now, Nikodije said:

i tako ste razmazili macke. secam  se da moj macak nije hteo da jede nista normalno nakon sto se navukao na ta sranja iz kesica. tamo valjda stavljaju neku maciju drogu

 

upravo. jutros gospodinu sipam granule, leži pored pune činije i plače, hoće kesicu. dam kesicu, eno ga, izvrnuo se na radijatoru i spava. 

Link to comment
1 minute ago, Indy said:

 

+1

 

Osim možda Južne Koreje i Singapura

 

pre severna koreja. oni su najnormalniji ovih dana. osim sto su i najzdraviji inace.

Link to comment
  • Redoran pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...