Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Postoje ljudi koji su bili u kontaktu i nisu se zarazili. Kad obradim moju licnu statistiku u okruzenju dobro se drze ovi sto su prelezali (cak zive i u zajednici). Ono sto je najvaznije da su svi prosli ili prolaze zaista bez problema, delimicno omikron, delimicno uredna vakcinacija 

Link to comment

moja ovog ponedeljka sedela do drugara iz razreda posto on nije poneo knjigu. inace sede sa razmakom. u sredu on pozitivan. juce smo njoj radili pcr test koji je bio negativan, a sutra ponovo jer je sutra 5-6 dana od bliskog kontakta. bas u sredu joj je bilo 15 dana od druge vakcine. :) we happy. 

  • +1 2
Link to comment

danas usho u restoran cubura sa maskom i docekan ko da sam u restoranu "mile budak" u imotskom. pored mene za stolom neki lik malo malo pa sa konobarom prica o tome kako (pokazuje na sneg) eto vidis, globalno zagrevanje postoji.. za ovce exexee. onda zajedno zakljuce da mozda jos 20-30% budala u svetu veruju u ovo ludilotm oko virusa i kaze da se razocarao u neke konobare u kalencu (restoran kalenic) koji su se vakcinisali. onda se za drugi stolom po dubini dotakli nola kako ih je izjebo i razoktriotm. doslo mi da skinem masku i da se ukljucim u raspravu da ih pitam jel to vi o koroni pricate gospodo? evo danas sam se testirao i pozitivan sam al sam izaso da jedem a masku iz kurtoazije nosim. i da pocnem da kasljem na svakih 5 minuta. al nisam tolko pros jos uvek :lolol:

 

ko zna koliko se ovakvih razgovora o djovaksu pobedniku vodi sirom srbije upravo, a posle ne utice na stav prema vakcinama i pandemiji...

 

inace kvalitet mesa u cuburi opao znatno

  • +1 3
Link to comment

30,288

БРОЈ ТЕСТИРАНИХ ОСОБА У ПОСЛЕДЊА 24 ЧАСА

14,717

БРОЈ ПОТВРЂЕНИХ СЛУЧАЈЕВА У ПОСЛЕДЊА 24 ЧАСА

28

БРОЈ ПРЕМИНУЛИХ ОСОБА У ПОСЛЕДЊА 24 ЧАСА

Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

... onda se za drugi stolom po dubini dotakli nola kako ih je izjebo i razoktriotm

 

 

Brt nisi morao u kafanu po to misljenje, i ovde sve vrca od te retorike :fantom:

 

Edited by Caligula
  • +1 3
Link to comment

Ne idem u Čuburu od kako sam preko 1h čekao da dobijem pržena jaja za doručak. Na izlazu naleteh na Žaklinu N1 koja je ulazila s kolicima s pijace.

 

Juče smo u teretani jedna riba i ja tovarili mog trenera što se ne vakciniše, brani se "nisam ja antivakser, ja sam preležao, ne treba meni to." 

Link to comment

@Tsai

 

Kao da si u moju firmu usao..a da si bio strpljiv saznao bi da je Novak namerno pustio Mareja da ga pobedi u Londonu, jer je morao i preceno mu je..kao i da je trebao da zove princa Vilijema, jer su dobri njih dvojica, da pritisne Australijance kad su ovi kenjali da ce da ga izbace.

 

Nemamo prava da se ljutimo kad nas stavljaju na zacelje po pitanju IQ-a medj evropskim narodima.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Bas za mnogo ljudi saznajem da su pozitivni. I to za neke koji rade od kuce, i paze se.

A ovi kreteni pustaju skole. Mislim kreteni su sto je dozvoljeno bas sve. Najvise se brinem za roditelje, i zapostavila sam ih tokom ove korone. Idem kod njih samo kad je situacija mirna, a poljubila ih dve godine nisam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...