Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Drugarica mi javlja da su pozitivni. Ona, muz i klinac su ok, ali imaju bebicu koja je za sada najgore, sa temperaturo, crvenim grlom i slicno.

Izgleda da vise ne vazi pravilo da su najmladji postedjeni :(.

Takodje imam bebu u kuci i pojma nemam kako da je zaatitim. U mom malom mestu danima pred NG nije bilo pozitivnih. Juce vec preko 20, a danas bas guzva u kovidu... Bas se zahuktalo.

  • Tužno 3
Link to comment
4 hours ago, renne said:

Nego, jel vi znate da naša moderacija ona glavna koja odlučuje o svemu, smatra da je korona obična prehlada?

Toliko se pise na forumu o kovidu. Dovoljno je pogledati visak smrtnosti u Srbiji. 

Clanica foruma je preminula od te prehlade. 

Ne znam ni ko je moderacija. Nisam videla gde se to pisalo. Stvarno svasta :sad:.

Znam da se pojave neki koji negiraju koronu i da uvek budu uklonjeni sa ovih kovid tema 

  • +1 1
Link to comment

Исто као што си тврдио да КУМС оправдава смрт блогерке захтевао бановање, па се после, када се прочита шта је написао, испоставило да није то написао. Написан је циничан пост на који нико није регаовао, и настављена је дискусија...

  • +1 1
Link to comment

U poslednja 24 sata u Srbiji su danas registrovana 9.122 pacijenta pozitivna na koronavirus, a preminulo je 19 osoba.

 

Testirano je ukupno 27.290 građana. Na respiratorima je 79 pacijenata.

 

Hospitalizovano je 2.199 pacijenata.

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

U poslednja 24 sata u Srbiji su danas registrovana 9.122 pacijenta pozitivna na koronavirus, a preminulo je 19 osoba.

 

Testirano je ukupno 27.290 građana. Na respiratorima je 79 pacijenata.

 

Hospitalizovano je 2.199 pacijenata.

 

79 na respiratorima na ovu kolicinu zarazenih nije puno. u novembru, decembru 2020, januaru, februaru 2021 bilo je bar 5 puta vise ljudi na respiratorima.

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

79 na respiratorima na ovu kolicinu zarazenih nije puno. u novembru, decembru 2020, januaru, februaru 2021 bilo je bar 5 puta vise ljudi na respiratorima.

Na prvi pogled i mene to malo ohrabruje ali moracemo da sacekamo jedno dve nedelje da se potencijalno (ne dao Bob) razvije klinička slika kod osoba koje su ovih dana dobile pozitivan test.

  • +1 8
Link to comment

Na ourworldindata.org pise da je rekord 9.983, 30. mart 2021., sto svakako deluje da ce biti nadmaseno koliko sutra.

Edited by MrIncredible
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...