Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2765 novozaraženih (2,2x više nego prošlog ponedeljka)
14.062 testiranih
20% pozitivno (najviše od 17. novembra)

 

27 preminulih
2142 hospitalizovano
87 intubiranih

  • Hvala 2
Link to comment
18 hours ago, dekki said:

Испред ковид амбуланте ДЗ Палилула има тридесетак људи

 

Ja pratim po redu automobila u Zemunu ispred ambulante.

 

Pre mesec dana niko nigde, onda se povecavalo iz vikenda u vikend, juce video najvise automobila ikada u redu da cekaju. Bas mnogo.

Link to comment

Koliko verovati ovim kucnim testovima iz apoteka? Moja sestra bila negativna na onim testovima na pljuvacku, onda otisla u lab i pozitivna. Onda iz radoznalosti uradila opet kucni, a ona po tome negativna ko vrata. Vidim da u uputstvu za upotrebu pise da se poklapaju 90% sa PCR testovima, ali nesto sam skeptican. Da li bi oni kucni na nos bili ipak pouzdaniji?

Link to comment
20 hours ago, dùda said:

Po onome što je na "zaraženima" napisao boža zvani pub, reklo bi se da je delta. A opet, rekao je i da je tri dana bila glavobolja. Zbunjujeće. I sranje, šta god da je. Pretpostavljam da on nije mator čovek, pa da i posle bustera stigne do upale pluća, baš je onespokojavajuće.

A još sa omikronom koji nam sledi, nisam pametna uopšte šta nam ostaje a čime bi mogli da se sačuvamo.

 

 

Ne znam da li je omikron ili delta ali zato sam sve vreme satima u kovid ambulanti sa monitora slusao ludog Nestorovica kako nesto brblja i reklamira neki sprej za nos ili tako nesto…

Ta reklama ide u beskonacnoj petlji dok ljudi sede bolesni od korone u istoj prostoriji…

Nadrealne scene…

E29623D8-31C7-4A0C-B69C-E49496640F81.thumb.jpeg.ff87768e170d2b590c723687db7a053a.jpeg

  • +1 2
  • Haha 3
  • Tužno 9
Link to comment

Sad mi se javio 1 vlasnik agencije - treba mu autsors covek jer je pola agencije zakacilo, bili na nekoj proslavi. On isto, 4 dana temp. i sada se smiruje. Mslim da je vakcinisan, ali nisam ga pitao cime.

Link to comment
22 minutes ago, Boza_zvani_Pub said:

Ne znam da li je omikron ili delta ali zato sam sve vreme satima u kovid ambulanti sa monitora slusao ludog Nestorovica kako nesto brblja i reklamira neki sprej za nos ili tako nesto…

Ta reklama ide u beskonacnoj petlji dok ljudi sede bolesni od korone u istoj prostoriji…

Nadrealne scene…

E29623D8-31C7-4A0C-B69C-E49496640F81.thumb.jpeg.ff87768e170d2b590c723687db7a053a.jpeg

 

Mogu li da ti maznem ovu sliku za jednu privatnu grupu na FB?

 

Pa jebote koliko smo mi nenormalni

  • +1 2
Link to comment
40 minutes ago, Boza_zvani_Pub said:

Ne znam da li je omikron ili delta ali zato sam sve vreme satima u kovid ambulanti sa monitora slusao ludog Nestorovica kako nesto brblja i reklamira neki sprej za nos ili tako nesto…

Ta reklama ide u beskonacnoj petlji dok ljudi sede bolesni od korone u istoj prostoriji…

Nadrealne scene…

E29623D8-31C7-4A0C-B69C-E49496640F81.thumb.jpeg.ff87768e170d2b590c723687db7a053a.jpeg

Ovo je toliko nadrealno da nemam reči :blink: 

 

A daleko od toga da sam kvalifikovana nego se pisalo da omikron navodno nema potencijal za silazak u pluća, zato sam rekla da si ti onda vrv delta.

Link to comment
12 minutes ago, mraki said:

Evo najavljuju neku emisiju večeras, Nestor svira gitaru, Dačić peva, Jovana Jeremić igra. Srbija u malom. 

Taman mogu da proslave sto je vrhovni antivakser Djokovic uspeo da zaobidje pravila

Edited by Lezilebovich
  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...