Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

13 minutes ago, Haralampije said:

@Caligula  ja se ipak nadam lokalnoj soluciji u vidu govnjive motke 

 

Nece brt, samo karma pomaze.

 

Narod se ovde buni jer su MUPovci pretresali Dr Jovani stan, u sred prenosa na YT upali da je apse a ona povikala u mikrofon ZASTO NE HAPSITE DJILASA LOPOVA

 

eno fejcbuk gori od antimaskera i pratilaca koji zive sa Jovanom za Srbiju. Nema nam spasa.

  • +1 1
Link to comment

Ne mogu oni nista da razumeju.  


Kovid ne postoji,  a napravili su ga neki zli ljudi (ovi,  oni,  farmakomafija,  tajna sluzba...) 
Kovid ne postoji,  to nas lazu,  necu da nosim masku jer nas truju necim iz vazduha.  
Necu vakcinu,  edukuj se,  informisi se, misli svojom glavom... 

 

Link to comment
3 hours ago, placenik said:

Vakcinisani, nevakcinisani, preležani i nepreležani, svi mogu da se zaraze.
Ono što meni ide na živce je što su uvek ključne ''dve nedelje'', umesto da se napravi neki srednjeročni plan za narednih godinu dana npr. 

 

  • A study from the CDC provides early evidence that vaccinated people don't often transmit COVID-19.

https://www.businessinsider.com/cdc-pfizer-and-moderna-vaccines-effective-in-the-real-world-2021-3

  • +1 1
Link to comment
On 20.3.2021. at 11:10, Tale said:

Potvrda o smrti stiže u matičnu službu opštine na kojoj se desila smrt. 

Matična služba upisuje činjenicu u matičnu knjigu umrlih a zavodu dostavlja obrazac neophodan za statistiku. Proveriću šta tačno.

Proverio sam danas: jedan primerak svake potvrde o smrti ostaje u matičnoj službi koja upisuje smrt u MKU a drugi primerak se šalje u Zavod za statistiku. Dakle, Zavod ima sve potrebne podatke da ustanovi tačan broj preminulih od Covid19 po svim mogućim parametrima, za sve slučajeve smrti gde je Covid19 upisan kao uzrok ili neposredan uzrok smrti.

Link to comment
On 31.3.2021. at 10:03, BlackGeorge said:

 

Nekad je bilo Šarlo Akrobata, EKV, Partibrejkers, Disciplina kičme učestvovanje u političkim demonstracijama protiv rušenja demokratije ...

 

..... a sada kod studenata ide antivakserstvo - jasno izražen stav protiv nauke, neka "Gara" (wtf?), Ceca, Jeca, Lukas, Keba ... Napolje se izlazi i demonstrira samo ako Vučić pokuša da ih "zatvori" ili vrati u rodno selo.

 

Studenti igraju kolo uz “Neće gara da primi vakcinu” 

 

https://nova.rs/zena/lifestyle/studenti-igraju-kolo-uz-nece-gara-da-primi-vakcinu-video/

 

 

 

 

Kakvo zakljucivanje! Citiranje Nova rs, i jos ima "lajkova".

I to sve na osnovu 1 youtube snimka. Gotovo kao da si neki antivakser.

 

Jesam li ja to na facebooku?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...