Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

4 minutes ago, Ros said:

 

ne znas za bosanksu himnu "garo, garo, garis li se sada, k'o sto si se garila nekada"? :D

 

 

Iskren da budem ne znam. Ako sam sad ispao glup u društvu, jbg-a.... preživeću nekako. Mene je "uzgajala" Akademija i nešto malo KST. 

Edited by BlackGeorge
  • Haha 3
Link to comment
8 minutes ago, Ros said:

 

ne znas za bosanksu himnu "garo, garo, garis li se sada, k'o sto si se garila nekada"? :D

 


Mene je to ubilo u pojam devedestih kad smo studirali. Medjugradski bus, zvucnici u saragama, a majstor odvrne kasetu da njemu bude lepo. Pa A strana, B strana. Vi ostali, crkni stoko.
 

Spasavao me donekle moj mali plasticni vokmen. Zamrzla sam je za ceo zivot :ph34r:.

 

PS Nisam znala odakle su pesme. Eto sad i to znam.

 

4 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Iskren da budem ne znam. Ako sam sad ispao glup u društvu, jbg-a.... preživeću nekako. Mene je "uzgajala" Akademija i nešto malo KST. 


Nisi morao u medjugradski bus, samo GSP. Srecnice :D!

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Iskren da budem ne znam. Ako sam sad ispao glup u društvu, jbg-a.... preživeću nekako. 

 

nisi. kad bolje razmislim, da bi to znao morao bi ziveti u kraju gde ima dosta doseljenika iz bosne, i jos da ides na razna slavlja gde se to peva. 

 

  • Wub 1
Link to comment
5 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Iskren da budem ne znam. Ako sam sad ispao glup u društvu, jbg-a.... preživeću nekako. Mene je "uzgajala" Akademija i nešto malo KST. 

 

nisi ispao glup, ispao si ono što jesi, al se osećaš malo glupo, bez potrebe :D

 

evo i ja da se prijavim da mi je Gara nepoznat fenomen....ja kroz zvučnike teram Rammstein ovih dana i nedelja i tako te stvari, a kad sam bio baš mlađan momak rabio sam kućne muzičke zalihe starijih članova porodice, pa sam počeo sa Dire Straits, Gansima, Metalikom i tako tim stvarima, a sve to teram i danas, kad mi dođe inspiracija.....i neki bluz za opuštanje

 

pola modernih autora mi nije poznato uopšte, domaćih naročito. pre par nedelja u gradu sa suprugom i nekim njenim društvom i odjednom komešanje.....videli su Anu Nikolić.....i moje pitanje, ko je Ana Nikolić....eto, sad mogu da se pohvalim da sam je video :D

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
35 minutes ago, Kampokei said:

 

Vidim da je broj testiranih 18,5K. Pocetak pada krive?

 

Pa nisu ove brojke reprezentativne nikada bile.

 

Danas cujem da na onkoloskom npr. testiraju pacijente (hvala bogu da je tako!) na dva dana. Pa testovi za putovanje, ovi, oni - nakupi se negativnih za cas. Sve to ulazi u statistiku.

Link to comment
2 hours ago, BlackGeorge said:

 

Nekad je bilo Šarlo Akrobata, EKV, Partibrejkers, Disciplina kičme učestvovanje u političkim demonstracijama protiv rušenja demokratije ...

 

..... a sada kod studenata ide antivakserstvo - jasno izražen stav protiv nauke, neka "Gara" (wtf?), Ceca, Jeca, Lukas, Keba ... Napolje se izlazi i demonstrira samo ako Vučić pokuša da ih "zatvori" ili vrati u rodno selo.

 

Studenti igraju kolo uz “Neće gara da primi vakcinu” 

 

https://nova.rs/zena/lifestyle/studenti-igraju-kolo-uz-nece-gara-da-primi-vakcinu-video/

 

 

 

Neće Gara da primi vakcinu uopšte nije antivakserska pesma kao prvo i osnovno :fantom:

 

Kao drugo 

 

 

  • +1 2
Link to comment
24 minutes ago, Caligula said:

 

Pa nisu ove brojke reprezentativne nikada bile.

 

Danas cujem da na onkoloskom npr. testiraju pacijente (hvala bogu da je tako!) na dva dana. Pa testovi za putovanje, ovi, oni - nakupi se negativnih za cas. Sve to ulazi u statistiku.

ma da, bitan je odnos prijema i otpusta iz bolnica, a on je juče bio 808 prijema i 640 otpusta

Link to comment
4 minutes ago, gone fishing said:

ma da, bitan je odnos prijema i otpusta iz bolnica, a on je juče bio 808 prijema i 640 otpusta

 

+ su otpusti forsirani, salju rovite ljude kuci iako bi trebalo da budu pod terapijom i dalje

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...