Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

5 hours ago, vememah said:

 

 

Problem ovakvih stvari su male kazne.Ove cak ne mogu ni da kazne jer je za poneti ili kucna dostva.Naravno svi znamo da nije ali znaju i komunalci cije je to pa ne diraju.

Ima kod mene u blizni neki fast food koji kao ne radi ali uredno tip stoji ispred i ti mu kazes,pica,palacinka,sendvic...on ti kaze dodji za 10 minuta.I to radi i to funkcionise,dakle nije problem u merama problem je u visini kazne.Pa brate ako nesto ne sme da radi,a to radi naplati kaznu od milon dinara majku mu jebem a ne od 5 000.

Link to comment

 

3 hours ago, renne said:

a ne može kafa kod kuće da se pije?

Zato ćemo jednog dana kada se ovo sranje završi za par godina valjda  i biti najgori ili najbolji i u broju umrlih, i vakcinisanih, i pocrnelih, i naskijanih i sa slikama na glupim mrežama jer mi volimo da zajebemo i sistem, i lekare što crkavaju i sve ostalo racionalno. I to ne samo zbog Vučića, ima nešto i zbog nas. Haha

  • +1 6
Link to comment

posto se pricalo o prenosu medju decom, evo jedan opsiran, ali informativan thread gde su praceni podaci nakon zatvaranja i otvaranja skola. naravno da je uticaj vise nego znacajan.

 

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Moj lokalni 0-24 gricke/pljuge/gluposti radi, samiška isto tako, Maxi u Stepe verujem isto...

Ne vidim što ne bi radili, mere ionako ne važe za prehrambene radnje...

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...