Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

22 hours ago, harper said:

 

Naravno da je debilno, prokomentarises to kao i onaj skup Balasevicu ako ti je vazno i teras dalje. Ovaj intenzitet komentara na Djokovicev racun nije posledica debilnosti tog skupa vec tuga pregolema sto je igrac iz Srbije toliko uspesan kod ljudi koji su sve gradjane Srbije proglasili debilima a drzavu debilnom da bi o sebi mislili bolje. Nemaju zbog cega drugog da o sebi misle bolje pa im je to jedino preostalo. Zavist malog i nepotrebnog coveka, stara je to prica na ovom forumu.

crni harpere, ovo ti baš nije trebalo.  ne samo ovo zamašćeno.

Link to comment
10 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ovo što kažete za ljude koji rade po bolnicama i zdravstvu uopšte.
Pa jbte!
Nekad me je nervirao taj "nadobudni" stav doktora. Dok mi jedna nije objasnilaemoji769.png:
Vidi ako ti nećeš da slušaš moje preporuke, ja ću svoju energiju sačuvati za ljude koji hoće da me slušaju. "
A to je bilo u "normalno" vreme.
Još ja pre neko veče prolazim pored doma sindikata i čudim se ljudima koji stoje ispred, kao šta je ovo?

.... Shiit has hit the fan!
 


Ma ne jebe niko nikog 2%, sutra se ne podrazumeva. Cene te dan, dva pokojnog i to je to. 

U prethodnih mozda mesec dana kako je pocela vakcinacija masovna, ako sam video da 5% ljudi nosi maske i skladno se ponasa. Ja odavno revakcinisan njezan mlad labud od 30 godina pa lepo pazim i dalje, ne nosim masku samo dok biciklam. 

Crvena Jabuka!? Ja mislio da oni ne postoje bar 15 godina. 

Ovi cigani ce namerno posvadjati lekare i (zglavan) narod. 

Link to comment
6 minutes ago, djordje geprat said:

crni harpere, ovo ti baš nije trebalo.  ne samo ovo zamašćeno.

 

Možda je visok i nekome potreban, ali neko ko razume trovače pasa nije daleko od onih koje navodno kritikuje - koliko god daleko otišao iz Srbije, ništarija ostaje u njemu. 

  • +1 1
Link to comment

Problem kod Novaka nije u tome što je vrhunski sportista pa ima tu neke zavisti prema njemu (ima i sigurno toga) nego u tome što je on lice  koji je uzor destinama a možda i stotinama miliona ljudi a posebno tek u Srbiji.

 

Jednostavno on sam i u simbiozi sa njegovom porodicom ponašanjem utiče indirektno na slabljenje svesti oko ozbiljnosti pandemije što na kraju može imati fatalne posledice. Nisam siguran da li je on uopšte svestan koliku moć ima njegovo ponašanje.

Edited by Boycie
  • +1 3
Link to comment
17 minutes ago, Boycie said:

Problem kod Novaka nije u tome što je vrhunski sportista pa ima tu neke zavisti prema njemu (ima i sigurno toga) nego u tome što je on lice  koji je uzor destinama a možda i stotinama miliona ljudi a posebno tek u Srbiji.

 

Jednostavno on sam i u simbiozi sa njegovom porodicom ponašanjem utiče indirektno na slabljenje svesti oko ozbiljnosti pandemije što na kraju može imati fatalne posledice. Nisam siguran da li je on uopšte svestan koliku moć ima njegovo ponašanje.

 

Realno ne treba ocekivati od njega naucni pristup pandemiji. Nije duzan da daje primer niti se treba razocaravati, mozda je njegov PR tim odgovorniji. On neka zanje sta je posejao, toliko je jednostavno.

 

Drzava je problem. Ona daje zeleno svetlo za turnir, a ne Novak. Drzava pusta da se zurka odrzi bez kazni i privodjenja, ne Novak. Covek je pogresna adresa za bilo kakvu osudu  razocaranje jbg, on vec godinama privatno naginje ka nekoj ezoteriji, a decenijama ka mistici, religiji i Nacionu.

 

Nenadmasan teniser ali nemojmo mu ucitavati sklonost racionalnom ponasanju kada je pandemija u pitanju. Ja bih se pitao gde je jebena drzava u svemu tome.

 

edit: naravno, sto se ove zurke tice to je teska svinjarija koju une bi mogao da odrzi u Monte Karlu ili nekoj uredjenoj zemlji. A onda se opet vratimo na odgovornost drzave.

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

 

Realno ne treba ocekivati od njega naucni pristup pandemiji. Ne treba on da daje primer niti njega treba osudjivati.

 

Drzava je problem. Ona daje zeleno svetlo za turnir, a ne Novak. Drzava pusta da se zurka odrzi bez kazni i privodjenja, ne Novak. Covek je pogresna adresa za bilokakvu osudu jbg, on vec godinama privatn naginje ka nekoj ezoteriji, a decenijama ka mistici, religiji i Nacionu.

 

Nenadmasan teniser ali nemojmo mu ucitavati sklonost racionalnom ponasanju kada je pandemija u pitanju.

 

Ovde se samo delimično slažem i to u tome da od njega ne treba očekivati naučni pristup pandemiji. To niko ne očekuje od njega, ali može da pristupi makar zdravorazumski, naravno da on ne treba da daje primer ali on je taj "primer i uzor" ipak automatski postao samim činom što je on globalna superzvezda u veoma popularnom sportu. Pa uz ogromnu slavu i popularnost automatski dolazi i velika odgovornost :-)

 

Uvek je mogao da ima izbor recimo da kaže "e ljudi, nema potrebe da radimo ove proslave sada itd." ili bar da se povuče sa javnih masovnih okupljanja dok pandemija ne prođe. To što je država blentava ne znači da i Nole mora da bude takav.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Boycie said:

 

 automatski dolazi i velika odgovornost :-)

 

 

Ma slazem se, ali evo ovoga u boldu pa neka odgovara za ovo bahacenje losim PRom. Rekoh, seje pa zanje, i dobro i lose. Isto vazi i za narod, mozemo ovde da se cudimo koliko ljude boli kurac za sve i da prozivamo, nerviramo se - ali tu se uticaj PPPa zavrsava, realno gledano drzava je kriva a ne stoka ili Novak.

 

A drzava ako postoji neka kazni organizatore zurke.

  • +1 1
Link to comment

Lik se lozi na Deretica i bosanske piramide jbt. Kad je najveci i najvoljeniji pripadnik ovog naroda kompletni lunatik, kakve sanse imaju ostali da budu zdravi? ljudi ga gledaju kao boga, on sa nestorom palamudi o nekim teslijancima po medijima. 

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, omiljeni said:

treba neko teniski pismen ovima što ne prate sport da objasni samo koji je povod za Njolovu fiestu. :lolol:

 

 

 

teniski sam nezainteresovan no, čuo sam da je on od juče neko ko je najviše nedelja na prvom mestu teniske liste najboljih. po meni nebitna stvar no, ljubiteljima statistike je bitna a obožavaocima novaka sve je bitno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...