Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 minutes ago, Host said:

Meni ovo super. Ja isto tako.

 

Pozz Margot.

 

naravno svuda ima izuzetaka, npr u abu dabiju i dubaiju zivi i puno obicnih ljudi koji npr zidaju fudbalske stadione za sicu lovu koju salju kuci u indiju.

a sto se ostalih tice, mozda snimi bono neki singl posvecen osvescenim intelektualcima koji se pate u emiratima, doniraju kintu od svoje $$$ plate za ekologiju i ljudska prava, sto je automatski potvrda da imaju moralni kompas uprkos tome sto su izabrali da zive u zemlji u kojoj nista od toga ne postoji, al sve je naravno kul dok mogu da se piju kokteli i sampanjac po hotelima dok ti filipinka cisti gajbu i cuva decu a nije joj dozvoljeno ni da kupi pivo u samousluzi jer joj plata nije na potrebnom nivou.

 

Link to comment

^^

 

Pa dobro, još par takvih hotela i bili bi zbrinuti. Ko da će neko doći u njih ove godine.

 

Ali jebi ga, lakše je skršiti prava građana nego čačkati sumnjive investicije.

Edited by Anonymous
Link to comment
59 minutes ago, extragluv said:

Dal sme gradjanin stariji od 65 da se prebaci iz grada u grad dok traje zabrana? Mi bismo sutra na put pa zato emoji849.png

 

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

 

 

 

 

 

Zvanicno ne sme.Nezvanicno od pocetka vanrednog stanja nigde nijednu patrolu nisam video da zaustavljaju saobracaj a po ceo dan sam u kolima tako da izbor je na vama.

Link to comment
6 hours ago, Taihoskopija said:

Na sajmu 3 hiljade kreveta, a smatra se da je taj koncept hala glup. 

juče sam gledala hrvatski dnevnik. i kod njih se priprema neka arena u zagrebu sa velikim brojem kreveta. govorio je šef štaba civilne odbrane, čini mi se da je rekao da tu planiraju da smeste lakše slučajeve zaraženih.

Link to comment
44 minutes ago, darling said:

mozda extragluv planira evakuaciju od 3 do 8 ujutru kad stariji od 65 smeju u supermarket. ko ce zaustavljati automobile u potrazi sa starima? niti igde pise da ne smeju biti u automobilu.

 

 

sverc starih lica :D

 

Link to comment
1 hour ago, Anonymous said:

 

Kakvu si vezu između katastrofalnog stanja na infektivnoj i reakcijama na pandurski sat našao nije mi baš najjasnije.

 

A koja je svrha pandruskog sata od 20 do 05.

 

Slazem se sa zatvaranjem kafica,trznih centara,ogranicenog radnog vremena prodavnica,okupljanja......kada vec sve to ne radi i ti sto bi se negde skupili nemaju gde da se skupe.

Edited by Блок_64
Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Možda pokušaj fizičkog prekida lanca, pa kupovanje vremena za proizbodnju vakcine...



... Shiit has hit the fan...
 

 

.... ili testiranja ogromnog dela populacije, pa izolovanje klastera, jedan po jedan.

Link to comment
2 minutes ago, Блок_64 said:

 

A koja je svrha pandruskog sata od 20 do 05.

 

 

Ideja je valjda da se spreče žurke i okupljanja mladih... I više psiholološki efekat...

 

Što recimo moje komšije nije sprečilo da okrenu reoštilj u dvorištu, skupe pola ulice i odvrnu narodnjake, posle podne...

 

Jbg... Sve uredno pre policijskog časa, i nisu se skupljali na javnom prostoru...

Link to comment
9 minutes ago, radisa said:

Ideja je valjda da se spreče žurke i okupljanja mladih... I više psiholološki efekat...

 

Što recimo moje komšije nije sprečilo da okrenu reoštilj u dvorištu, skupe pola ulice i odvrnu narodnjake, posle podne...

 

Jbg... Sve uredno pre policijskog časa, i nisu se skupljali na javnom prostoru...

 

Seti se 99-te.Uvek ce neko naci nacin da se okupi ako to zeli.

 

Sama zabrana se postuje selektivno.Ima mesta gde niko to i nekotrolise i gde ih zabole patka,a kako vreme bude prolazilo i sto bude toplije vreme bice sve vise ljudi na ulicama.

 

Inace parkig servis radi,njima ne smeta ni korona.

Edited by Блок_64
Link to comment
Just now, Блок_64 said:

 

Seti se 99-te.Uvek ce neko naci nacin da se okupi ako to zeli.

 

Sama zabrana se postuje selektivno.Ima mesta gde niko to i nekotrolise i gde ih zabole patka,a kako vreme bude prolazilo i sto bude toplije vreme bice sve vise ljudi na ulicama.

 

Pa da, ali ljudi bi valjda trebali da su kod kuće zbog sebe, a ne zbog države...

 

Ovde je sve izvrnuto, trebala ja vlast da kaže da svi izađu i šetaju, onda bi bili kod kuće i buljili u Farmu i Parove...

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Pa da, ali ljudi bi valjda trebali da su kod kuće zbog sebe, a ne zbog države...

 

Ovde je sve izvrnuto, trebala ja vlast da kaže da svi izađu i šetaju, onda bi bili kod kuće i buljili u Farmu i Parove...

 

Slazem se ja sa tobom,ali ova vlast vec godinama ne ume ni da isprska komarce kako treba a kamoli da se bori i izbori sa virusom.

Stvar je u tome sto mi se cini da oni vise stvari rade da bi ispalo da rade nesto rade.Inace danas sam negde video sliku i Maje Gojkovic kako bleji u kaficu.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...