Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

8 minutes ago, BraveMargot said:

 

muka mi je vise od ovakvih prica, jeste, stvarno, svi se u crnoj gori poznaju, sta je sledece? svi kinezi jedu slepe miseve, i slicno. ovakve price zaista nisu korisne u ovoj situaciji. o mojim roditeljima u bgdu se brinu dvoje njihovih prijatelja koji su takodje poreklom iz crne gore, svaki dan ih zovu, donose im sta treba i zaista vode racuna. naravno, svuda ima idiota, i ja razumem da u srbiji postoje razne predrasude o crnogorcima koje na osnovu svog prezimena slusam od osnovne skole, ali mislim da ovo nije ni mesto ni vreme za ovakve price.

 

Ma dobro, ovde toga skoro pa da nema (na PPP), kapiram da se CG državljani osećaju udobno ovde. Mnogo veći problem je politički deo (CG topik), ali on srećom nije sad aktuelan.

 

I super je što te ponovo vidimo.

Link to comment
14 minutes ago, extragluv said:

Dal sme gradjanin stariji od 65 da se prebaci iz grada u grad dok traje zabrana? Mi bismo sutra na put pa zato emoji849.png

 

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

 

 

 

 

mislim da je pametnije da ostanete. ako o nečemu drvetm to je, msm jebo 150k na koliko mogu da napišu kaznu ako stvari ne krenu kako treba

 

sedi disi i slušaj strukutm

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

mozda extragluv planira evakuaciju od 3 do 8 ujutru kad stariji od 65 smeju u supermarket. ko ce zaustavljati automobile u potrazi sa starima? niti igde pise da ne smeju biti u automobilu.

 

 

sverc starih lica :D

 

 

(znam da nije tema, al ne mogu da ne primetim da na ovom snimku iz kafane u novom pazaru nema nijedne zene)

 

Edited by darling
Link to comment
4 minutes ago, Anonymous said:

 

Ma dobro, ovde toga skoro pa da nema (na PPP), kapiram da se CG državljani osećaju udobno ovde. Mnogo veći problem je politički deo (CG topik), ali on srećom nije sad aktuelan.

 

I super je što te ponovo vidimo.

 

ma povremeno vas citam, samo nemam vremena da pisem. i meni je drago da opet pricamo.

 

mozda sam preosetljiva jer citam svakakve predrasude ovih dana. npr pise mi juce rodjak koji radi u dubaiju kako su za sve krivi kinezi jer cerece zivotinje na zivo i uzasno su prljavi inace, pa je onda tu ubacio i afrikance potpuno nevezano, u smislu toga da imaju te pijace sa zivim zivotinjama, pa ako je tako kako je onda MERS nastao na bliskom istoku ako su kljucni faktor obicaji u vezi s obradom mesa? valjda su ljudima potrebna jednostavna objasnjenja. a ljudi koji zive u abu dabiju i dubaiju su specificni slucajevi, klasicna zamena teza imam love=sve znam i o svemu sam u pravu.

 

nije mi problem diskutovati crnogorski pristup s teme ljudskih prava - zaista nije u skladu s GDRPom, npr. ali, oni jos uvek nisu u EU tako da verovatno to ne moraju da postuju. koreja i singapur vec su isprednjacile u pracenju i ogranicavanju gradjana putem informacija koje pojedinac nije pristao da deli (npr, u koreji, lice na cctvu i log sa bankovne kartice). ko zna, mozda im je to preporuceno da primene posto su mala zemlja u kojoj se khm khm SVI poznaju. tj, nije poenta da se svi poznaju, vec je poenta da pojedinci na listi znaju da njihova neodgovornost nece proci anonimno, a kapiram da ce vecina ljudi reagovati normalno, npr ja da vidim na toj listi da neko koga poznajem ima virus poslala bih im poruku da im pozelim da se oporave i da ih pitam treba li nesto da im kupim i ostavim pred vratima.

 

 

Link to comment
8 minutes ago, darling said:

 

(znam da nije tema, al ne mogu da ne primetim da na ovom snimku iz kafane u novom pazaru nema nijedne zene)

 

 

a sto bi i bile zene po kafanu kad zene virus nece :D

Link to comment
56 minutes ago, Anonymous said:

Najbitnije bi bilo da istresete iz gaća, recimo Acu Đukanovića, da se isprsi i vrati sad makar deo napljačkanih para i organizuje pravi karantin.

 

To moze samo drzava. Vrana vrani...

Link to comment
3 minutes ago, MiddleClass said:

 

To moze samo drzava. Vrana vrani...

 

Ma jasno, nego se nerviram. Koliki je taj spisak uopšte, cenim da bi mogli sve da ih smeste u onaj užas (repliku BGD-a na vodi) u Kumboru.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...