Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Stvarno, ako ovo prođe, onda 2021. mogu komotno da krenu po kućama sa šmajserima u braon košuljama, ni tad se neće niko buniti, kao u onoj pjesmi "kada su došli"

  • +1 7
Link to comment

pitanje je sta ce gledalac pinka videti i cuti. sve moze da se ispinuje.

 

no, kako god, cini se da ulazimo u krizu koja je malo van dometa spinovanja. i zdravstvenu i ekonomsku.

Link to comment

Nece se desiti nista..njoj, njemu..njima.

 

A bice verovatno jos gradova koji ce najebati poput Pazara, gde ce morati da se ide i da se vade fleke.

 

Ovo je samo za nijansu slabije od onoga iz Lucana, kada su oca poginulog sina ponizavali.

 

Djubre je doslo da familije umrlih ubedi da je sve cool i da sistem radi.

 

Teskoba od drzave.

 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, beta kentauri said:

zaigraće mečka i pred njenim vratima 

neće. ništa njoj neće biti. savesti očigledno nema, a niko drugi je neće pozvati na neku ozbiljniju odgovornost

  • +1 2
Link to comment
44 minutes ago, bejzbolka said:

OTKRIVAMO: Evo ko je zviždao Ani Brnabić i Lončaru u Novom Pazaru
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:873460-OTKRIVAMO-Evo-ko-je-zvizdao-Ani-Brnabic-i-Loncaru-u-Novom-Pazaru

 

Kakve su ove Novosti djubre od novina. Povika je stalno na Informer, Kurir, Telegraf, ali mislim da su Novosti i Politika najvece zlo koje postoji.

 

Kurir i Telegraf su amateri spram Politike i Novosti

  • Hvala 1
Link to comment

Nista nije van dometa spinovanja. Svako ko ima sve medije moze cak i otrovnog insekta da proglasi za velikog humanog vodju i izgradi kult licnosti koji ce popusiti minimum 50% stanovnistva, u bilo kojoj zemlji. Uzalud se nadate, ljudska rasa je precenjena.

  • +1 2
Link to comment
45 minutes ago, bejzbolka said:

OTKRIVAMO: Evo ko je zviždao Ani Brnabić i Lončaru u Novom Pazaru
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:873460-OTKRIVAMO-Evo-ko-je-zvizdao-Ani-Brnabic-i-Loncaru-u-Novom-Pazaru

 

Kakve su ove Novosti djubre od novina. Povika je stalno na Informer, Kurir, Telegraf, ali mislim da su Novosti i Politika najvece zlo koje postoji.

nije za ovu temu. ali kada sam otišao na dati link, nisam odoleo da skoknem i na ovo. 

 

uprkos apela moderatora, ja zaista želim ovim skotovima i u medijima i na vlasti sve najgore. najpre da padnu sa konja, ne na magarca nego na bubašvabu.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...