Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

6 hours ago, Kampokei said:

Ja listao komentare po Guardianu, i prijatno se iznenadih. Neki moj opsti utisak tokom ovih godina je da je hejt prema Noletu obrnuto proporcionalan znanju o (i hajde da kazem ljubavlju prema) tenisu. 

 

Inace, apropo price da ga Zapadnjaci ne vole, a ostali vole, imam utisak da Nole najslabije prolazi kod komentatora sa indijskim imenima. S druge strane, Spanci ga jako postuju, a navijaci Barse cesto i navijaju za njega. 

Da, Kevin Mitchel je baš fan.

 

 

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

59 minutes ago, Ras said:

Zanimljiva stvar koju sam tek danas pročitao (na forumu gde se tenis tek usputno prati), je post koji je objavljen juče u 9:30, dakle neposredno pred početak meča, parafraziram da je Novak bio strašno nervozan na jučerašnjem treningu, jer mu servis nikako nije išao.

 

I dalje mi je nejasan Đokovićev jučerašnji nestanak sa terena koji je trajao dobra 2 seta? Četvrti i peti su ono što je trebalo da budu drugi i treći, ili treći i ćetvrti, ako Timu dozvolimo jedn set.

 

 

Rekao je posle da se fizički loše osećao u tim momentima i da mu je doktor rekao da je dehidrirao, što ima smisla s obzirom na to kakvi su bili vremenski uslovi.

Link to comment

Ne znam kako vam je promaklo, Novak je izjavio na kzš da je imao zdravstvenih problema pri kraju drugog i u trećem setu. 

Rekao je da se osećao jako loše i da je imao vrtoglavicu koja ga nije puštala, i osetio je stalno, pogotovu kada podbaci loptu za servis.

Link to comment

Nije nam promaklo, pominjali smo vise puta i vidno se u trecem klatio kao da ce da se stroposta bozemeoporosti, ali to je kratko trajalo.

Birio se i da vetrom, kako je rekao, koji se video najbolje na njegovoj majci. Ok nije bio neki snazan, ali verovatno dovoljan da ga u moru tih svih stvari izbaci iz komforne zone.

Link to comment

Zameraju mu i to što se obratio sudiji nakon dvostrukog time violation calla, a posebno to što ga je kucnuo po stopalu.

 

Sad čitam i ovo - https://www.foxsports.com.au/tennis/australian-open-2020-novak-djokovic-defeats-dominic-thiem-djokovic-slammed-for-medical-timeouts-touching-umpire/news-story/2fa19882dd12a1a62853a4e66ddd15fb

 

The move saw many fans and experts questioning whether Djokovic was using medical timeouts tactically. However he claimed to not know what was going on with his body.

 

“I didn’t have any injuries and it was very strange to me because I’ve done things pretty much the same as I always do. My energy completely collapsed,” he said on Nine.

 

“Every time I would toss the ball, I would feel dizzy. And it was just - you know, we were trying to do everything possible within the circumstances to kind of find a way to rejuvenate, I guess, and I was lucky.

Link to comment

Kao da ne znate Djokovica... kad mu ne ide ulazi u svoj odbrambeni rezim gde deluje mrzovoljno, i da mu se ne igra, a ustvari samo ceka sansu da eksplodira i vrati se na pravi put. Pomaze i to kad mu servis proradi. Dakle nije on nista prepustio nego je "isao uz mec" i sacekao sansu. 

Link to comment
Just now, Jumanji said:

Sto bi se reklo.... nije sija nego vrat.

A juce je svako izgledao, ali da mu se ne igra... ni slucajno.

Pricam o trecem setu, gde je par loptica ispratio pogledom iako bi u "normalnim okolnostima" krenuo da proba da je stigne (nije isla tik uz liniju). Ali to je njegov metod da se bori sa "demonima" koji su u tom momentu u njegovoj glavi, ne i pustanje (drugim recima, siguran sam da bi zapeo da dobije treci set da mu se ukazala prilika). 

Edited by JohnnyD
Link to comment
Kao da ne znate Djokovica... kad mu ne ide ulazi u svoj odbrambeni rezim gde deluje mrzovoljno, i da mu se ne igra, a ustvari samo ceka sansu da eksplodira i vrati se na pravi put. Pomaze i to kad mu servis proradi. Dakle nije on nista prepustio nego je "isao uz mec" i sacekao sansu. 
dobro, ne moze ni njemu sve uvek da ide kao po loju... izgubio drugi posle velike borbe poceo da razmislja kako, gde, kada i upao mentalnu krizu koja povlaci fizicku dehidraciju i blokadu rada nogu. Jedan fenomen je kako je uspeo da se povrati, da je bio Wawa sa druge strane dotukao bi ga 100% jer bi mu trebalo vise vremena da padne/ustane. sledeci put ga Tim dobija u ovakvom finalu
Do penzije imam jos vise od 20 godina tako da nema problema [emoji3]
super, idemo lagano na 20+

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
18 minutes ago, villiem said:

 

jese bavis samo tenisom il nekim fuzbalom npr

Basket i tu imam velike zasluge sto je Srbija stigla do finala 2017. Ali dalje nije islo. Ne mogu protiv svojih Slovenaca :dry:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...