Jump to content
IGNORED

UN Ali Express edition


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

To nije moja nadleznost..
Izvini što sam išao "preko tebe", mislio sam na Aprila.


Znači ako pišemo na topiku, red je da se piše o nrčemo što smo gledali ili što je neko detaljno opisao...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Pa ništa čudno za dr Kisić, emisija ima poentu da pokrije kako UN, tako i svaku opozicionu temu. Dr Kisić mora da postane redovna pošto je prozvana za mutljavine njene familije, verovatno će postati novi jurišnik po sličnom scenariju kao i Brnabić. Žex je onaj koji dobija ulogu branitelja Vučićeve nejači, Čeda po običaju muti vodu na strani opozicije. Žex je osmislio rijaliti i za sns i bele listiće i ostalu družinu pametnjakovića sa twitera.

 

A topik treba nama koji UN gledamo sa tri dana zakašnjenja, a eon nas blokira jer koristimo šurakov eon nalog sa mts mreže. Ali ako im dam 500 kinti mesečno, moći će #dasevidin1

Edited by Zabalujev
Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

Na temi o njima?

 

Pa ono, nije da im povećavamo broj klikova ili im guramo neke pare u džep, a ko neće da čita, ne mora da otvara temu. 

 

Ne, ovo konkretno od sinoć je specifično nameštena situacija da odnese fokus sa drugih tema. Ne moramo da se pecamo na baš svako ciganisanje.

Link to comment

Da ne ulazimo u to koje su teme (Boškov i Martinovićev performans ili Sergejevo luđenje), ali zaista ako ti se ne piše i ne čita, niko te ne tjera, ali isto tako valjda svako od nas ima pravo da raspolaže svojim vremenom i fokusom kako želi. 
Ono, ova vlast jedino što i radi jeste da proizvodi šum na sve moguće teme. I ja sam rekao da je skriptovano, ali opet, imamo mi čitave podforume posvećene gubljenju vremena. 

Link to comment

Mnogo se potcenjuje sns, a i uproscava sve svodjenjem svega na skretanjem fokusa sa ne znam cega.

Ceda omeksao i srpsku majku ubedili da je sad prilika da se opere. Darija je i na fakultetu uvek doterana i raspolozena, studenti i TV publila to vole.

Link to comment

Samo jos jedna u nizu emisija de vam novokomponovana elita porucuje da nasilje nije opcija, da ne moze to tako na ulici da se dobacuje i buni, ne mogu njihova deca iz privatnih skola i preskupim krpicama da se komentarisu ili ne daj boze gledaju popreko. To tako bestidno provalace kroz svaki predlog, svaku izgovorenu recenica. Navikavajmo se. 

 

Usiljeni pokusaji Zeksa i Cede da odglume neki ideoloski sukob su nebitni. 

Link to comment

Ма ово синоћ је одрађена тезга за све њих, имају своје улоге и то је то. Плус су одавно оперисани од стварности јер им се може.

 

Немојте да вам промакне и да се Српска Мајка огласила о свом тамновању и 150 полицајаца на једну жену и њену малу дјецу баш након Ђиласовог слома живаца. Ако нисте сигурни, прочитајте поново шта је написала и Анастасија. Врло јасно је подвукла коме се обраћа, за оне којима можда није било јасно. Добиле су знак да је вријеме да оправдају подршку коју уживају и то су одрадиле синоћ.

 

 

Link to comment
Ма ово синоћ је одрађена тезга за све њих, имају своје улоге и то је то. Плус су одавно оперисани од стварности јер им се може.
 
Немојте да вам промакне и да се Српска Мајка огласила о свом тамновању и 150 полицајаца на једну жену и њену малу дјецу баш након Ђиласовог слома живаца. Ако нисте сигурни, прочитајте поново шта је написала и Анастасија. Врло јасно је подвукла коме се обраћа, за оне којима можда није било јасно. Добиле су знак да је вријеме да оправдају подршку коју уживају и то су одрадиле синоћ.
 
 
Pa da, jasno.
Inače je Majka[emoji769] bila u fazonu:
Šta je bilo, bilo je nećemo o tome...

Pažljivo su oni izabrali koga će da propituju za hapšenje.
Ne daj bože da je neko došao i rekao:
Hapsili smo te zato što si se "družila" sa ubicama Z. Đ., zato što ti je muž bio krimos i ubica i pripadali ste tom miljeu koji je tada hapšen...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
5 hours ago, hefaca said:

U jbt koji dan posle Ceca najveci i najopasniji kriminalac... 

Ma sirotica... :fantom: Kako će sad pred svet posle ovakve bruke? Pevaju o njoj i duet, i tercet, a neki i kvartet...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...