Jump to content
IGNORED

Witcher


goofs

Recommended Posts

On 26.12.2019. at 1:23, Haralampije said:

Odgledao sve episode.Nisam citao knjige,nisam gamer tako da nisam imao predrasuda oko iste.Sta reci? Serija je teski krs,kao neki GOT za sirotinju.Ispod prosecan Netflixov uradak po svakom kriterijumu

 

Нити сам читао књиге нити сам играо игре, па опет ова серија је Сопранос за оно што су трговци курцем продавалина ХБО. Не лоше, уопште.

Link to comment
10 hours ago, precog said:

angela bassett da je mladja, 10tak godina.

ako se igramo 10 godina mladja, onda Famke Janssen.

 

licno bih stavio Charlize Theron(jeste malko starija, ali mislim da lagano izgleda kao 30yrs old), ali ja bih nju stavio u svaki film u svaku glavnu ulogu, pa mozda i nisam realan :D

Link to comment

Nidje veze. Idealna Yen je Kate Beckinsale iz prvog Underworlda sa mladjom Ketrin Zetom Jones kao close second. Onda ide jos jedno 100 zena pa ova klinka. Kad bi i Marija Kilibarda bila bolji izbor.

 

Serija skroz ok. Me likey.

  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, freakns said:

ako se igramo 10 godina mladja, onda Famke Janssen.

 

licno bih stavio Charlize Theron(jeste malko starija, ali mislim da lagano izgleda kao 30yrs old), ali ja bih nju stavio u svaki film u svaku glavnu ulogu, pa mozda i nisam realan :D

famke je triss.

 

Link to comment

Ko živ dotle. Malo je i razočarenje posle miliona sati skajrima ga sa njim poredim, ni fus mu nije nešto, zmajevi gladni, čarobnice mršave. Jedva 6/10

Link to comment
On 23.12.2019. at 23:34, Zabalujev said:

Sve u svemu, solidna serija, dobra gluma, dijalozi bolji nego kod Sapkovskog. Ne znam koliko će moći da zainteresuje one koji nisu igre. Nek se izjasne.

nisam igrao ni igre niti čitao, ali mi je bilo zanimljivo. trebalo mi je bar tri epizode da skontam da se ne dešava sve u isto vreme ... i u prvoj epizodi mi je ostalo nejasno šta je tačno bilo sa renfri. sad sam odgledao poslednju epizodu, pa sam krenuo u iščitivanje topika. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 3.1.2020. at 23:21, precog said:

da, eva green, prodato.

 

+100

 

Мада је добра риба ова Арапкиња Јенефер, пуно бољи избор него она што глуми Трис.

 

Одлична сезона, добар увод је направљен за даље, сад само да буду паметни. Кавил је одличан Вичер, све оно што му не стоји као Супермену, овдје се уклапа.

 

Минуси су рецимо што није мало боље објашњен њихов свијет. Мислим ок, скапирали смо да је Нилфгард непријатељска освајачка краљевина, али могло би се ту мало порадити на појашњавању односа, а и о геноциду над вилењацима.

Link to comment
1 hour ago, Cane Vukic Prebranac said:

Мада је добра риба ова Арапкиња Јенефер, пуно бољи избор него она што глуми Трис.

 

mala ispravka

Quote

Chalotra was born in an Indian-British family. Her father is of Indian descent while her mother is English.

 

Nilfgaard jeste osvajačko carstvo, ali dosta tolerantno prema Vilenjacima npr. Pretpostavljam da ćemo u narednim sezonama dosta saznati o njima.

 

Inače završavam prvu zbirku priča, nisam odoleo :D

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...