Jump to content
IGNORED

Witcher


goofs

Recommended Posts

Sve knjige su izasle kod nas, izdanje Carobne Knjige.

 

"Hronike Ambera" su meni jedan od najboljih fantasy serijala (osnovnih 5 prica), za dobar stepenik iznad Vicera. Ujedno su i jedno od najneiskoriscenih literarnih dela, bukvalno ne postoji kompjuterska igra, bord igra, kartastak igra, serija, film, crtani, nista vezano za taj svet. A potencijal je ogroman, ako nista drugo bar za igre, najobicnija kartaska igra sa herojima/adutima bi bila bum.

 

edit: mozda postoji nesto opskurdno od ovoga, ali ja za to definitivno nisam cuo i samim tim nije uzelo velikog maha.

Edited by goofs
Link to comment
lnmkciadem641.png
Hahahha
Sad videh ovo
Ismejao sam se a evo i sto :D

Pitao kolegu Poljaka da li je gledao seriju

Copy/pasteujem poruku

"Of course. I watched it first day on friday, until midnight :) It has some poor acting choiced (Triss - wtf? Yen - get out of here...) But overall it is good. Hope they will fix some things with season 2 and it could be even better. But for now - ”Toss a coin to the Witcher!" [emoji2]"

:D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

neocekivano zabavno, i za one bez ikavog predznanja - cak je i zanimljivo sto ne mozes odmah da pohvatas sve vremenske linije.

cavill bi bio savrsen samo da ga ispumpaju za koji bar, sto se mene tice.

ceka se druga sezona!

 

Edited by Aleksija
Link to comment

Nakon odgledane 4 (baš gustiram polako), meni dopada.

 

Prva epizoda: "Ovo dosta dobro deluje"

Druga: "Joj bože, kakva je ovo dosada, šta ovo rade sa Yen, jel moguće da će biti devojčica od 12 kad se upozna s Geraltom"

Treća: "MAJKU IM JEBEM KAKO JE OVO DOBROOOOO AAAA"

Četvrta: "Ovo je malko over the top, ali i dalje jako dobro"

 

Ajde, imam neke sitne zamerke na prekrajanja sa Ciri ali whatevs - za sada mi je neočekivano dobro, iako je epizoda dva bila zzzz.

 

Pretpostavljam da nisam čitao knjige pa da ne znam ko je ko, išlo bi mi na živce koliko skaču iz jedne vremenske linije u drugu bez ikakvih naznaka, ali ajde, bar mogu da kažem ljudima ko vas šiša kad niste čitali :fantom:

Link to comment

Dosta golisavih scena ima u igrama, u knjigama i ne bas. Prva sezona je bila golisavija u odnosu na ono sto sam ja ocekivao, tako da je moguca i doza scenaristicke slobode u nastavku.

Link to comment

odlicna serija, ali odlicna.

 

bukvalano jedini problem mi je odabir Yennefer. gospode dragi. neko ko bi trebalo da je femme fatale, oni nadju neku buljavu koja nume ni da hoda kako treba. ne znam kako im je uspelo toliko da promase. sve ostalo je odlicno. Cavill je izdominirao.

 

cenim da ce druga sezona da udupla budzet

Link to comment

pa zbog pc i yen i triss izgledaju kao da vuku poreklo sa bliskog istoka, bilo je previše belaca u glavnim ulogama

- edit otkud znaš možda je arapima yen femme fatale :happy:

Edited by gone fishing
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...