Jump to content
IGNORED

Witcher


goofs

Recommended Posts

Ok je redosled. Samo se stice utisak da su radili za fanove, a da ne pokusavaju da privuku novu publiku.

Dandelion je generalno comic relief koji je napredovao. Kroz igre je unapredjen i u trecem delu je fino zaokruzen.

Link to comment
5 hours ago, Miljenko said:

Dandelion je takav i u knjigama, tako da je verno prenesen. U igrama vec deluje kompleknije (spijun u dvojci, dosta situacija u trecem delu).

 

ako su te knjige prosek ko što sam čuo, sumnjam da je verno prenošenje materijala odatle najbolja opcija :sleep:

Link to comment

Nije svako vrhunski majstor proze, sta da se radi. U seriji su pokusali da uvedu vecinu glavnih likova odmah, pa to u pocetku izgleda konfuzno. U knjigama imamo kratke price (prve dve knjige), koje su ovde pokusali da uklope u celinu, uspesnije nego sto sam ocekivao.

Link to comment

Nosi Elder Blood gen (Hen Ichaer ili Lara gen). Moze da putuje kroz vreme i prostor i koristi mocnu magiju. Naravno, ako nauci da kontrolise sve to.

Edited by Miljenko
Link to comment
6 hours ago, Calavera said:

 

ako su te knjige prosek ko što sam čuo, sumnjam da je verno prenošenje materijala odatle najbolja opcija :sleep:


knjige su prosek, s tim sto bih rekao da su likovi dosta zanimljivi, a i da je glavni zaplet mahom dobar, tako da tu ima vrlo finog materijala da se probere i odradi vrh serija.

Link to comment

Ima, ali ako ima neko ko nije igrao igre, trk sada odmah. Knjige su ok, serijica je solidna, ali igre su vrh vrhova u svojoj branši, ono, Černobil, Wire svijeta igara. 

Link to comment

Pisali smo vec. Prvi deo je koristio sada vec prilicno star engine. Borba je malo zardjala, mada je igra u celini i dalje veoma dobra. Drugi deo je graficki unapredjen, mada stoji da je bio most do zavrsnog dela. Treci i dalje smatram jednom od najboljih igara ikada napravljenih. CD Project je ispravio greske iz prethodnih delova. Borba je fluidna, prica fenomenalna, grafika odlicna. Uradjena je kartaska igra posebno za treci deo-Gwent. Svet je upecatljiv. Ako ne zelis da razvijas glavnu pricu, mozes jednostavno stati negde i resavati witcher poslice. Velicanstven naslov, koji prate fenomenalne ekspanzije.

Da, igre opisuju desavanja nakon onih prikazanih u knjigama, uz izvesne modifikacije, kako bi prica bila konzistentna.

Link to comment
3 hours ago, goofs said:


knjige su prosek, s tim sto bih rekao da su likovi dosta zanimljivi, a i da je glavni zaplet mahom dobar, tako da tu ima vrlo finog materijala da se probere i odradi vrh serija.

Da. Nadamo se većem budžetu. Evo konačno kraja.

Niskobudžetna Bitka na brdu Soden. Šta im je trebalo ovo sa Nilfgarđanima i crnom magijom...

Čekasmo sam kraj da konačno Geralt uđe u fajt sa mrtvožderima.  Otkad to guli rovare pod zemljom? 

Sve u svemu, solidna serija, dobra gluma, dijalozi bolji nego kod Sapkovskog. Ne znam koliko će moći da zainteresuje one koji nisu igre. Nek se izjasne.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...