Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Jedino što me je začudilo što je dosta veliki broj pogađača tvrdio da Milvoki neće izgubiti niti jednu utakmicu. Jeste da Orlando nije neka snaga koje se treba plašiti, ali mi Milvoki baš nije djelovao ubjedljivo, a sudar sa kratkim ćebetom iz Majamija to sad dodatno dokazuje. Ne kažem da se neće uguziti možda i u finale, ali tanko je to za sudar sa bilo kojim LA timom.

Link to comment

zato sto olando nije miami. dobili u oni pvi mec kao to u dobili i prosle godine protiv toronta, desava se to. posle toga serija nije bila ni blizu toga da bude kompetitivna. 

Link to comment
16 hours ago, freakns said:

ovaj omiljeni prvo proceni sta je zdravorazumski i onda napise suprotan post...

 

dakle, besmisleno je bilo ici na kos. i glupavo.

 

iz nekoliko razloga.

prvi je, mozes da promasis polaganje. desava se i to cesce nego sto mislimo. pogotovo sto Torrey Craig treba da pogodi. 

drugi je, ako otrcis u ugao, najbrzi sto ce protivnik da te faulira je na 3.5 sekunde do kraja(Craig je omasio na 4.5)

treci je, Utah u tom momentu ima 2 faula u cetvrtini. znaci imas jos 2 izvodjenja lopte da skines jos 3 sekunde... 

 

bukvalno se svodi na: najbolji moguci scenario: Torrey Craig pogadja polaganje vs najgori moguci scecnario: ne izvedes loptu sa strane... do penala se cak ni ne dolazi

 

 

šta sam ja to napisao suprotno zdravom razumu?

što se tiče scenarija, Jazz ako napravi faul to neće biti na 3.5 sec do kraja nego dosta ranije (recimo 5.0-6.0 sec do kraja) i onda se izvodi lopta sa strane i potrošićeš tu još npr 0.5 sekunde, a onda šutiraš penale i moraš da braniš 3pt ako promašiš bar jedan FT.

drugi scenario je da šutira Craig. situacija 2v1, u odbrani je bio samo neki mali (Conley?) i meni gut feeling, tj moje viđenja % i verovatnoće govori da bi analitika lagano izabrala taj šut pre ubijanja sata i šutiranja penala.

meni je ovde problematičan samo outcome, da skratim: taj Craig je trebao biti cutovan još dok su bili u svlačionici.

Link to comment

Ovo mi se cini da je vise marketinski no strucni potez. Dosta ce se Nes oslanjati na pomocnog trenera Vona definitivno. A opet kada imas takve superzvezde u timu, moze i jedan Tajron Lu do prstena.

Link to comment

Dinwiddara, Kyrie, LeVert, Durantulica, Allen...napraviće Nash joga bonito greatest show on the hardwood, ima sve da pršti i da se igra na 150 ppg :wub:

biće ta ekipa pravo blago za sve fantasy sladokusce!

Link to comment

Attention whore 101

 

Velika je nepravda sto su preskoceni Mark Jackson ( 3 sezone i oko 52% pobeda) Tyron Lue (3 sezone kao marioneta coach/GM LeBrona i oo 60% pobeda) i Sam Cassell (1 utakmica kao Head Coach) ... Kako da ne

 

 

 

Link to comment

Omiljeni nije ovde da stvara content, vec prvenstveno da kreira hype oko svoja 3 fantasy igraca Duranta, Allena i Dinwiddija jer ovo cita i dosta menadzera iz njegove fantasy Lige.

 

Ali naravno da je rec o white privilege. Pogledaj npr sta cartman radi. Nadjes 2-3 crnca sa losim win%...ok, ne bas losim win%, ali u svakom slucaju manjim od 100% i onda to bude objasnjenje zasto je broj crnih head coaches u ligi jednocifren. Logika za predskolski uzrast.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...