Jump to content
IGNORED

Apple tv +


mraki

Recommended Posts

Mesečna pretplata za igre za playstation, nema filmova ni serija ali se dobijaju dve igre mesečno koje zadržavaš. Meni svakako spada u izdatke koji se podvode pod digitalne servise pa sam zato ubacio u računicu.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

See mi i nije mi baš nešto, dosta tanka i besmislena priča...

Pored toga pogledah i epizodu Jutarnjeg programa, to mi iako puno klišea deluje zabavnije, i pre ću odgledati još dve epizode toga nego See.

Link to comment
On 2.11.2019. at 10:25, *edited by mod said:

Mesečna pretplata za igre za playstation, nema filmova ni serija ali se dobijaju dve igre mesečno koje zadržavaš. Meni svakako spada u izdatke koji se podvode pod digitalne servise pa sam zato ubacio u računicu.

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

 

Zadržavaš ali dok plaćaš PS+. Možda je najbitnije što su za PS predplatnike omogućeni dodatni popusti i to dobri popusti kada su neke igre na akcijama. 

Link to comment

Pa da ali većinu igara koje dobijem preko toga pređem u narednih mesec ili dva. Popuste uhvatim tu i tamo, ali najčešće se strpim do black Friday pa onda pazarim.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
  • 1 month later...
  • 5 months later...

The Morning Show mi je bio nekako previse patetican na momente, ocekivao sam mnogo vise s obzirom na glumacku postavu, Billy Crudup je bio najbolji.

 

Poceo sam da gledam Defending Jacob, za sada solidno, a Chris Evans sigurno uzima eliksir mladosti, isti je kao pre 20 godina kad je bio u Not Another Teen Movie :D

Edited by Бруклинский
Link to comment
  • 2 weeks later...

Defending Jacob je kompletiran, na kraju ipak nista vise od solidne mini-serije koja je mogla imati duplo manje epizoda, mnogo su razvukli neke stvari, dok koliko god da mi je Chris Evans omiljen glumac, bez obzira sto po godinama moze biti otac onom klincu, ipak i dalje izgleda toliko mladoliko i smekerski da me mnogo vise podseca na starijeg brata ili nekog kul ujaka, koji bezi od zivotnih obaveza, nego na zabrinutog oca jednog tinejdzera, super je bio Pablo Schreiber u ulozi tuzioca, obozavao sam ga u serijama The Wire i The Brink.

 

Nego za sada ovaj Apple+ mi ne uliva poverenje, ako su im ova serija i The Morning Show najbolje sto mogu da proizvedu, tesko ce doci na isti nivo kao HBO, Netflix i Amazon, treba im neki bas ultra zanimljiv projekat kojim bi privukli veci broj ljudi na tu njihovu platformu, na primer zbog ocigledne povezanosti, mogao bi Apple da potrazi nove talente u svojim redovima i angazuje Tijanu iPhone koja bi im svojim velikim iskustvom definitivno pomogla da naprave seriju znatno zanimljiviju od dosadasnjih iz njihovog kataloga.

 

Quote

iOrgies (miniseries)

 

iOrgies is an American crime drama web television miniseries, based on the life by Tijana iPhone, produced by Apple TV+.

 

iOrgies tells the true story of Tijana iPhone who has been apprehended trying to cross the border on a boat that was carrying three other women. Cops held nine women and 26 men in total, and seized cocaine, weapons and cash. During the search of the house and vehicles used by the suspects, 14 packages of cocaine, ten pistols, three suits of body armour, over 10,000 euros in various currencies, phones and laptops were found and seized.

 

Link to comment
On 31.5.2020. at 2:57, Бруклинский said:

Nego za sada ovaj Apple+ mi ne uliva poverenje, ako su im ova serija i The Morning Show najbolje sto mogu da proizvedu, tesko ce doci na isti nivo kao HBO, Netflix i Amazon, treba im neki bas ultra zanimljiv projekat kojim bi privukli veci broj ljudi na tu njihovu platformu, na primer zbog ocigledne povezanosti, mogao bi Apple da potrazi nove talente u svojim redovima i angazuje Tijanu iPhone koja bi im svojim velikim iskustvom definitivno pomogla da naprave seriju znatno zanimljiviju od dosadasnjih iz njihovog kataloga.

 

 

Pa nemoj tako,imas jos jednu dobru seriju Servant,zanr Horror/comedy,vrlo je zanimljiva.A tek su krenuli,nova su platforma.Hbo postoji vec decenijama..

Link to comment
22 hours ago, Niveamen said:

Pa nemoj tako,imas jos jednu dobru seriju Servant,zanr Horror/comedy,vrlo je zanimljiva.A tek su krenuli,nova su platforma.Hbo postoji vec decenijama..

 

Do sada sam gledao samo The Morning Show i Defending Jacob, na kraju su mi obe suvi prosek, ocekivao sam mnogo vise, ali odgledacu i taj Servant :)

Razlog zasto sam ocekivao vise je taj sto je Apple bogatiji nego Mansa Musa, pa sam mislio da ce im taj originalni materijal biti nesto zaista posebno.

Ajde videcemo kako ce im se razvijati ta platforma, meni je HBO ranije bio gotovo bez greske, medjutim i oni su poceli da me sve vise razocaravaju.

Edited by Бруклинский
Link to comment
  • 1 year later...

Zadužbina je pokazala zašto niko nije ranije ni pokušao da ekranizuje Asimova. Toliko je sve haotično nabacano od plitkih dijaloga do loše glume. Da ne spominjem pretvaranje muških likova u žene. Jebala ih sve politička korektnost.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...