Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts



"
First off, HBO Max is a separate service from the HBO you know already, although it costs the same at $14.99 a month. Max is HBO parent company AT&T's answer to Netflix, Disney Plus and other combatants in the current streaming wars. AT&T has billed HBO Max as a sort of supercharged version of HBO, giving you everything that service offers as well as lots of other shows and movies you can't watch on HBO: Friends, The Big Bang Theory and Rick and Morty. There are also originals such as Love Life, starring Anna Kendrick, and tons of Warner Bros. movies as well as new, exclusive films, including Zack Snyder's director's cut of Justice League coming in 2021.
"

.... Shiit has hit the fan!




Ja upravo gledam Zack Snyder's Justice League na HBO Go... pravo sam se iznenadio za 6 eura mesečno :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
Nadam se da će ovo što imamo preko operatera važiti i za HBO Max :unsure:
Hmmm
Bilo bi iznenađenje da oni propuste priliku da dodatno naplate.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nisam neki veliki ljubitelj Kate Winslett, nekako mi se čini da (uglavnom) igra jednu te istu ulogu, a najbolje ju je odigrala u seriji Mildred Pierce, koji je isto iz HBO produkcije, tako da moguće da je ima na domačem HBO Go-u, mrzi me sad da palim i proveravam...

Edited by Jeremija
Link to comment

Baš mi je drago ako sam bio od koristi, noćas sam bio premoren tako da nisam imao snage da proverim. Što se tiče Kate, ima još jedna uloga koja mi se svidela, radi se o filmu Holy Smoke koji nije baš najsrećnije primljen od kritike, ali u kojem su i ona i Keitel maestralni. 

  • +1 2
Link to comment
On 21.4.2021. at 23:54, nezvanova said:

nakon prve, obecava...

kejt jako, jako dobra!

e02 još bolja

 

 

samo da ne upropaste do kraja

samo da ne upropaste do kraja

samo da ne upropaste do kraja

  • +1 3
Link to comment
  • 2 weeks later...

Prve dve fakat dobre, treca nazalost slabija, ovo diletantsko podmetanje droge nikako ne ide uz Mare kakvu su do sad gradili... 

 

No svakako nastavljam da pratim, drzi paznju, nema praznog hoda, a Kejt je odlicna... Bas me zanima kako ce lik Gaja Pirsa uklopiti u celu pricu, cisto sumnjam da su ga angazovali da bude casual sex buddy.

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to HBO Max

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...