Jump to content
IGNORED

Wimby-dimby


mlatko

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    185

  • Arkadija

    119

  • dùda

    91

  • Tsai

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

pakao je bio juce od sredine petog seta.

nasao neki link sa spancima. odlican link, bez lagovanja, dobar kvalitet, ali onda poceo da zahebava. ide ton, a slika stuca pa stane. kao na radiju. tacno znas ko je osvojio poen po reakciji publike. a napeto do jaja. zena sedi do mene i gleda livescore na telefonu (koji ide ispred potoka, jelte). ja je molim da ostavi telefon jer necu da znam sta se desava pre nego sto vidim na ekranu, bez obzira na lagovanje. nemoz' je ubediti. morao sam da joj pomerim stolica sa sve njom, na stolici na pola metra iza. zabranim joj da ima bilo kakav dodira sa mnom, mojom stolicom, i da cuti i ne mrda se bez obzira sta sve vidi na livescoru. ajde, izdrzala je nekako. uspeo sam nekako da ispratim deo gema na 8:7 za rodzera, prvu mec loptu sam cuo, a drugu video. onda sam iskljucio ton i cekao na kapljice normalne slike na tom potoku. treci tiebreak se nije mogao uopste gledati, tek sam kasnije uspeo da vidim sta je bilo sa mec loptom.

 

brate mili. haos! 

poslednji put sam se tako osecao 24.04.1991. poen za 40:15 na 8:7 je bila volfartova stativa... augentalera i aumana sam vec opisao :D

Link to comment

TriPerasima jos nije jasno da je ovo jedan pravoslavni Vimbldon. Halepova je oducila mecku od tenisa. Mi smo naravno gledali 97 Derbi. Odavno on ima bolje medjusobne rezultate od GOATa osim GS.

Link to comment
16 minutes ago, Mil@n said:

 

Gde je to bilo? Pošto sam morao da napustim prenos posle intervjua igrača...

To se sve dešava posle dodele pehara. Ono kad ide pobednik da proćaska sa princom Vilijamom i ženom mu Kejt, prvo se Stefan durio , neće da ide , tj oće da ide kući jer je gladan, onda nije hteo Martini navratilovoj da kaže kako se zove. :D

Link to comment
28 minutes ago, Mil@n said:

 

Gde je to bilo? Pošto sam morao da napustim prenos posle intervjua igrača...

 

Quote

Ima na eurosport2, vrati na 19:35h (piše vaterpolo univerzijada), barabara:wub: i mats počinju od 49. minuta.

 

Inače odlična analiza Vilandera, sve je sjajno objasnio. I obavezno pogledajte do kraja prenos eurosporta (nastavlja se u terminu 20:30h auto-trke), prikazuju novaka u hodnicima na putu ka balkonu i lepo se cuje razgovor sa malim stefanom koji je u stolici, novak mu prilazi a on kaže da je gladan i da hoće da večera:D. Novak mu nudi da ga baka i deka vode kod mame, ali onda ga je ipak poveo sa sobom do terase sa koje se pokazuje pehar publici:)

 

Link to comment
7 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Screenshot_2019-07-15-10-44-51_kindlephoto-249347026.thumb.png.701093c868624a1556f8a4859649f497.png

 

Neverovatno mi je da je deda od 2010. uzeo samo 4 slema. 

ono što je neverovatno je da su rafaold i djokold dozvolili oldereru da sa punih 35 godina uzme 2 gs, pre njega je u open eri samo jedan igrač te starosti osvojio gs titulu...

Link to comment
ono što je neverovatno je da su rafaold i djokold dozvolili oldereru da sa punih 35 godina uzme 2 gs, pre njega je u open eri samo jedan igrač te starosti osvojio gs titulu...
Što je neverovatno, to je Federer, nije neki Indijanac. Pa čovek je trebao I ono juče da dobije, ono je samo Novak mogao da okrene i niko nikad ni pre ni posle njega.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment
13 minutes ago, gone fishing said:

ono što je neverovatno je da su rafaold i djokold dozvolili oldereru da sa punih 35 godina uzme 2 gs, pre njega je u open eri samo jedan igrač te starosti osvojio gs titulu...

 

3 komada, 2 puta AO i jednom Wimbledon. Rafa je i poceo ovu losu seriju protiv Federera kada je usrao AO '17 u petom.

Link to comment

malo statistike.

poslednja rodzerova pobedova nad novakom na grand slamu je bila 2012 u wimbledonu.

poslednja rodzerova pobeda u bitnom mecu je bila 2015-e u finalu sinsinatija, te godine je dobio novaka u grupi atp finala. od tada 5:0 za novaka.

 

sve u svemu, rodzer je osvojio vise setova od novaka 72:70 :D

 

 

Head-to-head tallies[edit]

Djokovic and Federer have played 48 times to date.

  • All matches: Djokovic, 26–22
    • Grand Slam matches: Djokovic, 10–6
    • ATP World Tour Finals matches: Djokovic, 3–2
    • ATP World Tour Masters 1000 matches: Djokovic, 11–9
    • Best of three set matches: Djokovic, 16–15
    • Best of five set matches: Djokovic, 10–7
    • Matches lasting five sets: Djokovic, 4–0
    • Winning the match after losing 1st set: Djokovic, 7–1
  • All finals: Djokovic, 13–6
  • All sets: Federer, 72–70
    • Deciding sets: Djokovic, 14–5
  • Tiebreak sets: Djokovic, 15–12
    • Deciding Tiebreaks: Djokovic, 4–0

 

 

Link to comment
Just now, Ros said:

sve u svemu, rodzer je osvojio vise setova od novaka 72:70 :D

 

Sve je to napucao kontam u prvih 10, 15 mečeva dok je ovaj bio još zelen. 

Što se tiče ostatka statistike: :hail:

Link to comment

Ovo je sve normalno. Đoković je dva puta (znači, ne jednom) bio u identičnoj situaciji u mečevima sa Federerom, oba puta na US openu. Fedeks je oba puta imao dve meč-lopte i, naravno, nije ih iskoristio, oba puta je Nole pobedio ...

 

Tako da mu ovo već dođe kao neka tradicija ...

Link to comment
52 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Screenshot_2019-07-15-10-44-51_kindlephoto-249347026.thumb.png.701093c868624a1556f8a4859649f497.png

 

Neverovatno mi je da je deda od 2010. uzeo samo 4 slema. 

Čudno, to se desilo, baš kad je Novak krenuo da igra ozbiljno i podigao svoj nivo tenisa...

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...