Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Quote

"Osam igrača imaju simptome virusa korona. Sa olakšanjem mogu da kažem da su simptomi umereni i da su svi sa svojim porodicama i da su svi oni dobro. Ovo je međutim blizu nas, na jedan kašalj, na jedno kijanje na jedno rukovanje od nas. Zato niko ne sme da bude neoprezan", napisala je u sovjoj kolumni funkcionerka Vest Hema Keren Brejdi.

 

Link to comment

liverpoolu titula, prva cetiri u ls, dva u le, niko ne ispada a prva dva is chshipa u pl. 22 ekipe.

 

po meni je gluplje nastavljati sezonu u avgustu nego da se pocinje nova isto tada. zbog 10 kola se mora sve pomeriti, od ugovora, do transfera, pauze, sve sto ce uticati na sledece sezone...bolje sjebati jednu nego vise sezona.

Link to comment

Vilaš-Boaš je imao predlog sličan onome što je Ruksa napisao. Da se sezona završi npr u novembru-decembru. Da se sledeće DVE sezone igraju od januara pa do kad god i onda dolazi na red nesrećno SP u Kataru u sred zime i posle toga se sve vraća u normalu.

 

Link to comment

@189-

 

to je verovatno prihvatljivo rešenje za sve, osim za junajted. što znači da je to prihvatljivo rešenje za sve.

 

ja sam možda pesimista, ali nisam nešto uveren da će sledeća sezona svakako da se odigra normalno kad god završili ovu. ali ako budu postojali uslovi onda je to oke solucija.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
4 hours ago, copkillah said:

Vilaš-Boaš je imao predlog sličan onome što je Ruksa napisao. Da se sezona završi npr u novembru-decembru. Da se sledeće DVE sezone igraju od januara pa do kad god i onda dolazi na red nesrećno SP u Kataru u sred zime i posle toga se sve vraća u normalu.

 

S tim sto bi se potom pravila pauza od pola godine do povratka u normalu

Link to comment
5 hours ago, Jumanji said:

Večeras na SK1 Manča-Tobdžije 2011/12, 8:2 emoji41.png

Gledam i ne vjeruem kako su prevara debela Anderson i Smoling odigrali ovu utakmicu, uopste ih se ne sjecam ovakvih. Za Janga sam tad pomisliio kako ce dati brdo tih njegovih golova gdje skida paucinu, jer davao je iste i u Vili a ovde dva, no ne lezi vraze. Sjajna utakmica, sweet memories, place mi se..

Link to comment
14 hours ago, 189- said:

liverpoolu titula, prva cetiri u ls, dva u le, niko ne ispada a prva dva is chshipa u pl. 22 ekipe.

 

po meni je gluplje nastavljati sezonu u avgustu nego da se pocinje nova isto tada. zbog 10 kola se mora sve pomeriti, od ugovora, do transfera, pauze, sve sto ce uticati na sledece sezone...bolje sjebati jednu nego vise sezona.

Ovo. 

 

Kraj. 

Link to comment

ta ideja može biti odlična samo na prvu loptu, dok se malo ne razmisli

 

kakvi crni kampovi...

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...