Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

6 hours ago, martick said:

Treba blokirati navijace blizanaca,ili da napravimo forum mi sami preko zvanicnog sajta kluba! 

E tu bi nabrao med. Izlazio bi svaki treći post....

 

Ne "primaj se"...malo peckanje mora da bude. Zaobilazi samo one što čekaju svaki novi "specijal" Žeksa da bi imali "svoje mišljenje". Tu ni savremena medicina ne pomaže....eventualno alternativna. Ko bude konačno spoznao od njih da je baš zastranio, da mu Baba Stamena iz Vrgudinac "okreće žarčići"...mada teško da tu ima leka.

Link to comment

Grozomoran pismeni zadatak malocas na sportskim vestima radio beograda o smeni sime. Najbolesnije moguce... Mada zajebali su se ako misle da ce posle 100 godina da slome Radnicki. 

Link to comment

Simo je bio totalno nezainteresovan.... Samo nas je usporio i napravio stetu...
To se vidlo od samog pocetka kad je dosao...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment

Тешко да је он дошао, пре ће буде да је био доведен, јадан није могао да избегне... :cry:

Link to comment
13 hours ago, Constantin said:

Isa Sadriju, Kujtim Šaljai, Fadilj Vokri, Dževad Prekazi, brat mu Ljuan, Zenun Brovina, Alber Stroni i da ne računamo Jusufija imaju mnogo više ceze sa Skenderbegom nego Dragan Pantelić, Piksi Stojković, Rambo Petković.....Nego, ipak, držte se vi Đurađa Kastriotija, bolje je nego onoga koji vam je dao "žicu i notu" i ponosi se Banom Jelačićem.

 

Nego, da ne misliš da sam ja neko zlopamtilo, pa na sledeće gostovanje, ti dođi u Niš, pa ćemo da forsiramo tog "Skenderbega"...evo, neotvoren je, čeka tebe :)

 

spacer.png

Ono kad sam sebi @kud u maglu Simoviću uvali cajper u zadnjicu. E moj tupavko

Link to comment

 

14 hours ago, Constantin said:

Isa Sadriju, Kujtim Šaljai, Fadilj Vokri, Dževad Prekazi, brat mu Ljuan, Zenun Brovina, Alber Stroni i da ne računamo Jusufija imaju mnogo više ceze sa Skenderbegom nego Dragan Pantelić, Piksi Stojković, Rambo Petković.....Nego, ipak, držte se vi Đurađa Kastriotija, bolje je nego onoga koji vam je dao "žicu i notu" i ponosi se Banom Jelačićem.

 

Nego, da ne misliš da sam ja neko zlopamtilo, pa na sledeće gostovanje, ti dođi u Niš, pa ćemo da forsiramo tog "Skenderbega"...evo, neotvoren je, čeka tebe :)

 

spacer.png

zar stvarno misliš da ne znam niti jednog od tih igrača pa čekam tebe da mi ih nabrojiš, ako je odgovor da onda si nepojamno neinteligentan

 

hvala na pozivu, al biram društvo

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...