Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

? otkud ti ta info da je sve u lidlu par dana pred istek roka?

Imaju poseban ćošak gde po sniženoj ceni prodaju proizvode kojima uskoro (za 2-3 dana) ističe rok, i to je posebno obeleženo. Istu stvar sam viđao u maksiju.

Link to comment

par puta su stvari pred istek roka bile na redovnoj akciji i nista nije bilo posebno obelezeno i bile su na svom stalnom mestu...

a ja sam bila tek nekoliko puta i to sam primetila...

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, Jumanji said:

Doneo kolega, iako izbegavam ovu vrstu preradjevina, odlicne su

 

f6ca2eee30b171303c952a4e67b8aeda.jpg

 

A senf je skroz ok

 

9bdafa3763c47ad24d08175dbb6dd969.jpg

 

 

 

Moj standardni doručak, mada sam poslednji put kupio goveđe.

Link to comment
 
Moj standardni doručak, mada sam poslednji put kupio goveđe.
Mene podsetile na nekadasnje virsle kod nas, nisu takve vise, bar one Karneks koje sam probla poslednji put bas su bile bljakss
Link to comment

Ja sam te karneksove kupio iz zezanja, ono je neverovatan proizvod, ludački me zanima šta je unutra, meso sigurno nije. Pri tom nisu uopšte jeftine.

 

Najbolje od viršli u lidlu su ipak bečke, mađarski proizvod.

Link to comment

Ja uzimam obicno te ali sam na ovoj alpskoj akciji uzeo i neke vece divljene i nista im ne fali.

 

Jel overio neki grcku sto je danas startovala?

Edited by *edited by mod
Link to comment

Htela ja pre posla i penzosa, ali nisam stigla, nisam mogla da se nateram da ustanem -.-

 

Mene najvise zanima feta i halumi, ostalo ako kazete da je nesto dobro, da uzmem : )

A da i ona cediljka za sudoperu mi treba.

 

 

Link to comment
2 hours ago, Frile said:

? otkud ti ta info da je sve u lidlu par dana pred istek roka?

Imaju poseban ćošak gde po sniženoj ceni prodaju proizvode kojima uskoro (za 2-3 dana) ističe rok, i to je posebno obeleženo. Istu stvar sam viđao u maksiju.

sad bio, uhvatio se za par stvari neke virsle,dimljeni vrat,neke takve suhomesnate slajsovane zajebancije i svima je rok 23 ili 25 maj.to je sedam dana pred istek i ja takve stvari ne kupujem, hvala lepo, profesionalna deformacija za sve sto se jede i pije.neki kamamber rok do 1 juna...sve to u redovnoj vitrini.eno i one virsle gore su do 27 maja...sad vi razmislite  a vakumiranim virslama bi rok trebao da je bar dva meseca

Link to comment

Ma ok ima feta, halumi, nisam ih videla, relativno sam nov konzument tamo, kupujem ih u Veru inace.

A vala kad god sam otisla ne mogu da pridjem nigde jos sa onim kolicima svi se guraju oko frizidera, pa zagledaju, iznerviram se i odem.

 

Interesuje me ta praska sunka, koju nikako da provalim...na desetine salama i kobaja tamo...

 

Uzela prosli put jogurt SKYR Icelandic style i bas me zanimalo sta je to, a oni isti ukus i tekstura kao nas Ella sir, doduse ovo kao ima 0.2%m.m. [emoji849] mehhh nisam videla odmah

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...