Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

 
Procenat paprike ne mora da ima baš nikakve veze sa time koja je ljuća, jer nije svaka paprika isto ljuta. 
Lidlova harisa je ljuća, slanija i vrlo jednostavna, sa prilično idustrijskim ukusom. 
Znam da ću sad pred forumski streljački vod, ali ja sam svoju Lidl harisu bacio u đubre posle dva pokušaja korišćenja.
Cap du Bon uvek imam, fina mi je, pikantna koliko treba i lepo vuče na začine, posebno kumin. Stoji redovno mesecima, jer sporo trošim, i nikad se nije naduvala. 
To! Kumin mi fali u Lindinoj, uopste sinoc nisam provalila sta je to tacno.
Maksi ovu ima ko zna koliko godina unazad, za drugu, tj sad trecu ne znam, valjda zato sto je po mom ukusu, pa u Veru ili Metrou nisam nikad ni trazila.
  • +1 1
Link to comment

ja harisu uvek samo suvu mešavinu začina kupujem ili pravim, onda lako od nje napravim pastu ako mi treba. a i ne volim harisa pastu sa paradajzom, nije mi to to nekako.

 

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, morgana said:

povoljno je kod kineza u bloku 70, novi objekat, sprat


kad smo kod kokosa...  da li je neko negde video (kod preprodavaca na pijaci, ili drugde) ovakav kokos u prahu?
Meni je ovaj mnogo bolji od onog iz konzerve... ali zaliha je pri kraju
 

 

spacer.png

 

 

 

Link to comment

Jedno pitanje za poznavaoce Linde i njenih robnih marki.

Sećam se nekih dobrih Gelatelli sladoleda na štapiću, multipak.

Htedoh da ih uzmem danas, medjutim ima samo neki Bon Gelati.

Da li je to isto (kao što deluje) ili su uspeli da zbudže nešto lošije i jeftinije?

Link to comment
20 minutes ago, desboj said:

Juče skrenem sa posla u Lindu na Adi, Nes 250g 470 dinara.

 

Danas dođem po još kad ista kafa 600.

 

Harrison Ford Shrug GIF by Star Wars

 

Spoiler

 

 

Link to comment
On 20.5.2021. at 20:38, mraki said:

Jedno pitanje za poznavaoce Linde i njenih robnih marki.

Sećam se nekih dobrih Gelatelli sladoleda na štapiću, multipak.

Htedoh da ih uzmem danas, medjutim ima samo neki Bon Gelati.

Da li je to isto (kao što deluje) ili su uspeli da zbudže nešto lošije i jeftinije?

Ovi koje sam kupila bili su Gelatelli, voćni. Možda su  ti Bon gelati bili mlečni. Ima raznih naziva, ali ostao je i Gelatelli.

  • +1 1
Link to comment
E, pored šale da pohvalim i uštipke sa sirom (naravno, od mesa) fenomenalni su...
Nista ne razumem...ustipci sa sirom od mesa?

I koji su to, daj sliku.
Link to comment

@halloweenA biće da je isto na kraju, ima 16 vrsta, svi su Gelatelli, samo taj vanila/mlečna čokolada sa bademom Bon Gelati.
Uzeo sam ga na kraju, nije loš, ali ipak mi je Delez za nijansu lepši, kremastija je vanila.

Edited by mraki
Link to comment
Just now, Jumanji said:

Nista ne razumem...ustipci sa sirom od mesa?

I koji su to, daj sliku.

 

Leskovački uštipci, samo što na kutiji piše "Uštipci sa sirom", pa sam morao tako da napišem da neko ne pogreši (prilikom kupovine)...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...