Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

jebeni Dodgersi... prvo Atlanta zasere 1-3, onda nocas Tampa ima 1-0(Arozarena HR, a kako drugacije :D ) ali Cash nije mogao da isceka da izvadi Snella i okrene se bullpenu i pokaze kako je on mocan manager koji u pravom momentu ubacuje pravog RP

 

Snell je inace imao 9K bez walka za 5.1IP, dozvolio samo single Tayloru pre single Barnesa zbog kojeg je izasao. Cash "regrets the decision because it didn't work". drugim recima, seronja regrets nothing. opravdanje je, znas, dolazili su mu Mookie, Seager i Turner treci put, jbg... Mookie, Seager i Turner su bili 0-6 sa 6K

Link to comment

Bullpen je najprecenjenija stvar u bejzbolu. Sto vise igraca ubacis, veca je verovatnoca da neko kiksira. Morali su i Dodgersi da razbiju maler, prosle su neverovatne 32 godine. Da i Kershaw konacno osvoji titulu. Stoji da nije simpaticno kada neko napakuje ovoliko jaci tim od ostatka lige.

Link to comment

ja pizdim od tih bullpen sranja. zato nisam ni hteo da Dodgersi uzmu jer je Roberts izmislio ta sranja i svi se nalozili ko majmuni jer su sada oni veliki menadzeri(a ne postoji sport u kojem trener igra manju ulogu tokom tekme od baseballa). prosle godine Natsi igrali sa 5 startera. game 6 Strasburg baca zamalo complete game, game 7 Scherzer muku mucio, ali ga Martinez ostavio da izgura preko 100 pitches i 5 inninga. dao onda Corbinu 3 inninga a ne bullpenu. na drugoj strani Greinke dominirao. u sedmom popusi HR, i oma napolje. covek bacio valjda 70 pitcheva... davaj bullpen, sacu ja to izmenadzerisem! i sta bi? oma upropaste 2-1 lead i izgube tekmu...

 

 

Link to comment

ništa ne razumem šta pričate ali sam gledao majstoricu Yankees i Tampa i ovi su dobili najviše zbog tih izmena pitchera. bar se meni tako činilo.

nego, uzeo LA košarku, uzeo baseball, dal će uzeti i fudbal? freak se nadao da će Tampa tako, ali njima će ostati samo hokej. :violin:

Link to comment
  • 3 months later...

Arenado u Cardinalse... seronje :fur:

 

mi smo raspad unapred, sezona ce biti za plakanje... Schwarber i Lester pusteni, Darvish trejdovan, a nista nismo doveli. Baez, Rizzo, Contreras i Bryant su u poslednjoj sezoni ugovora, bice rasprodaje tokom sezone. :( 

Link to comment
  • 2 months later...

Pravi divizijski duel na Great American Ball Parku. Rana prednost Cardinalsa, pa preokret i zatrpavanje. HBP Castellanosa i nakon sto je poentirao, dva puta su se ispraznile klupe, uz verbalne sukobe doduse. Trenutno je 7-2 za Redse, uz pune baze na 2 auta u cetvrtom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...