Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

samo ja ne vidim poentu ovog, isto se naravno odnosi i na glavni dogadjaj

ako vec ne zele da organizuju utakmicu sa iole nekakvog takmicarskog tripa, onda nek i ne igraju, nego nek 3 dana zakucavaju i svi zajedno se odusevljavaju tim zakucavanjima i u pm

niko odavno ne ocekuje da se posibaju do krvi, ali jbt neka granica bi valjalo da postoji

 

 

all star je samo posledica, ali imam osecaj da nba ne ide bas u dobrom smeru

 

Link to comment

poenta je da se ubaci još jedan događaj koji će da ispromoviše te mlade igrače marketinški, koji će da dođu tu da budu 3,4 dana, odrade intervjue, odrade aktivnosti a utakmica je samo sideshow manje više

 

može nama da se ne sviđa svašta ali liga ide u pravcu u kojem je publika gura, ako neko ima 24 milijarde dolara od tv prava samo, plate rastu, gledanost je na skoro najvećem nivou ikada i što se rejtinga tiče u americi i globalno,  teško se može tvrditi da to ne ide u dobrom pravcu.. 

Link to comment

nista ja ne tvrdim, samo kazem imam osecaj

publika je generalno sve debilnija (ne samo kosarkaska) tako da moguce i da uzivaju u ovakvim predstavama, ali opet nekako sumnjam

a sve ovo sto si ti nabrojao se moze odraditi i uz utakmicu koja bi imala nekakve naznake kosarke

 

opet kazem, ceo all star je samo posledica, daleko od toga da je to nesto sustinski bitno

al sve ovo prenemaganje igraca, da nece da igraju zdravi za tim sa kojim imaju ugovor, da se sa jedne strane stvaraju supertimovi, a sa druge imamo gomilu nekih koji niti su trenutno konkurentni, niti ima naznaka da ce biti kokurentni, pa suludo nabijanje statistike, samo statistike radi (cega je uvek bilo, ali valjda nikad kao sad) itd, tesko da ce doneti dalju popularizaciju nba

Link to comment

Neki dan sam pogledao klip na YT, ne mogu sad da ga nadjem, uglavnom lik prica kako je sad popularno da na isteku cetvrtine, kada ide sut preko celog terena, igrac napravi korak vise i namerno zakasni sa izbacajem da mu se ne bi pisao promasaj.

ili u onom poslednjem napadu utakmice kada se ne ide na kos (30ak sek), igrac uvali loptu saigracu i pobegne u aut, zato sto nakon isteka vremena za napad igracu kod kog je lopta pise izgubljena, a ne sme dodati igracu koji je u autu jer se i to pise kao izgubljena.

 

Sve zbog statistike. Pa jbtleb, sve bi ih poslao u kopanje rovova.

Link to comment
15 minutes ago, Moća said:

Problem je sto se svakom povredom rizikuje mnogo novca a All star ne donosi nista i zbog toga se pretvorio u to sto se pretvorio.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

ma dobro moco, rekoh, a i svakom je jasno da se ne ocekuje da tece krv, ali ima veliki prazan proztor izmedju ozbiljne takmicarske utakmice kakva se npr igra u po i ovog sto sad imamo priliku videti na all staru

jbg, mozes se povrediti  na razne nacine, skoro je opet neki car imao unutar sopstvene kuce neku potpuno bizarnu povredu, samo trenutno zaboravih ko, a mrzi me da trazim

12 minutes ago, goofs said:

Neki dan sam pogledao klip na YT, ne mogu sad da ga nadjem, uglavnom lik prica kako je sad popularno da na isteku cetvrtine, kada ide sut preko celog terena, igrac napravi korak vise i namerno zakasni sa izbacajem da mu se ne bi pisao promasaj.

ili u onom poslednjem napadu utakmice kada se ne ide na kos (30ak sek), igrac uvali loptu saigracu i pobegne u aut, zato sto nakon isteka vremena za napad igracu kod kog je lopta pise izgubljena, a ne sme dodati igracu koji je u autu jer se i to pise kao izgubljena.

 

Sve zbog statistike. Pa jbtleb, sve bi ih poslao u kopanje rovova.

odlicno!!!

jebala ih opterecenost statistikom

 

a koja sprdnja, kao ne napadas kos tih poslednjih sekundi iz nekog satro postovanja jer je rezultat poznat, ali zato istovremeno bezis u aut da ne bi dobio izgubljenu

pa sjajno! :D

 

Link to comment
20 minutes ago, goofs said:

Neki dan sam pogledao klip na YT, ne mogu sad da ga nadjem, uglavnom lik prica kako je sad popularno da na isteku cetvrtine, kada ide sut preko celog terena, igrac napravi korak vise i namerno zakasni sa izbacajem da mu se ne bi pisao promasaj.

ili u onom poslednjem napadu utakmice kada se ne ide na kos (30ak sek), igrac uvali loptu saigracu i pobegne u aut, zato sto nakon isteka vremena za napad igracu kod kog je lopta pise izgubljena, a ne sme dodati igracu koji je u autu jer se i to pise kao izgubljena.

 

Sve zbog statistike. Pa jbtleb, sve bi ih poslao u kopanje rovova.

Lik je u krivu jer se dobija team turnover za tako nesto

 

A za korak vise je u pravu

Edited by theanswer
Link to comment
12 minutes ago, pbg12345 said:

ma dobro moco, rekoh, a i svakom je jasno da se ne ocekuje da tece krv, ali ima veliki prazan proztor izmedju ozbiljne takmicarske utakmice kakva se npr igra u po i ovog sto sad imamo priliku videti na all staru

jbg, mozes se povrediti  na razne nacine, skoro je opet neki car imao unutar sopstvene kuce neku potpuno bizarnu povredu, samo trenutno zaboravih ko, a mrzi me da trazim

 

Dzon Vol, povredio se u kuci, mora na operaciju, kraj sezone, pitanje je kad ce se vratiti spreman. Sledece sezone ce primiti 39 miliona dolara.

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

ma dobro moco, rekoh, a i svakom je jasno da se ne ocekuje da tece krv, ali ima veliki prazan proztor izmedju ozbiljne takmicarske utakmice kakva se npr igra u po i ovog sto sad imamo priliku videti na all staru

jbg, mozes se povrediti  na razne nacine, skoro je opet neki car imao unutar sopstvene kuce neku potpuno bizarnu povredu, samo trenutno zaboravih ko, a mrzi me da trazim

odlicno!!!

jebala ih opterecenost statistikom

 

a koja sprdnja, kao ne napadas kos tih poslednjih sekundi iz nekog satro postovanja jer je rezultat poznat, ali zato istovremeno bezis u aut da ne bi dobio izgubljenu

pa sjajno! :D

 

 

ovo ne postoji zato sto je to timski turnover, covek izmislja. 

Link to comment

ov stvano nikada nisam video na nekoj utakmici, cenim da ima 30 igraca u ligi ukupno koji ne znaju da je to team turnover. 

Link to comment

ne, zato sto mu ne verujem. cela ta dzukacka kampanja koju je vodio lebron je odvratna, sa sve cacom od davisa koji serenda o nedostatku lojalnosti bostona. 

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...