Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

LASK

Partizan

Bešiktaš

 

Sve crno-bele ekipe.

 

Nije ovaj LASK baš mačiji kašalj. Opalio je Norveški Lillestrøm oba puta. Kod kuće 4 : 0, u gostima 2 : 1.

 

 

 

 

Link to comment
25 minutes ago, gone fishing said:

sve nade polažemo u lask, da izbaci turke dok su im noge još teške od priprema :happy:

 

Izgleda da su se uigrali...

 

Poslednji pripremni meč:

 

Odmah posle toga dvomeč 2. kola kvalifikacija:

 

 

 

 

Već zamišljam svetozara markovića kako razgrće ove smešne legionare. :fantom:

Edited by BlackGeorge
Link to comment
7 minutes ago, Goranz said:

Još se nadaš? Ta vera u konačnu pobedu Srbe drži još od `91.

 

Ne nadam se ja ništa. Na njima je odluka ne na meni. Da li im se više isplati da pokupuju više od 50% utakmica u prvenstvu da ne bi završili u sredini tabele ili da se stvarno pojačaju i da igramo normalan fudbal.

Link to comment

Jedina sansa je da Besiktas izadje neozbiljno sa Laskom i nekako ispadne. Sve ostalo nema smisla komentarisati.

 

Inace sa Nordom, uopste ne znam zasto, su se kvote za utakmicu skoro izjednacile - gotovo da jednako placaju 1 i 2 oko 2.60....

Link to comment

Zato što ni kladionice ne znaju šta da očekuju. Partizan je totalna nepoznanica, ne znaju da li će im Bata Mirković samo verbalno odfikariti jaja ili za stvarno, ako budu nastavili ovako da igraju. 

Nordsjeland je igrao juče bez nekoliko standardnih prvotimaca.

Link to comment
4 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Ne nadam se ja ništa. Na njima je odluka ne na meni. Da li im se više isplati da pokupuju više od 50% utakmica u prvenstvu da ne bi završili u sredini tabele ili da se stvarno pojačaju i da igramo normalan fudbal.

Mislim da je to kupovanje utakmica (bez obzira da li je u pitanju Partizan ili Zvezda) precenjena stvar, pre će biti da su u pitanju interni dogovori uprava klubova u kojima je 80% kadrova iz Stranke.

Da su oni hteli neka dobra pojačanja, do sada bi ih nabavili. Ova sezona se verovatno svodi na to da se zaslužnim igračima poput Jankovića ili Ožegovića "nađe uhlebljenje".

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...